Treść opublikowana przez Magdalenah
-
[ALL B7] Czy Hamulce Tylne posiadają czujniki zużycia ?
Nie ma czujników ale dobrze słychac jak się zetrą. Właśnie wymieniałam tylnie.
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 130KM MULTITRONIC
to super czas cieszyć się jazdą
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Bart nie strasz tą 6 Spoko Madziu - wydaje mi się, że sama zmiana softu na lepszy wystarczy aby znacząco wydłużyć żywotność skrzyni (szczególnie jeśli jest to poprawiony Multitronic z trybem sport i wydajniejszą pompą oleju). Problem pojawia się gdy ktoś ma zapędy sportowe - wtedy IMO modyfikacja sprzęgła jest nie tyle wskazana co konieczna Wszystko zależy od kierowcy... Oj kurcze....bo ja lubię depnąć.... Odnośnie softu to patrząc na to co wgrał kolega to chyba nie jest obojętne jaki soft wgramy? Nowsze sterowniki są chyba odpowiednie do nowszych modeli? czy w moim 2002 r wgrany soft nie powinien być adekwatny do skrzyni? Po drugie, czy ASO też taką usługę wykona? bo ja sie boje nawet im to zaproponować haha bo skoro twierdzą że mam tip..... to cholera wie co wgrają.....
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Bart nie strasz tą 6
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Dokładnie to cena jest normalna. Nie wiem gdzie tu drogo:) pytałam wszedzie i różnice są niewielkie. Poza tym wiem co kupiłam i co wlałam. Tanio nie zawsze jest DOBRZE.
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
możesz zdradzić jakie koszta wymiany oleju??? Zakup oleju w ASO 7.l 580 zł i usługa 150. [br]Dopisany: 11 Czerwiec 2010, 12:05_________________________________________________ Cały olej wymienili, bo był passskudny. Tak jak w historii auta- poprzedni właściciel nie wymieniał od zakupu. Odczucia pozytywne póki co.
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Witam ponownie olej wymieniony, wyglądał wręcz tragicznie więc czas był najwyższy. Nie wybrałam się do stolicy. Wybrałam polecony warsztat w Łodzi, u p. Jarosława Szczęsnego J.S.Auto, na ul.Bulwarowej, były salon Opla. Jeśli ktoś chciałby korzystać to polecam.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:polew:
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 130KM MULTITRONIC
Faaajna też mam to drewienko ale u ciebie się lepiej prezentuje
-
Zbiórka krwii dla mojej mamy.
Mam taka sama grupę krwi.....szkoda, że za mało ważę bo co może być więcej warte niż podarowanie komuś nadziei i zdrowia.
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Co do wymiany oleju - nie wiem za bardzo do czego przypiąć te ok. 7L. Do skrzyni wchodzi 7.7L - na pełną wymianę potrzebujesz 8L, na zwykłą max. 5L. Podczas tej drugiej wymiany ze skrzyni spłynie tylko 60% starego ATF - reszta zostaje w układzie chłodzenia i systemie hydraulicznym oddzielonym pozamykanymi zaworami. Mogłeś zapytać, którą metodę zastosują Tak ja też znam te bajki o 7l. Bierze się to zapewne z tego jaka jest pojemność układu. Przy wymianie każą kupić 7 a wykorzystują 4,5-5 l. Interes się kręci
-
moja A4 2.5 bfc sport auto cabrio blue
Niemniej fajne to "gówno"
-
Spociki Łódzkie
No moj drogi wszystkie kobiety są na grillach albo w klubie
-
Spociki Łódzkie
Są tacy co nawet kochają mężczyzn :>
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
mariusz nie spi, namów go
-
Spociki Łódzkie
Zdąrzysz jeszcze i na girlle sezon dopiero się zacznie
-
Spociki Łódzkie
No czas najwyzszy na te grille. Wkoncu przestało lać
-
Prośba o oddanie głosu. Ważna sprawa :)
dobre ! nie ma to jak klubowicze i ich poświęcenie
-
[B6 BFC] I oto właśnie ona. Odsłona piąta ;)
Panowie w warsztatach samochodowych zawsze kuszą sie o takowy komentarz- 2,5 TDI ?! przecież to złom! pełno tego stoi za niemiecką granicą, trzeba było 1,9 kupić a nie to ! Samochód był dobrze traktowany przez 1 właściciela, troche jeździła nim żona handlarza i tu trudno mówić o dbaniu, a potem ja od marca 2007. Czyli od grudnia 2006 do marca 2007 chyba nie spaskudzili auta Ja powymieniałam wszystko co było niezbędne ale to nie koniec na pewno. Od strony silnika wszystko gra póki co.Zresztą chyba pompa jest bardziej awaryjna a zwłaszcza nastawiacz kąta wtrysku. Reasumując auto żyje i sprawuje się tak jak powinno 2,5 w turbo. Truckmaniac ja sie do ciebie zgłoszę po porady hehe . Autko super wygląda.
-
[B6 BEX] 1.8Tq by Andr3i RS4 inside 226PS 327 Nm
Korbkę też już wymieniałam Koszt ori w ASO całego elementu ( 2 cz) 60 zł.
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Moja wersja jest ze źródełka, Pan się nie zajmuje tym już. Zapytana Pani o powody nie chciała się tłumaczyć. Nie wiem, może Wasz urok osobisty z Pani wyciągnie więcej niż ja wyciągnęłam.
-
Nowy nabytek w stajni domowej :)
To daj mi te siwki hehehe a ja komuś dam drewienko ....
-
Ceny paliwa marzec 2026
Wczoraj tankowałam na Shell'u i się niemile zdziwiłam....jeździj i płacz kierowco...
-
Nowy nabytek w stajni domowej :)
No głupio to wygląda, mogli sobie już darować. U mnie te elemenciki są w miejscu gdzie w S line ma chrom i przy przekładni multi.