Treść opublikowana przez Magdalenah
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
dokladnie tak jest , ale druga strona medalu jest taka ze niewiele jest miejsc na swiecie w ktorych gosc kopiacy rowy lub wykonujacy inne fizyczne prace moze spobie pozwolic na nowe auto z salonu. Zgadza się szkoda że bab do kopania rowów nie biorą [br]Dopisany: 06 Sierpień 2010, 11:00_________________________________________________ Jest takie "coś", co się nazywa mienie przesiedleńcze obowiązujące w całej europie, jeśli masz samochód zarejestrowany na siebie powyżej 185 dni to przenosząc się nie płacisz podatków tzn. cła, akcyz itp. Moi "przesiedleńcy" wszyscy bulili cło za auto albo się go pozbywali. Jeśli idzie o Norwegię więc to nie ma czegoś takiego, auta do mienia przesiedleńczego zaliczyć nie można. Niestety.
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
za norweska cene to sobie w PL wypoasione S4 kupisz w cenie tego auta. Panowie Norwegia to Norwegia, tam nawet chleb do d*py i drogi. Ja się zaś zastanawiałam dlaczego jak się chcę do chłopa przeprowadzać to musze cło na swoje B6 wywalić jak za kilkuletnią Audi w Polsce......masakra. Jak zaś sprzedam to z tą kasą w Norwegii mogę sobie tylko jakieś g.....kupić. Makki furak piekny, co tu dużo pisać. Gratulacje
-
Audi A4 B5 1.8 T
Fajna .....nie będę świnia i nie napiszę o tych kominach
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
:gwizdanie:
-
Gdzie najdalej byliście swoją A4??
Najdalej......Norwegia, Bergen i zaj...efajne fjordy i trasy po tunelach i serpentynach.....od mojej chałupy to było jedyne 1818 km. Polecam
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
to było pytanie retoryczne a co? podglądasz Pana?
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
Ja się tylko dziwię, że ma facet klamki jeszcze.........czyżby się ich nic po drodze nie czepiało? Nie będę sie tu ślinić jak koledzy na forum........ Poślinię się w ukryciu
-
[B6 BFC] I oto właśnie ona. Odsłona piąta ;)
heheh
-
Spociki Łódzkie
Chce - tylko, że przez gadanie z Tobą się można do pracy spóźnić hehe :naughty: Proszę się mi tu ogarnąć z włochatych myśli kolezanko
-
[ALL B5] Jaki silnik diesla wybrać POMÓŻCIE
Brać ale nie w ciemno nie? Poczytaj sobie wątek silniki diesla. Tak wsio wyłożone kawa na ławę.
-
[ALL B5] Jaki silnik diesla wybrać POMÓŻCIE
Jak się zacznie to wtedy będę narzekać, a na teksty w stylu 2,5 tdi śmieć już się uodporniłam. Słucham ich od 2 lat w każdym sklepie motoryzacyjnym albo warsztacie. To samo tyczy sie skrzyni multitronic. Też lamenty że wadliwa i gówniana i siada po 170 tys. Najważniejsza jest kwestia jak użytkujemy auto i jak użytkowane auto kupujemy. Reasumując jak padnie to będzie padnieta i się naprawi. A jak się wyda tyle na naprawę to się sporo jeszcze pojeździ. Czyli należałoby napisac jak koledzy, że 2,5 TDI nie jest tanie w użytkowaniu
-
[ALL B5] Jaki silnik diesla wybrać POMÓŻCIE
Komu szkoda temu szkoda ja nie narzekam. :gwizdanie:
-
Odp: [B6 BBK] Czarny S4 Avant 4.2 v8 tip /nowe fotki przed sprzedażą/ str.7
Piękna.....ale żre !! Pomkneło by się autostradą Szkoda że sprzedajesz ale rozumiem, że jest powód.
-
[ALL B5] Jaki silnik diesla wybrać POMÓŻCIE
Ja wole swoje 2,5 bez wirusów
-
Spociki Łódzkie
Chce - tylko, że przez gadanie z Tobą się można do pracy spóźnić hehe
-
Spociki Łódzkie
No mi w obecności "petenta" nie wypada
-
[ALL B7] Moja B7
Żadnych modów heheh Bardzo ładna bryczka, środek elegancki, szkoda że ja na taki sobie nie mogę pozwolić póki co Co do modów to speców tu full, byle nie spaskudzić auta. Pozdro
-
Spotkania na drodze
toż mu jaja ukręce :kox: :kox: Proszę te jaja ukręcać po weekendzie, bo muszę interes z Tosikiem ubić. I liczę na zniżkę. :gwizdanie:
-
[ALL B5] Zmiana silnika 1.9 Tdi na 2.5 Tdi V6
No skoro tak mało tu wypowiadających się posiada 2,5 TDI to ja się włączę Posiadam auto z tym silnikiem od dwóch lat i uważam go za świetny silnik. Użytkuję go z zadowoleniem. Póki co legendarne awarie mnie nie dotknęły. Wymieniałam to co wszyscy wymieniają, rozrząd, filtry , oleje. Może wszystko przede mną ale póki co w okresie wakacyjnym kiedy jeżdżę tys km, na trasach jest zaj.......i prowadzić to auto to czysta przyjemność. Klekot silnika z perspektywy wnętrza mnie nie zagłusza. W tym roku nie brałam auta w trase, bo lecieliśmy samolotem i miałam okazje pojeździć innymi markami w automacie czy manualu.............cóż, żadne nie dorastało do pięt mojemu w komforcie i satysfakcji z jazdy. Nie będę pisać tu o wadach 1,9 bo nim nie jeździłam. Nie rozumiem wiec jak można krytykować coś z czym się nie miało do czynienia. Pozdro Sorry Kovi ....
-
Spociki Łódzkie
Bry, Adrenalina mam prośbę Ty nie wal takich kawałków w czasie pracy o księżach, bo zaplułam monitor :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
Mariusz jeszcze raz dzięki za naklejke już wisi życzę Ci żebyś podczas urlopu z gorących to miał jedynie kobietę i aurę. Wódka musi być zimna
-
Spotkania na drodze
Ja pozdrawiam wszystkich napotkanych na drodze pomykających nad polskie morze -Stegna, Jantar,Gdansk 20 i 21 lipca.Tyle Was było że ręka odpada :> ja zaś znaków szczególnych nie posiadam .
-
Spociki Łódzkie
Efekty są i to bardzo zadowalające. Nie ma to jak czysty wóz
-
Spociki Łódzkie
Sama nie, bo ja blokers to wiesz ciężko tak latać z wiadrami a jeszcze cie jakiś konfident pod.... Piorę u chłopaków na Kamiennej, bo ogólnie tam myję auto i mam nawet kartę klienta i zaliczam punkty Nie polecam tylko u nich woskowania. Mało profesjonalnie...... Samo pranko bez podsufitki- 80 zeta. Ja mam ogólnie kupę kurzu bo auto stało 2 tyg na parkingu a w zasadzie polu parkingowym w Wawie i jest syf, co tu gadać. Napiszę ci jakie efekty i czy się opłaca.
-
Spociki Łódzkie
Mariusz to ja też poproszę tę naklejeczkę. Przy okazji- mijaliśmy się ostatnio ale chyba za krótkie mam ręce do tego machania hehe. Pozdro....ależ gorąco .....wyprałam sobie za to tapicerkę, wreszcie i nareszcie