Treść opublikowana przez Magdalenah
-
Prośba o oddanie głosu. Ważna sprawa :)
klik i masz
-
Nowy nabytek w stajni domowej :)
Pozdrówka dla Stefana i w prezencie mu zaserwuj jakąś ładną miękką szmateczkę do polerowania tego "drewna". U mnie ciągle odciski palców i kurz. Masakra
-
[B7 ASB] 3.0 TDI Quattro S-line by Trezor (chip by ECUProject)
Bardzo ładne zdjęcia pozdrowienia dla mojej rodzinnej kotliny kłodzkiej napewno w tym roku tam zjadę.
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Mi Pani powiedziała czemu ciekawe jaka wersja dla ciebie będzie.
-
[B6 BEX] 1.8Tq by Andr3i RS4 inside 226PS 327 Nm
Nie ma opcji wożę full komplet, chłop i 3 juniorów. Goście ew. w bagażniku
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Zadzwoniłam do tego Midparts w Warszawie na Zielonogórskiej. Tam wymienię jednak ten olej, będę Waszym królikiem doświadczalnym . Bliżej, warsztat z polecanych http://www.prnd.pl/warsztaty i w razie czego nocleg u cioteczki w tej samej dzielnicy. Wizytę u Sopy odwołam, bardziej zależało mi na tych 7 lamelach....dowiem się jak to tu będzie wyglądało w tym temacie i dam znać po wizycie o kosztach i efektach. Trzeba być na 8 rano a wizytę potwierdzić na dzień, dwa do przodu.
-
[B6 BEX] 1.8Tq by Andr3i RS4 inside 226PS 327 Nm
No ale panowie mieliśmy tu o tej niebieskiej perełce debatować a rozprawiamy o potencjalnej utracie kończyny górnej u mojego syna. Ja znam juniora i wiem że to prawdziwy także ja sobie przy korbkach zostanę i blokadzie drzwi, żeby nie wysiadał w biegu jak próbował kiedyś w trakcie przejazdu norweskimi fjordami. Byłam więcej niż przestraszona jak zobaczyłam na wyświetlaczu że tylne drzwi są otwarte... Fura kolegi jest super i gratuluje zakupu.
-
[B6 BEX] 1.8Tq by Andr3i RS4 inside 226PS 327 Nm
No przecież piszę że mam 2 elektryczne szybki nie 4 więc nie wiem nic o blokadzie ....[br]Dopisany: 12 Maj 2010, 12:30_________________________________________________Poza tym te korbki mi naprawdę nie przeszkadzają
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Pani powiedziała jedynie, że "ten Pan który to robił u nas juz się tym nie zajmuje" a w dalszej części rozmowy, że właśnie " od miesiąca już takich usług nie prowadzimy". Nie wiem...wylali faceta? i co ja teraz zrobię ?
-
[B6 BEX] 1.8Tq by Andr3i RS4 inside 226PS 327 Nm
Hmmm.....jaka blokada? czy ja o czymś nie wiem ?
-
[ALL B6] Naprawa Multitronica a wymiana na manual 5 lub 6 bieg
Mój pacjent ma te same parametry ale żyje nadal i jedzie do Sopy na wymianę oleju i softa. Tobie też polecam i polecam doczytać posty Barta-S bo tam są linki do warsztatów polecanych dla multironiców.
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
No to muszę tam termin zaklepać, tylko muszę pomyśleć kiedy mam jakieś wolne [br]Dopisany: 08 Maj 2010, 07:55_________________________________________________Dzwoniłam dziś do Sopy i umówiłam się na wymianę oleju. Bardzo mnie zmartwiło jednak że nie nie przerobię już mojej skrzyni na 7 lamel i nie wiem czy gdziekolwiek to zrobię. Oni od miesiąca już tego nie robią. Tak dla informacji jakby ktoś chciał tam jechać w celu modyfikacji skrzyni.Normalnie doła mam.....
-
[B7 BKN] Moja A4 B7 3.0 TDI 204KM
Ojej...ja też chce takie super kolor i Q u jakiego Niemca to wynalazłeś ?
-
[B6 AWX] projekt S-Line 2010*PIMP MY RIDE*
Hmmm musisz? szkoda...
-
[B6 BEX] 1.8Tq by Andr3i RS4 inside 226PS 327 Nm
ślicznotka a te korbki czasem się sprawdzają, u mnie junior zanim odkręci to można go już "usadzić" a z elektryką poszłoby mu gładko i może miałby już rękę krótszą czy coś, także ja żalu nie mam za te korbki. Jest klima poza tym . Bardzo ładny kolorek tego autka ..
-
Naprawa zatartych wycieraczek
No tak te wycieraczki......mi zdechły na środku szyby w temp.-20 i walącym śniegu. Po jakims czasie na krótko ożyły by się z lekka przesunąć się w bok ale zgon nastąpił całkowity. Padł silnik wycieraczek. Zakup nowego w ASO i wymiana przez kolegę mechanika. Nie próbowałam z tym walczyć nawet. Pozdrowienia dla kolegi z Bergen Bywam tam ale mój facet nie mechanik. Za to sporo mechaników na forum mojanorwegia.pl może jest i ktoś w Bergen?
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
A nad czym się tu rozwodzić normy są podane a co sobie wlejesz to będziesz miał
-
[B6 AWX] projekt S-Line 2010*PIMP MY RIDE*
:notworthy: super wozik
-
[B6 AWX] projekt S-Line 2010*PIMP MY RIDE*
Dawaj foty na kalendarz
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Nie ma tam nic z łódzkiego :Dto znaczy ze lista jest wiarygodna haha, ale bo ja wiem? wole jak ktos juz gdzies to robi systematycznie i wtedy ja moge tez pojechac bez strachu
-
[B6 BFC] I oto właśnie ona. Odsłona piąta ;)
Na razie czysto techniczny serwis ponieważ auto była zapuszczone a niektóre elementy jeszcze od nowości i ledwo dyszały. Mój silniczek jest drogi w utrzymaniu. Zrobiłam więc wszystkie techniczne rzeczy rozrząd,oleje, płyny, klocki, świece, opony 2 komplety nowe ( zima, lato) itd . W międzyczasie wysypał się nastawiacz kąta wtrysku ( i tak już będzie co jakiś czas ), poszły przewody paliwowe, zdechły wycieraczki ( w czasie wypadu zimowego na Czechy zdechł silnik wycieraczek tylnych) i padł bezpiecznik w zapalniczce. No i nieszczęsne fabryczne radio wymieniłam, bo kaset nie słucham i teraz mam fajnego Soniaca. Potrzebuje zmienić przyciski od klimy "+" "-" bo zdarte, podłokietnik na przód bo połamany był zamek i sie nie zamyka i nie wiem czy te srebrną obudowę przy przekładni skrzyni da się tez wymienić, bo porysowana. Poza tym środek nie był zniszczony także po prostu glancuję, odkurzam i będę prać tapicerkę, bo juniory świntuszą ją strasznie z tyłu. A modami się póki co Waszymi rozkoszuję, może kiedyś będę miała luźna kasę na swoje
-
[B6 AWX] projekt S-Line 2010*PIMP MY RIDE*
Wszystko ślicznie A subiektywna ocena brzmi tak: - co zimą z tym zawieszonkiem niskim? nie będziesz szorował? - czy te czarne felgi są obecnie trendy ? Ogólnie bardzo mi się podoba
-
[B6 BFC] I oto właśnie ona. Odsłona piąta ;)
Ale ja baba więc nie wiem co i jak "ugryżć ":) Felgi zmienić nie problem ale już ten spód żeby nie był np. taki jaki mam to widzisz mnie jak to robię sama ? Ja nawet za wymianę opony się nie brałam chociaż wiem jak i jaki sprzęt ale fizycznie mnie to przerosło, bo moja fura trochę waży a ja niewiele. Tu trzeba męskiej siły i tyle. Ale podglądam wasze ulepszenia i tylko zastanawiam się jakie to koszta żeby mieć np tempomat którego nie mam czy wielofunkcyjna kierownicę. No i najważniejsze, że ja nadal wkładam pieniądze ale we "wnętrze" pod maską a nie design. U mnie się zawsze coś do zrobienia znajdzie a teraz najważniejsza jest wymiana oleju w skrzyni. Pozdrówka
-
Paliwo po pięć złotych!
Zapier..... można i na 3 roboty tylko kiedy żyć ? a przypominam mamy jedno .
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Bartek wszyscy użytkownicy Multi mają wielki dług wdzięczności u ciebie normalnie Ja nadal nie wymieniłam oleju, czekam na jakieś wolne dni żeby chyba na śląsk ruszyć, bo co mi pozostało innego. Pozostało mi ASO i wydanie 2500 zł.......może jak w totka ustrzelę to skorzystam :>