Treść opublikowana przez Magdalenah
-
Spociki Łódzkie
a kolega z tym profesjonalnym sprzetem? nic nie wysłał?
-
Spociki Łódzkie
Nie no z sobotniego w PIzzaPub. :>
-
Spociki Łódzkie
To spółdzielnia jest, więc albo znajdą winnego albo sami zapłacą. Parking ich. Wiedzą, kto i kiedy odśnieża.
-
Spociki Łódzkie
bry tak w ogóle i ponawiam prośbę o zdjęcia ze spota
-
Spociki Łódzkie
;( o f*ck,możliwe że pług, takie niestety uroki zimy [br]Dopisany: 07 Grudzień 2010, 00:26_________________________________________________człowiek zasuwa by coś mieć a tu zonk jedzie taki jeden z drugim i niszczą to Też myślę, że pług bo nie ma lakieru widocznego tylko rdzawe jakieś coś, ale spoko dziś przyjeżdżają odnieżać parking więc sobie porozmawiam felga i bok zryte na kilka cm więc zderzak auta takich zniszczeń nie robi.
-
Spociki Łódzkie
A propos lakiernika...... dziś odkryłam dlaczego pod blokiem włączył mi się alarm pare dni temu.....Mam mordercze myśli....Felga, drzwi, nadkola....to był chyba pług albo "przysługa" .
-
Spociki Łódzkie
zapalenie krtani lub płuc ewentualnie oskrzeli - podjedziemy na Sporną to się okaże :confused4: No też ten temat przerabiam. Ale tym razem bez duszności. Jest szansa, że bez szpitala się obejdzie tym razem.Walimy inhalacje w domu i wspomagamy sie medykamentami. Póki co bez antybiotyku czy sterydów. Pozdrawiam Was ciepło. Jeśli macie jakieś fotoski z naszego spotkania w Zgierzu podeslijcie mi na skrzynke. Ja swoje Sebie wysłałam.
-
Spociki Łódzkie
Co tam Panie u Pani Dyrektor z Drużynowej? dotarłeś tam?
-
Spociki Łódzkie
:hi:Witka, jak tam nastroje w ten zasypany dzionek? Też się spóźniliście do pracy ? [br]Dopisany: 02 Grudzień 2010, 10:06_________________________________________________ Potwierdzam. Ale TIR-owcy dzisiaj mnie zaskoczyli - co drugi miał łańcuchy E to ja lepiej 20 min spóźnienia. Po drodze zabrałam koleżankę z Radogoszcza. Tiry maja zgodę na jazdę tylko prawym pasem i zakaz wyprzedzania. Zobaczymy co będzie po 16:00
-
Spociki Łódzkie
Wycieczkową ? a masz glejt że możesz nią grzać ? :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
Dziękuje ale nie miałam tyle czasu żeby sterczeć na Strykowskiej w korku
-
Spociki Łódzkie
w łódce tak, łagiewnicka w lodzie i w śniegu, było ekstremalnie
-
Spociki Łódzkie
No tu masz rację. Ale to pewnie było podejście na zasadzie "a może mi się uda". Trzy pasy i trzy razy sie nie udało.Został 4 na szczęście i można było skręcić i zawrócić. Są gdzies fotoski z naszego spotkania w pubie? Szefu widziałam wrzucił z kręgli. Ostatnie wymiata haha
-
Spociki Łódzkie
No wiesz, w pracy dostałem żółtą kartkę, następna jest już tylko czerwona, więc na razie sobie w pracy odpuszczę :> Ale spoko, coś wymyślę. Biurko przestawię, żeby nikt monitora nie widział [br]Dopisany: 29 Listopad 2010, 21:38_________________________________________________No to coś ode mnie w ten jakże zaskakujący dla drogowców dzionek: Miejsce: wiadukt Limanowskiego/Aleksandrowska przy Brukowej, kierunek Aleksandrów Łódzki, godzina 19 [br]Dopisany: 29 Listopad 2010, 21:41_________________________________________________Jakość wiem, fiutowa Tak z partyzanta robione, bo omijałem właśnie tego TIR-a, co go widac na górnym zdjęciu na środku, bo się bida rozkraczyła pod górę [br]Dopisany: 29 Listopad 2010, 21:43_________________________________________________ Ale to, co zobaczyłem na Włókniarzy, pomiędzy Limanowskiego a Pojezierską w kierunku na Radogoszcz - rozwaliło mi konstrukcję Trzy pasy stojących w śniegu TIR-ów i samochody zakopane na trawie, próbujące jakoś z tego wyjechać i je ominąć. No padaka totalna. Ja tylko współczuję tym drajwerom z tych ciężarówek, bo czeka ich niezła nocka Ja tam im nie współczułam, bardzo dobrze im tak. Jak się ma mózg kury to tak jest . Nie wymija się kolejnymi pasami zakopanego TIR-a skoro samemu się też zakopie. I tak dzięki tym poczynaniom panów w TIR-ach już po 4 godz byłam w domu. Gratulacje dla panów za letnie opony również. Mam nadzieje, że im d*py zamarzły.Wczoraj na Zgierskiej jeszcze kuźwa strajkować chcieli i policja im zupki woziła zeby sie nie denerwowali. Pytam się czy tym co pomiędzy nimi w osobówkach stali i nie wiedzieli że nie pojadą dalej też zupki dali? Wracałam do domu i sznur aut ciągnął się od Włókniarzy do Ozorkowa. [br]Dopisany: 01 Grudzień 2010, 09:40_________________________________________________ bry
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
zdjęcie super z tym domkiem w tle i śniegiem,
-
Spociki Łódzkie
NO to się rozumie:D długopisy zgierskie strzelają tak samo jak korki od flaszek
-
Spociki Łódzkie
Oj to niedobrze.....a co on tak długo szedł do chaty ?? nie po torach szedł?
-
Spociki Łódzkie
jestem [br]Dopisany: 28 Listopad 2010, 11:53_________________________________________________gdzie jest mój głos twój głos leży krzyżem :>
-
Spociki Łódzkie
:> Siemka all , jak tam ?wszyscy żyją ?
-
Spociki Łódzkie
Mykam spać, fotki przesle ci seba tylko wyslij mi na pw mail swoj dobranoc
-
Spociki Łódzkie
JAkies żony czytają [br]Dopisany: 28 Listopad 2010, 00:23_________________________________________________a propos ? gdzie jest krzyż?
-
Spociki Łódzkie
ja już uciekam, do zobaczenia wieczorem, Basiu szkoda, że Cie nie bedzie
-
Spociki Łódzkie
- [B7 BLB] Przesiadka z B3 na b7:)
Jak poczytasz o moim też można na zawał zejść póki co ma ponad 200 i lata, że hej- Spociki Łódzkie
Aloha przed wypadem na shopping. Wysikani już wszyscy? - [B7 BLB] Przesiadka z B3 na b7:)