Treść opublikowana przez Magdalenah
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
:> no a co się dziwicie? Jak w Norwegii żarcie wymięka w porównaniu z naszym? Wygląda się może jak Rumuni ale za to jaka wyżerka i w ogóle
-
Spociki Łódzkie
a ty już Kimi zrobiłeś tego furacza swojego? i gdzie są "papiery" na to? fotosy itd.
-
Spociki Łódzkie
W wersji kombi chyba...ale zaraz zaraz Ty nie lubisz kombi ale lubi seks.... gdziekolwiek :polew: A ktoś nie lubi ? :gwizdanie:
-
[INNE] A6 C6 3.0tdi S-Line Quattro, Fela 20'' i LED'y+ fotochrom na przedzie;)
No, w końcu to A6 i wyższa półka
-
Spociki Łódzkie
W wersji kombi chyba...ale zaraz zaraz Ty nie lubisz kombi
-
Spociki Łódzkie
Kimi Ty naprawdę powinieneś zmienić Forum. My tu o samochodach marki Audi A4 mamy rozmawiać
-
Spociki Łódzkie
jak ślicznie ubrana jesienna wódeczka ktoś próbował zawartości ? haha
-
[B6 BFC] Wymiana tarcz i klocków
Jak będę zmieniać koła, to zrobię zdjęcie tego co mam w tej chwili. I proszę mi się tu nie kłócić
-
Spociki Łódzkie
a ja, a ja? a ja?
-
[INNE] A6 C6 3.0tdi S-Line Quattro, Fela 20'' i LED'y+ fotochrom na przedzie;)
Śliczne auto, bardzo elegancko w środku, no ale w końcu to A6
-
Spociki Łódzkie
tak kobiete straszyć?! taki on nie ogolony
-
Spociki Łódzkie
Jak przygotowania do zasp śniegowych? straszą nas już drugi tydzień. Laczki zmienione?
-
Spociki Łódzkie
I odpadałaby jazda windą .
-
Spociki Łódzkie
No koledzy z biura też wyszli hardocrowo hehehe a szef też sił próbował?
-
Spociki Łódzkie
Wstawimy pod napisem właśnie tę fotkę. W zasadzie do hardcora też pasi hahah
-
Spociki Łódzkie
Kasia łączę się z Tobą w bólu :polew: hehehe :>
-
Spociki Łódzkie
http://www.kropa.pl/product-pol-47156-Koszulka-LUBIE-STOSUNKOWO-LADNE-KOBIETY.html#
-
Spociki Łódzkie
Ja to nawet widziałam coś na zmianę, żebys tej jednej nie katował co noc. Tytuł "Lubię stosunkowo ładne kobiety"
-
Spociki Łódzkie
no to jak myslisz? będą jacyś chętni? Ja sprawdzałam w necie to jakieś 30 zeta będzie za koszulkę.To nie wiem czy się opłaca buehehe
-
Spociki Łódzkie
na FB wczoraj Seba robił super zdjęcia pt. jak pracują graficy i tak z Adrenalinka komentowałyśmy, od słowa do słowa i wyszło że Seba ma fajna koszulkę ale się w niej nie pokazuje oficjalnie, ale...obiecał, że w razie czego to będzie w stanie się poświęcić i nawet można mieć z nim zdjęcie. Ile to kosztuje nie mówił.
-
Spociki Łódzkie
aj tam , Seba niech się pochwali. Nie będę przecież klepać bez zezwolenia właściciela.
-
Spociki Łódzkie
Siema Kasia
-
Spociki Łódzkie
z Sebą i jego "koszulką"nocną
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
Tak a we wtorki pracujemy od 9:00 Nie śpicie tylko pracujecie