Treść opublikowana przez Magdalenah
-
Spociki Łódzkie
No ja z ubezpieczenia sprawcy robię i śmiech czytać w ogóle ten kosztorys. Ceny z kosmosu wzięte, chyab bym musiała na szrocie się zaopatrzyć we wszystko, w tym w felgę aluminiową.
-
Spociki Łódzkie
To co PZU wyceniło to chyba na "cypiska" by starczyło
-
Spociki Łódzkie
Ciekawe na ile poprawi kosztorys Idczak u mnie
-
Spociki Łódzkie
Witka i oczywiście :banan: Sto lat Seba
-
Spociki Łódzkie
No to pijemy za zdrowie pięknych pań, nie? :naughty: :naughty: :naughty: chętnie popatrzę jak się upodlicie bedziesz >??????????? jeszcze się waham Basia weź się nie wahaj ja póki co umykam do zajęć, pozdrawiam wszystkich również nieobecnych teraz. Wolny dzień trzeba wykorzystać.......
-
Spociki Łódzkie
No to pijemy za zdrowie pięknych pań, nie? :naughty: :naughty: :naughty: Kimi tylko żebyś potem na chatę trafił, bo my chcemy mieć dużo zdrowia
-
Spociki Łódzkie
a 29 stycznia tez coś masz zaplanowane?
-
Spociki Łódzkie
Seba a co Ty? ciągle Cię nie ma na najfajniejszych imprezkach? przybili Cie tam gwoździami do podłogi w tej Wawie?
-
Spociki Łódzkie
No nie wiem, bo wiesz był dziś Pan z PZU i może się okazać, że furak będzie w ASO stał do lakierownia i wymiany części. Czekam na kosztorys, kiedy mi nadeśle owy Pan.
-
Spociki Łódzkie
aha witam ,się świnia nie przywitałam
-
Spociki Łódzkie
Ja widziałem w nocy, że się połączenie zerwało (pewnie po stronie dostawcy był jakiś restart w nocy) ale już Tobie nie pisałem.... [br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 09:48_________________________________________________ to moja druga połówka :cwaniak1: ahaa...to wszystko jasne... myślałem, że to Twój synek.... hehee.. yyyy... no nie mój ma jakieś 20mm, i jeszcze nie wiadomo czy to synek Basiu to super !! będzie nowy klubowicz lub klubowiczka
-
Spociki Łódzkie
czas na mnie, bo młodzież sobie folguje widząc, że "stara" kompem zajęta, do sklikania, pa wszystkim
-
Spociki Łódzkie
Dzięki za wsparcie jasne że dam rade każdy kiedyś musiał przejść przez to wszystko no i prosze wystarczy popatrzeć wszyscy jeżdżą Audi więc chyba z odpowiednich ludzi biore przykład:D hm...hm..... moje Audi to dzięki projektowi Unesco w Bergen hahaha mającemu na celu zachowanie dawnego wyglądu miasta czyli generalnie z rąk zdolnego brukarza
-
Spociki Łódzkie
buziole kłysiole
-
Spociki Łódzkie
Tja , ten teraz Zamek z piasku....... czytam.
-
Spociki Łódzkie
Dasz radę !!! znam ten ból , szkoła, praca,chata......
-
Spociki Łódzkie
a ja teraz wertuje Urlicha Hefnera "Trzeci Poziom" (tylko Hefner nie ten od PLAYBOYA) Dobrze że nie Ulricha von Jungingena :gwizdanie: taki tam żarcik
-
Spociki Łódzkie
Ja czytam Stiega Larssona juz ostatnią część lipa że nie ma już więcej
-
Spociki Łódzkie
No jak nie jak tak A z dzieciakami nie możesz przyjechać na spota? Wujaszkowie Kimi i Kłysiu by ich trochę powozili po lodzie, albo na saneczkach za autem, jak DeeJay'a Z tym wożeniem na saneczkach to wiesz......jestem raczej ostrożna :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
Ja nie pilnowana ale dla odmiany nie mam czasu posiadywać :> doświadczam uroków siedzenia w "open space" i nie mogę sie odnaleźć, łeb mi pęka po 8 godz. Uuuuu, krucho Magda, dlaczego nie przyjeżdżasz na spoty? No ja generalnie zaglądam od czasu do czasu, wiesz że mam nie świętą trójcę pod opieką. Zajrzę może tego 29 jeśli to w ogóle aktualne jeszcze
-
Spociki Łódzkie
Ja nie pilnowana ale dla odmiany nie mam czasu posiadywać :> doświadczam uroków siedzenia w "open space" i nie mogę sie odnaleźć, łeb mi pęka po 8 godz.
-
Spociki Łódzkie
już to sobie wyobrażam, no cóż trzeba się wziąć do robótki. narta
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
Kimi a pewny jesteś ? no raczej chociaz Kimi nie jestem:P dywaniki wygladaja spoks ja osobiscie ich nie kupowalem kupilem jakies tandety i teraz mam oba dywany mokre bo splywa z gum na dywan pod gomy bzdura na nastepna zime beda cos w tym stylu co pokazalas Oki to kupuję, będziemy mieli pogląd na ich jakość, pod dywanami w końcu moduł komfortu to lepiej nie zalewać
-
Spociki Łódzkie
Ale my jesteśmy bardzo młodzieżowi