Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Magdalenah

Klubowicze
  • Dołączył

Treść opublikowana przez Magdalenah

  1. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    a kolega z tym profesjonalnym sprzetem? nic nie wysłał?
  2. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Nie no z sobotniego w PIzzaPub. :>
  3. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    To spółdzielnia jest, więc albo znajdą winnego albo sami zapłacą. Parking ich. Wiedzą, kto i kiedy odśnieża.
  4. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    bry tak w ogóle i ponawiam prośbę o zdjęcia ze spota
  5. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ;( o f*ck,możliwe że pług, takie niestety uroki zimy [br]Dopisany: 07 Grudzień 2010, 00:26_________________________________________________człowiek zasuwa by coś mieć a tu zonk jedzie taki jeden z drugim i niszczą to Też myślę, że pług bo nie ma lakieru widocznego tylko rdzawe jakieś coś, ale spoko dziś przyjeżdżają odnieżać parking więc sobie porozmawiam felga i bok zryte na kilka cm więc zderzak auta takich zniszczeń nie robi.
  6. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    A propos lakiernika...... dziś odkryłam dlaczego pod blokiem włączył mi się alarm pare dni temu.....Mam mordercze myśli....Felga, drzwi, nadkola....to był chyba pług albo "przysługa" .
  7. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    zapalenie krtani lub płuc ewentualnie oskrzeli - podjedziemy na Sporną to się okaże :confused4: No też ten temat przerabiam. Ale tym razem bez duszności. Jest szansa, że bez szpitala się obejdzie tym razem.Walimy inhalacje w domu i wspomagamy sie medykamentami. Póki co bez antybiotyku czy sterydów. Pozdrawiam Was ciepło. Jeśli macie jakieś fotoski z naszego spotkania w Zgierzu podeslijcie mi na skrzynke. Ja swoje Sebie wysłałam.
  8. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Co tam Panie u Pani Dyrektor z Drużynowej? dotarłeś tam?
  9. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :hi:Witka, jak tam nastroje w ten zasypany dzionek? Też się spóźniliście do pracy ? [br]Dopisany: 02 Grudzień 2010, 10:06_________________________________________________ Potwierdzam. Ale TIR-owcy dzisiaj mnie zaskoczyli - co drugi miał łańcuchy E to ja lepiej 20 min spóźnienia. Po drodze zabrałam koleżankę z Radogoszcza. Tiry maja zgodę na jazdę tylko prawym pasem i zakaz wyprzedzania. Zobaczymy co będzie po 16:00
  10. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Wycieczkową ? a masz glejt że możesz nią grzać ? :gwizdanie:
  11. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Dziękuje ale nie miałam tyle czasu żeby sterczeć na Strykowskiej w korku
  12. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    w łódce tak, łagiewnicka w lodzie i w śniegu, było ekstremalnie
  13. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    No tu masz rację. Ale to pewnie było podejście na zasadzie "a może mi się uda". Trzy pasy i trzy razy sie nie udało.Został 4 na szczęście i można było skręcić i zawrócić. Są gdzies fotoski z naszego spotkania w pubie? Szefu widziałam wrzucił z kręgli. Ostatnie wymiata haha
  14. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    No wiesz, w pracy dostałem żółtą kartkę, następna jest już tylko czerwona, więc na razie sobie w pracy odpuszczę :> Ale spoko, coś wymyślę. Biurko przestawię, żeby nikt monitora nie widział [br]Dopisany: 29 Listopad 2010, 21:38_________________________________________________No to coś ode mnie w ten jakże zaskakujący dla drogowców dzionek: Miejsce: wiadukt Limanowskiego/Aleksandrowska przy Brukowej, kierunek Aleksandrów Łódzki, godzina 19 [br]Dopisany: 29 Listopad 2010, 21:41_________________________________________________Jakość wiem, fiutowa Tak z partyzanta robione, bo omijałem właśnie tego TIR-a, co go widac na górnym zdjęciu na środku, bo się bida rozkraczyła pod górę [br]Dopisany: 29 Listopad 2010, 21:43_________________________________________________ Ale to, co zobaczyłem na Włókniarzy, pomiędzy Limanowskiego a Pojezierską w kierunku na Radogoszcz - rozwaliło mi konstrukcję Trzy pasy stojących w śniegu TIR-ów i samochody zakopane na trawie, próbujące jakoś z tego wyjechać i je ominąć. No padaka totalna. Ja tylko współczuję tym drajwerom z tych ciężarówek, bo czeka ich niezła nocka Ja tam im nie współczułam, bardzo dobrze im tak. Jak się ma mózg kury to tak jest . Nie wymija się kolejnymi pasami zakopanego TIR-a skoro samemu się też zakopie. I tak dzięki tym poczynaniom panów w TIR-ach już po 4 godz byłam w domu. Gratulacje dla panów za letnie opony również. Mam nadzieje, że im d*py zamarzły.Wczoraj na Zgierskiej jeszcze kuźwa strajkować chcieli i policja im zupki woziła zeby sie nie denerwowali. Pytam się czy tym co pomiędzy nimi w osobówkach stali i nie wiedzieli że nie pojadą dalej też zupki dali? Wracałam do domu i sznur aut ciągnął się od Włókniarzy do Ozorkowa. [br]Dopisany: 01 Grudzień 2010, 09:40_________________________________________________ bry
  15. zdjęcie super z tym domkiem w tle i śniegiem,
  16. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    NO to się rozumie:D długopisy zgierskie strzelają tak samo jak korki od flaszek
  17. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Oj to niedobrze.....a co on tak długo szedł do chaty ?? nie po torach szedł?
  18. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    jestem [br]Dopisany: 28 Listopad 2010, 11:53_________________________________________________gdzie jest mój głos twój głos leży krzyżem :>
  19. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :> Siemka all , jak tam ?wszyscy żyją ?
  20. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Mykam spać, fotki przesle ci seba tylko wyslij mi na pw mail swoj dobranoc
  21. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    JAkies żony czytają [br]Dopisany: 28 Listopad 2010, 00:23_________________________________________________a propos ? gdzie jest krzyż?
  22. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ja już uciekam, do zobaczenia wieczorem, Basiu szkoda, że Cie nie bedzie
  23. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
  24. Jak poczytasz o moim też można na zawał zejść póki co ma ponad 200 i lata, że hej
  25. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Aloha przed wypadem na shopping. Wysikani już wszyscy?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.