Treść opublikowana przez Magdalenah
-
Spociki Łódzkie
Madzia zobacze we wtorek na live ale ci dobrze ja tam nadal będę po horyzont widziała bloki
-
Spociki Łódzkie
podobno zimno ze chce jaja urwac :polew: a kto kazał jajami świecić? kalesony się bierze na jaja. bo to polskie góry są ! no ale jak znam życie to koszulki z logo to są w opcji krótki rękawek lub ramiączka a kalesonów nie dawali
-
[B6 AVF] Modyfikacja multitronika - większe spalanie!!
Wiem wiem, że zmieniają ale mi się na razie odechciało, bo może zmienię auto więc jak nie dla siebie to nie będę inwestować
-
Spociki Łódzkie
U nas na trawnikach nadal jeszcze bardziej brązowo :> ale na krzaczkach i owszem jak trzeźwym okiem zerknąc to widać listki na wylocie, jeszcze parę dni ciepła i będzie git zielono, w Bukowinie to musi być przyjemnie jak kac minie oczywiście
-
Spociki Łódzkie
jak tam Aniu ci u szwedzików? wiosna dociera?
-
Spociki Łódzkie
jak sie popatrzy na te foty z 2010 jak jedzie taki "kondukt" A4 ......kurcze to jest power
-
Spociki Łódzkie
no doobra :> to ja wyjmuje jakieś opary krupnika
-
[B6 AVF] Modyfikacja multitronika - większe spalanie!!
oj dawno już, jakoś w zeszłym roku chciałam się wybrać na modyfikację, także się nie stresuj
-
Bukowina Tatrzańska 2011 HOT-LINE :)
Foty?! toć od 20:00 niektórzy są trafieni zatopieni
-
Bukowina Tatrzańska 2011 HOT-LINE :)
:good:
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Zacznij od ASO i aktualizacji softu... Możesz też przyjechać do mnie na dokładniejszą diagnostykę... Bart a znasz koszta tej aktualizacji w ASO?
-
Bukowina Tatrzańska 2011 HOT-LINE :)
:( :( żałujemyyyyyyyy i poprosimy o toast za tych co nie mogli
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
:> jesteście rozgrzeszeni, zamiast klikać to wy drogie panie chwytajcie za nasze zdrowie pt. za tych co nie mogą- Spociki Łódzkie
:> Witojcie nam hórale- [B6 AVF] Modyfikacja multitronika - większe spalanie!!
No nie dostąpiłam zaszczytu zmiany skrzyni na 7 lamel, bo Pani przez tel powiedziała, że" Pan juz sie tym nie zajmuje". Nie są to plotki ani pomówienia. Tak wyszło. Innym się udało i udaje Ja póki co na 6 jeżdżę ponad 20 tys. i żyję. Pozdrawiam- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
http://demotywatory.pl/2850142/Najmilszy-gest- Spociki Łódzkie
bry ale wieeejeee- Spociki Łódzkie
ja w tym roku mam ponad 40 dni zalegly obecny i za to ze studiuje jeszcze 8 dni dodatkowego mi sie nalezy skorzystało sie na zmianie przepisów lecę w pierza usypiam na siedząco, aha był dziś pan na wizycie i oględzinach po naprawie i potwierdził, że to co miało być nowe - jest nowe na 100%- Spociki Łódzkie
Tomek ale masz kumulacje ! mi tam zawsze brakuje- Spociki Łódzkie
No ja też pcham moich a rekordziści mają nawet 12 dni zaległego [br]Dopisany: 16 Marzec 2011, 21:19_________________________________________________- Spociki Łódzkie
Ze wszystkich maili jakie tylko mam [br]Dopisany: 15 Marzec 2011, 22:35_________________________________________________ Jak wymieniałem tarcze i wieńce ABS-u chyba już wystarczająco go "popukałem" a mówią że Idczak tylko pukać potrafi w celu naprawy wszystkiego ... - Spociki Łódzkie