Treść opublikowana przez Magdalenah
-
Spociki Łódzkie
a tak sobie strasze po nocach hyhy a ty co krisie bezsenny ?
-
Spociki Łódzkie
Madzia puszczałem awaryjne :wink4: nie zauważyłaś :wink4: [br]Dopisany: 26 Luty 2011, 22:41_________________________________________________ Seba chłopaku też o nich myślałem :naughty: tylko czy to nie Made in China ???????????? :confused4: Zauważyłas" i zamotałaś się jak zwykle pozdrawiam ekipę
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Agatka nie ty jedna słyszałaś różne teorie Wymieniłaś już ten olej ?
-
Spociki Łódzkie
siemka, pozdro dla kierowcy myszy co to jak zaciemnił szyby nie poznaje ludzi hyhyhy
-
Spociki Łódzkie
No mieli składać, myć itd. po 18 jadę po niego. to jest w tej drugiej hali do mycia moj jest w tej czesci za brama jak bys chciala przez szybe looknac po ramkach nie poznasz bo ich nie ma:D A tak w ogóle to co Twoje auto znów tam robi ???
-
Spociki Łódzkie
No mieli składać, myć itd. po 18 jadę po niego.
-
Spociki Łódzkie
heheh to dobrze że stoi dzisiaj wyjeżdża pooglądam zaś twoje
-
Spociki Łódzkie
no bo wiesz nie wiem na co uważać przy odbiorze, generalnie jak cos wymienili to powinni mieć stare prawda? Ubezpieczyciel zabiera części, które zostały uszkodzone i wymienione na nowo więc w ASO tego nie mają... ewentualnie ubezpieczyciel żąda protokołu ze złomowania wymienionych części ponieważ musi "wewnętrznie" tę szkodę rozliczyć u siebie.. i nie zostaje to w ASO ponieważ ASO dostaje kasę od ubezpieczyciela jeżeli się rozliczy z naprawienie szkody. Ubezpieczyciel czasami idzie na taki układ, że pozwala zostawić uszkodzone części ale wtedy w jakiś tam sposób oszacowuje ich wartość i odlicza od kwoty wypłaconego odszkodowania. Oczywiście żyjemy w Polsce więc pewnie protokół lub jakiś świstek potwierdzający zezłomowanie uszkodzonej części jest do załatwienia a wtedy wszystko się w papierach zgadza i tak jak pisał DJ - można znaleźć na allegro... Dzięki za info, ja to raczej pisałam w kontekście tego, że mam mieć nowe części a wsadzą stare tylko że wyklepane
-
Spociki Łódzkie
no bo wiesz nie wiem na co uważać przy odbiorze, generalnie jak cos wymienili to powinni mieć stare prawda?
-
Spociki Łódzkie
odbieram w poniedzialek, a propos stare felgi zabiera ubezpieczyciel ? Magda jak w koncu wyszlo z samochodem?
-
Spociki Łódzkie
- [ALL B6] Silniki 2.5tdi
Było tu na Forum kilka batalii w tym temacie . No widzisz. Nie miałeś tego silnika, a jednak wyrażasz opinie... Na jakiej podstawie? Prześledź Forum i np. ilość usterek zgłaszanych przez uzytkowników 1,9 TDI, a 2,5 TDI. A co do wspomnianej drogiej eksploatacji, to wybacz, ale jest pewna różnica, pomiędzy prostym , rzędowym czterocylindrowcem, a (jak na owe czasy) technologicznie zaawansowanym V6. Poza tym, to kto przy zdrowych zmyslach kupuje sobie V6 dla oszczędności Potwierdzam silnik jest superrrrr moj ma ponad 200 tys i żyje, multi też nie naprawiana ale serwisowana silnik do jeżdżenia po mieście nie jest tani ale jak ktoś chce tani to taki kupuje prawda? na trasie to jest jedna wilka bajka Pozdrawiam użytkowników- Spociki Łódzkie
Nie chce ktoś pięknego rudego kota z dobrego domu ? moj syn okazało się, że ma silną alergię i stąd te ciągłe infekcje ...- Spociki Łódzkie
siemka w poranny słoneczny czas- Spociki Łódzkie
:polew: to dzięki- Spociki Łódzkie
SSSSSSSSSSSiiiiiiiiiiiiiieeeeeeeeemmmmmmmmmmmmaaaaaaaa Madzia :wink4: :wink4:[br]Dopisany: 19 Luty 2011, 19:50_________________________________________________klysiu PYKasz coś dziś ???????? to tak do kompa sie pyka potrzebuje kogos kto rozpozna naprawiana fele od nówki na poniedziałek i zna sie troche na lakierowaniu- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
Wojt-MAr cośtam ? nic innego nie znalazłam- Spociki Łódzkie
tja słyszałam o tych tłumikarzach..... a coś konkretnie? bo ja nie znam żadnego od spawania dziur aaaa i w ASO nie zrobili, wcześniej już miałam wrażenie że jadę F16.- Spociki Łódzkie
Aś naebales na tym spocie......przeciez juz wtedy kurna mialam auto drugiej szkody jeszcze nie zaczełam, czekam na części a zreszta czy ja poznam że dobrze zrobili ?- Spociki Łódzkie
hmm spawacza mam szukac czy co?- Spociki Łódzkie
:polew: z pewnej pieśni ludowej [br]Dopisany: 06 Luty 2011, 20:38_________________________________________________Naprawial już ktoś dziure w środkowym tłumiku? coś mi w odgłosach nie pasowało i znalazłam takową- Spociki Łódzkie
...było nas 6 w każdym z nas inna krew ale jeden przyświecał nam cel... :gwizdanie:- Spociki Łódzkie
- [ALL B6] Silniki 2.5tdi