Treść opublikowana przez Magdalenah
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
No w końcu koledze poleciłam takową furmankę, mam nadzieję, że tak jak teraz jest zadowolony z niej tak będzie zadowolony na dłużej. Korzysta też z wiedzy na forum jakbyście mieli jakieś fajne alu felki do B7 to dajcie znać.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
przy okazji pozdro od łódzkiej bandy
-
Spociki Łódzkie
to czego u mnie nie ma :{ ksenonki, Concert Audi, oświetlenie przestrzeni nóg i takieee tam
-
Spociki Łódzkie
Ja wczoraj posiedziałam w nowym nabytku kolegi, B7 1.9 grafit fajnyyy [br]Dopisany: 17 Maj 2011, 21:40_________________________________________________ :polew: a czy coś Polaków NIE wkur....???
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
popieram :gwizdanie: dzieki za info
-
Spociki Łódzkie
no nie pojeździ
-
Spociki Łódzkie
ależ " majtkowy: ten róż :>
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witam kolegów, sorry za OT , mam pytanko, czy ktoś z was zna ten komis ??> http://otomoto.pl/volkswagen-touran-dsg-170-km-high-line-C18625266.html nie wiem czy warto tylko km robić, dzięki za odp
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
cóż....dla mnie padaka :] i skarbooona przez duże O [br]Dopisany: 17 Maj 2011, 14:55_________________________________________________ bry [br]Dopisany: 17 Maj 2011, 14:57_________________________________________________ :kox: będzie to na koszulkach? [br]Dopisany: 17 Maj 2011, 11:42_________________________________________________chce do siebie wsadzic silnik AVF, AWX coś takiego: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=75462.0 znacie może kogoś dobrego kto by się tego podjął? AHU-sie spitolił że będziesz zamieniać ? [br]Dopisany: 17 Maj 2011, 14:58_________________________________________________ ale Asi czy Bartasowi :gwizdanie: [br]Dopisany: 16 Maj 2011, 16:54_________________________________________________to ja go sobie jade ogladnac zobacz klysiu jaka furka fajna klubowa http://otomoto.pl/audi-a4-C18944313.html- Spociki Łódzkie
misssiek :polew: się zakrztusiłam herbatą- Spociki Łódzkie
powitać lecę oglądać te fotosy- Spociki Łódzkie
Zawsze można inaczej "posmarować" :naughty: moszna a moszna a póki co dobranoc- Spociki Łódzkie
uuu ciężko to by chodziły po % smarowaniu.....- Spociki Łódzkie
no zwykle jeżdżę bez wspomagania- Spociki Łódzkie
i nawalonej wsiadać za stery?- Spociki Łódzkie
:oklaski: :polew:- Spociki Łódzkie
To dzis dopiero obalaliście?- [ALL] Urlop nad Morzem
Lodz to jak cie moge ale za Łodzia a konkretnie przed Łęczycą brak asfaltu na A1- jazda koszmarrrrr- Spociki Łódzkie
jak tam weselna obalona ? :gwizdanie:- Spociki Łódzkie
no tak foty super ja do dziś słyszę ..." tylko Jezus nie ma zdjęcia...." do zobaczyska- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
:good: :good: :good:[br]Dopisany: 13 Maj 2011, 21:35_________________________________________________Madzia startujemy ok. 14.45 jak coś toś zdyndamy się ok- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie