Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Magdalenah

Klubowicze
  • Dołączył

Treść opublikowana przez Magdalenah

  1. Nie ma czujników ale dobrze słychac jak się zetrą. Właśnie wymieniałam tylnie.
  2. to super czas cieszyć się jazdą
  3. Bart nie strasz tą 6 Spoko Madziu - wydaje mi się, że sama zmiana softu na lepszy wystarczy aby znacząco wydłużyć żywotność skrzyni (szczególnie jeśli jest to poprawiony Multitronic z trybem sport i wydajniejszą pompą oleju). Problem pojawia się gdy ktoś ma zapędy sportowe - wtedy IMO modyfikacja sprzęgła jest nie tyle wskazana co konieczna Wszystko zależy od kierowcy... Oj kurcze....bo ja lubię depnąć.... Odnośnie softu to patrząc na to co wgrał kolega to chyba nie jest obojętne jaki soft wgramy? Nowsze sterowniki są chyba odpowiednie do nowszych modeli? czy w moim 2002 r wgrany soft nie powinien być adekwatny do skrzyni? Po drugie, czy ASO też taką usługę wykona? bo ja sie boje nawet im to zaproponować haha bo skoro twierdzą że mam tip..... to cholera wie co wgrają.....
  4. Bart nie strasz tą 6
  5. Dokładnie to cena jest normalna. Nie wiem gdzie tu drogo:) pytałam wszedzie i różnice są niewielkie. Poza tym wiem co kupiłam i co wlałam. Tanio nie zawsze jest DOBRZE.
  6. możesz zdradzić jakie koszta wymiany oleju??? Zakup oleju w ASO 7.l 580 zł i usługa 150. [br]Dopisany: 11 Czerwiec 2010, 12:05_________________________________________________ Cały olej wymienili, bo był passskudny. Tak jak w historii auta- poprzedni właściciel nie wymieniał od zakupu. Odczucia pozytywne póki co.
  7. Witam ponownie olej wymieniony, wyglądał wręcz tragicznie więc czas był najwyższy. Nie wybrałam się do stolicy. Wybrałam polecony warsztat w Łodzi, u p. Jarosława Szczęsnego J.S.Auto, na ul.Bulwarowej, były salon Opla. Jeśli ktoś chciałby korzystać to polecam.
  8. Faaajna też mam to drewienko ale u ciebie się lepiej prezentuje
  9. Mam taka sama grupę krwi.....szkoda, że za mało ważę bo co może być więcej warte niż podarowanie komuś nadziei i zdrowia.
  10. Co do wymiany oleju - nie wiem za bardzo do czego przypiąć te ok. 7L. Do skrzyni wchodzi 7.7L - na pełną wymianę potrzebujesz 8L, na zwykłą max. 5L. Podczas tej drugiej wymiany ze skrzyni spłynie tylko 60% starego ATF - reszta zostaje w układzie chłodzenia i systemie hydraulicznym oddzielonym pozamykanymi zaworami. Mogłeś zapytać, którą metodę zastosują Tak ja też znam te bajki o 7l. Bierze się to zapewne z tego jaka jest pojemność układu. Przy wymianie każą kupić 7 a wykorzystują 4,5-5 l. Interes się kręci
  11. Niemniej fajne to "gówno"
  12. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    No moj drogi wszystkie kobiety są na grillach albo w klubie
  13. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Są tacy co nawet kochają mężczyzn :>
  14. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ja?
  15. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    mariusz nie spi, namów go
  16. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Zdąrzysz jeszcze i na girlle sezon dopiero się zacznie
  17. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    No czas najwyzszy na te grille. Wkoncu przestało lać
  18. dobre ! nie ma to jak klubowicze i ich poświęcenie
  19. Panowie w warsztatach samochodowych zawsze kuszą sie o takowy komentarz- 2,5 TDI ?! przecież to złom! pełno tego stoi za niemiecką granicą, trzeba było 1,9 kupić a nie to ! Samochód był dobrze traktowany przez 1 właściciela, troche jeździła nim żona handlarza i tu trudno mówić o dbaniu, a potem ja od marca 2007. Czyli od grudnia 2006 do marca 2007 chyba nie spaskudzili auta Ja powymieniałam wszystko co było niezbędne ale to nie koniec na pewno. Od strony silnika wszystko gra póki co.Zresztą chyba pompa jest bardziej awaryjna a zwłaszcza nastawiacz kąta wtrysku. Reasumując auto żyje i sprawuje się tak jak powinno 2,5 w turbo. Truckmaniac ja sie do ciebie zgłoszę po porady hehe . Autko super wygląda.
  20. Korbkę też już wymieniałam Koszt ori w ASO całego elementu ( 2 cz) 60 zł.
  21. Moja wersja jest ze źródełka, Pan się nie zajmuje tym już. Zapytana Pani o powody nie chciała się tłumaczyć. Nie wiem, może Wasz urok osobisty z Pani wyciągnie więcej niż ja wyciągnęłam.
  22. To daj mi te siwki hehehe a ja komuś dam drewienko ....
  23. Wczoraj tankowałam na Shell'u i się niemile zdziwiłam....jeździj i płacz kierowco...
  24. No głupio to wygląda, mogli sobie już darować. U mnie te elemenciki są w miejscu gdzie w S line ma chrom i przy przekładni multi.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.