Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Magdalenah

Klubowicze
  • Dołączył

Treść opublikowana przez Magdalenah

  1. dokladnie tak jest , ale druga strona medalu jest taka ze niewiele jest miejsc na swiecie w ktorych gosc kopiacy rowy lub wykonujacy inne fizyczne prace moze spobie pozwolic na nowe auto z salonu. Zgadza się szkoda że bab do kopania rowów nie biorą [br]Dopisany: 06 Sierpień 2010, 11:00_________________________________________________ Jest takie "coś", co się nazywa mienie przesiedleńcze obowiązujące w całej europie, jeśli masz samochód zarejestrowany na siebie powyżej 185 dni to przenosząc się nie płacisz podatków tzn. cła, akcyz itp. Moi "przesiedleńcy" wszyscy bulili cło za auto albo się go pozbywali. Jeśli idzie o Norwegię więc to nie ma czegoś takiego, auta do mienia przesiedleńczego zaliczyć nie można. Niestety.
  2. za norweska cene to sobie w PL wypoasione S4 kupisz w cenie tego auta. Panowie Norwegia to Norwegia, tam nawet chleb do d*py i drogi. Ja się zaś zastanawiałam dlaczego jak się chcę do chłopa przeprowadzać to musze cło na swoje B6 wywalić jak za kilkuletnią Audi w Polsce......masakra. Jak zaś sprzedam to z tą kasą w Norwegii mogę sobie tylko jakieś g.....kupić. Makki furak piekny, co tu dużo pisać. Gratulacje
  3. Fajna .....nie będę świnia i nie napiszę o tych kominach
  4. Najdalej......Norwegia, Bergen i zaj...efajne fjordy i trasy po tunelach i serpentynach.....od mojej chałupy to było jedyne 1818 km. Polecam
  5. to było pytanie retoryczne a co? podglądasz Pana?
  6. Ja się tylko dziwię, że ma facet klamki jeszcze.........czyżby się ich nic po drodze nie czepiało? Nie będę sie tu ślinić jak koledzy na forum........ Poślinię się w ukryciu
  7. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Chce - tylko, że przez gadanie z Tobą się można do pracy spóźnić hehe :naughty: Proszę się mi tu ogarnąć z włochatych myśli kolezanko
  8. Brać ale nie w ciemno nie? Poczytaj sobie wątek silniki diesla. Tak wsio wyłożone kawa na ławę.
  9. Jak się zacznie to wtedy będę narzekać, a na teksty w stylu 2,5 tdi śmieć już się uodporniłam. Słucham ich od 2 lat w każdym sklepie motoryzacyjnym albo warsztacie. To samo tyczy sie skrzyni multitronic. Też lamenty że wadliwa i gówniana i siada po 170 tys. Najważniejsza jest kwestia jak użytkujemy auto i jak użytkowane auto kupujemy. Reasumując jak padnie to będzie padnieta i się naprawi. A jak się wyda tyle na naprawę to się sporo jeszcze pojeździ. Czyli należałoby napisac jak koledzy, że 2,5 TDI nie jest tanie w użytkowaniu
  10. Komu szkoda temu szkoda ja nie narzekam. :gwizdanie:
  11. Piękna.....ale żre !! Pomkneło by się autostradą Szkoda że sprzedajesz ale rozumiem, że jest powód.
  12. Ja wole swoje 2,5 bez wirusów
  13. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Chce - tylko, że przez gadanie z Tobą się można do pracy spóźnić hehe
  14. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    No mi w obecności "petenta" nie wypada
  15. Żadnych modów heheh Bardzo ładna bryczka, środek elegancki, szkoda że ja na taki sobie nie mogę pozwolić póki co Co do modów to speców tu full, byle nie spaskudzić auta. Pozdro
  16. toż mu jaja ukręce :kox: :kox: Proszę te jaja ukręcać po weekendzie, bo muszę interes z Tosikiem ubić. I liczę na zniżkę. :gwizdanie:
  17. No skoro tak mało tu wypowiadających się posiada 2,5 TDI to ja się włączę Posiadam auto z tym silnikiem od dwóch lat i uważam go za świetny silnik. Użytkuję go z zadowoleniem. Póki co legendarne awarie mnie nie dotknęły. Wymieniałam to co wszyscy wymieniają, rozrząd, filtry , oleje. Może wszystko przede mną ale póki co w okresie wakacyjnym kiedy jeżdżę tys km, na trasach jest zaj.......i prowadzić to auto to czysta przyjemność. Klekot silnika z perspektywy wnętrza mnie nie zagłusza. W tym roku nie brałam auta w trase, bo lecieliśmy samolotem i miałam okazje pojeździć innymi markami w automacie czy manualu.............cóż, żadne nie dorastało do pięt mojemu w komforcie i satysfakcji z jazdy. Nie będę pisać tu o wadach 1,9 bo nim nie jeździłam. Nie rozumiem wiec jak można krytykować coś z czym się nie miało do czynienia. Pozdro Sorry Kovi ....
  18. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Bry, Adrenalina mam prośbę Ty nie wal takich kawałków w czasie pracy o księżach, bo zaplułam monitor :gwizdanie:
  19. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Mariusz jeszcze raz dzięki za naklejke już wisi życzę Ci żebyś podczas urlopu z gorących to miał jedynie kobietę i aurę. Wódka musi być zimna
  20. Ja pozdrawiam wszystkich napotkanych na drodze pomykających nad polskie morze -Stegna, Jantar,Gdansk 20 i 21 lipca.Tyle Was było że ręka odpada :> ja zaś znaków szczególnych nie posiadam .
  21. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Efekty są i to bardzo zadowalające. Nie ma to jak czysty wóz
  22. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Sama nie, bo ja blokers to wiesz ciężko tak latać z wiadrami a jeszcze cie jakiś konfident pod.... Piorę u chłopaków na Kamiennej, bo ogólnie tam myję auto i mam nawet kartę klienta i zaliczam punkty Nie polecam tylko u nich woskowania. Mało profesjonalnie...... Samo pranko bez podsufitki- 80 zeta. Ja mam ogólnie kupę kurzu bo auto stało 2 tyg na parkingu a w zasadzie polu parkingowym w Wawie i jest syf, co tu gadać. Napiszę ci jakie efekty i czy się opłaca.
  23. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Mariusz to ja też poproszę tę naklejeczkę. Przy okazji- mijaliśmy się ostatnio ale chyba za krótkie mam ręce do tego machania hehe. Pozdro....ależ gorąco .....wyprałam sobie za to tapicerkę, wreszcie i nareszcie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.