Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] Moja B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Narazie bez modow ale pochwalic sie chyba mozna :mysli:

Wyposazenie:

Klimatronic dwustrefowy

Sensor deszczu/zmierzchu

Komputer

Elektryczne szyby

Elektryczne lusterka podgrzewane

ABS/ASR/ESP

Tempomat

Skórzane fotele podgrzewane

2x podlokietniki

Otwieranie/domykanie szyb z pilota

Coming/leaving home

Auto z 2006 roku swiezo sprowadzone w trakcie przerejestrowania :gwizdanie:

20100718024.jpg

20100718021.jpg

20100718022.jpg

20100718019.jpg

20100718013.jpg

20100703009.jpg

Modowac niedlugo zaczne wiec wiecej fotek dojdzie....

btw, jakie mody polecacie zrobic?

Opublikowano

foty nie działają :rant:

Opublikowano
  • Autor

pracuje nad tym :kwasny:

edit: juz dzialaja :cool1:

Opublikowano

już coś jest ale jeszcze mało :gwizdanie:

Opublikowano

Może napisałbyś coś więcej o Twoim samochodzie. :gwizdanie:

Opublikowano

btw, jakie mody polecacie zrobic?

zarejestrować w PL :decayed:

zderzak przód s-line

BiXenony

gleba + większa felga

to tak na szybko :wink4:

niech służy bezawaryjnie

Opublikowano
  • Autor

gleby zabardzo zrobic nie moge bo do garazu nie wjade ;p aczkolwiek bardzo bym chcial :confused4:

Opublikowano

gleby zabardzo zrobic nie moge bo do garazu nie wjade ;p aczkolwiek bardzo bym chcial :confused4:

popraw wjazd do garażu :cool1:

Opublikowano
  • Autor

technicznie to bedzie trudne iz garaz mam pod domem.... musialbym podniesc dom :decayed:

Opublikowano

technicznie to bedzie trudne iz garaz mam pod domem.... musialbym podniesc dom :decayed:

Telefon 094 36 500 do Pudziana, dzwoń.

A tak po za tym ładne autko i plany słuszne, niech służy! :wink4:

Opublikowano

Autko fajne :wink4: tylko te przeciwmgielne wyłącz jak niema mgły...

Z obowiązkowych modów to ramki klubowe :decayed:

Opublikowano
  • Autor

przeciwmgielne do zdjecia poczyly ze niby kozak ;p auto juz na polskich blachach wreszcie...

Opublikowano

Furka OK. Parę modów i wogóle będzie git. :gicior: P.S. Wpadnij na spota do Katowic, sprawdzimy czy nie ma crashDATA'y... :wink4:

Opublikowano

Po co do Katowic skoro w Rybniku też już są spoty :gwizdanie:

No i Ciebie też zapraszam. :good: A to, że są to wiem. :tongue4:
Opublikowano

Jak mnie zapraszasz, to całkiem inna sprawa :decayed::naughty:

:wink4: Wpadnij więc jutro na 19tą... Chciałeś sprawdzić listwy... :good:
Opublikowano

Jak mnie zapraszasz, to całkiem inna sprawa :decayed::naughty:

:wink4: Wpadnij więc jutro na 19tą... Chciałeś sprawdzić listwy... :good:

Kurcze jutro mi nie pasi :kwasny: ale za tydzień jak najbardziej :cool1:

Opublikowano
  • Autor

dzis nie dam rady w pracy do 22 jestem o ile nie nadgodziny bede robil...

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Żadnych modów heheh ;) Bardzo ładna bryczka, środek elegancki, szkoda że ja na taki sobie nie mogę pozwolić póki co :D Co do modów to speców tu full, byle nie spaskudzić auta. Pozdro :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.