Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Magdalenah

Klubowicze
  • Dołączył

Treść opublikowana przez Magdalenah

  1. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    na final 4? szkoda że odpad zaliczyliśmy
  2. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    a Ty bartek skończyłeś przemeblowanie czy sie opitalasz na necie?
  3. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    jaaasne, ale tak dla ścisłości to i tak panuje mit że baba już sama w sobie stwarza zagrożenie, wiec trzeba by już nie uśpić
  4. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Jerzyk ciebie tez to czeka i kto cie uśpi? no chyba że wcześniej pośmigasz się jak chłopaki w bmw.
  5. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    taki emeryt pod samą pracą by mnie wysadził wiem co mówię i jak widzę gdzieś emeryta to wieje, matko ja tez będę kiedyś emerytką i jak ja przeżyje bez auta?
  6. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Jak się wczołga pod tę górke
  7. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Jerzyk....można a emeryt nawet w maluchu jest groźny...nigdy nie wiesz czy nie skręci bez migacza albo nie zmieni nagle pasa na twój hehe
  8. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    uu :confused4:ja pikole, życie na wózku w optymistycznej wersji, jemu to dopiero "miłość" do bmw zostanie......też miałam kiedyś serce w gardle jak zobaczyłam bmw przyklejone do mojego auta i nadjeżdżające z naprzeciwka auto......
  9. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ja wszystko rozumiem też lubię ale nie ma naprawdę gdzie tego robić? i dlaczego tak akurat? mój kolega testował nową autostradę zanim ją oddali do użytku, testował swoim motocyklem i to była inauguracja tragiczna. Piasek na nawierzchni też zabija....i oba te przypadki to głupota.No ale człowiek ze swoimi przypadłościami idealny nie jest, i po prostu płaci za swoje błędy.
  10. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    To mnie zaniepokoiłeś, bo zawsze późną porą wydawało mi się, że jest bezpieczniej a czasami się wraca późno. Mam nadzieje że ci co się na nich nadziali w oplu przeżyli....
  11. Ja się nie znam ale srebrne wyglądają ładniej, ot taki babski punkt widzenia.
  12. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    a miało być tak pięknie a skończyło sie na parkowaniu na cmentarzu......szybka jazda i jeszcze szybsza śmierć, szkoda
  13. :gwizdanie:fiu fiu....aleś ty robotę człowieku zrobił. Przecież jak wyjedziesz to laski ci tipsami od razu zadrapią....
  14. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    drzewo jak to drzewo , dobrze jak się wycofuje w odpowiednim momencie. Banda wyposzczonych wilków jak koleżanka wspomniała nie wróży nic dobrego Za starym winem tez nie przepadam, wolę coś co jest smaczne, czyli typowo po babsku w kolorze płynu do mycia naczyń :> ale ostatnia Tequila Sunrise była niezła i łeb nawet nie bardzo bolał. W sumie to wole robić za kierowcę, żadna gorzała tak nie daje mi takiego odpału jak kierowanie A4 . Dobrze,że nie przekłada się to na punkty karne. Pozdrowka dla tych co przeczytają przed końcem majówki jak i dla tych co będą cierpieć jeszcze we wtorek rano.
  15. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    To miłego majowego
  16. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    a będzie rewanż ? [br]Dopisany: 29 Kwiecień 2010, 13:38_________________________________________________ :mysli:a tak na serio to duża ta Wasza łódzka banda? bo tu na forum coś niezbyt tłoczno...
  17. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    w bieliźnie czy bez? :gwizdanie: pomarzyć można..... nie mam zwyczaju rozpowszechniania swoich zdjęć. Rozpowszechniać tu mogę foty ale mojej A 4
  18. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Zrozumiałam alu i głównie bez drzewa jeżdżę, bo drzewo w dalekim gaju rośnie....ale ja raczej za "stara" na Wasze spociki
  19. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Bez drzew ? jeszcze nigdy ze sobą drzewa nie zabierałam i nawet nie parkowałam na drzewach......
  20. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    To koniecznie musicie coś tym faktem zrobić :>
  21. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    czyli rozumiem- sensacja , bo baby CB mało używają? ja tak regionalnie zagadałam, CB nie mam więc bez obaw
  22. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Aloha, dobry bo weekend w perspektywie.
  23. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :kwasny:no sorry, nie wiedziałam, że to męskie grono może tu dyskutować. Mea culpa, sorry i wogóle
  24. to czekamy z niecierpliwością, co zmontowałeś za potwora
  25. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    No cóż nie tylko h... rysują auta, france tez się zdarzają, bo "mąż mi nowe auto kupił i dopiero się uczę jeździć ( wynik przerysowany tył, bo pani zaparkowała swoim FeFordem w moim tyle)" albo pani z malucha co na zebranie do szkoły przyjechała pierdolotem ( jak ona wysiadła?!) i stała 30 cm od moich drzwi. Efekt piekny granatowy lakier na listwie. Nic tylko kupić cięzkie narzędzie na wyposażenie auta i lać.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.