Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Magdalenah

Klubowicze
  • Dołączył

Treść opublikowana przez Magdalenah

  1. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    widziałam rózne np. WAL ŚMIAŁO na zadku [br]Dopisany: 08 Czerwiec 2011, 12:32_________________________________________________ mi by pasowało........CZADWIGA :>
  2. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    tylko ja tył juz mam z lekka fabrycznie ciemniejszy
  3. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Folia Lumar a w Zgierzu Classic taka jest róznica czyli w jakosci. To ja się pewnie tam udam tzn małż mój cena z rabatem od 390 jakby ktoś chciał do 600.
  4. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    poprosze konkretniej o tej folii- jaka to jest ta git a jaka do d....
  5. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ale ja mam u siebie na wsi rzut beretem i dlatego pytam ile wy płaciliście[br]Dopisany: 08 Czerwiec 2011, 11:55_________________________________________________ dooobra 5 zapomnialam o bagazniku
  6. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    za ile szyb ?? tył czyli 3
  7. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    bry do ściemniaczy szybowych- cena 400 zl to cena A) uczciwa podejrzana,
  8. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    kabrio sie lansowałes ?
  9. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    poZdrow mojego kuzyna ze Sztumu
  10. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    osz.... normalnie rzut beretką, to ja się zastanowię[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2011, 14:03_________________________________________________ mrrr.....chciałoby się rzec...
  11. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    bry , a konkretnie gdzie ten Grzesiek rezyduje :gwizdanie:
  12. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no nie ma kto, bo łodziaki oporne są zainstalowalam kiere i fis a nie mialam manetki tempomatu, a teraz zostal tempomat do zalozenia wiec znow trzeba zdejmowac wsio i programowac a ja mam skrzynke automatyczną.Poczekam chyba do powrotu z wakacji i tak bede jechala do Bartka na czyszczenie filtra skrzyni. Jak zobaczylam jego B6 to szczeka mi na chodnik upadła [br]Dopisany: 06 Czerwiec 2011, 19:39_________________________________________________Wracajac do koszulek to nr 9 mi pasuje bez Q bo nie mam czyli Audi A4 just drive it i wersji biel. Panowie i Panie zbierać tyłki do kupy, bo nam lato minie
  13. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    A co w temacie tego hasla-zbiorowe pranie tapicery>? nie ukrywam ze moja w obecnym stanie wyglada jak z chlewika..... Co do czesci i manetek Siemian to solidna firma i ekspresowa wysylka. Korzystam juz drugi raz [br]Dopisany: 06 Czerwiec 2011, 18:03_________________________________________________ :> bierzemy? http://moto.allegro.pl/karny-kut-s-naklejki-za-zle-parkowanie-pipa-gratis-i1621006860.html
  14. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no chyba że były ja co wyhaczyłam to wsio było pod 2DIN a co o tym sądzicie ? http://allegro.pl/lampy-audi-a4-b6-2004-2005-malysz-bixenon-orginal-i1606142617.html
  15. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Kimi każda nastepna praca jest lepsza od poprzedniej i tego ci życzę[br]Dopisany: 06 Czerwiec 2011, 13:11_________________________________________________ rozkmini... 1. Zakładam, że wszystko pokodowane jest dobrze to czytać punkt 2. 2. Radyjko jak wymienisz na coś nowszego to regulacja głośności z kiery będzie śmigać... To prosze o propozycje radyjek. Cena nie z kosmosu, bo już jedno kosztowało mnie szybę i utratę samego radia i zniżek w ubezpieczeniu. jakiegoś Concerta tylko z B7 (nowszego) bo nawet ten sam ale z B6 będzie miał problem... Pantoś a wziąłeś pod uwagę 1DIN jaki posiadam? w B7 to chyba wszystko pod 2 DIn już
  16. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    rozkmini... 1. Zakładam, że wszystko pokodowane jest dobrze to czytać punkt 2. 2. Radyjko jak wymienisz na coś nowszego to regulacja głośności z kiery będzie śmigać... To prosze o propozycje radyjek. Cena nie z kosmosu, bo już jedno kosztowało mnie szybę i utratę samego radia i zniżek w ubezpieczeniu.
  17. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    aha nie lata mi w muli kierze podgłaszanie i ściszanie radia rozkmini ktos problema ?
  18. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ja byłam rok temu [br]Dopisany: 06 Czerwiec 2011, 10:58_________________________________________________nie cierpię polówek damskich oczywiście, skończy się na tym, że kupię klubową na ramiączkach, lato idzie białe by się przydały z porzadnej bawełny żeby po praniu coś zostało
  19. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no ale do tej techniki flock flex nie jest wazny nadruk bo nadruk jest max w formacie a4 full color i tyle wazna cena za wydruk na przodize plus rekawki kolnierzyk co tam kto chce no i koszulki jakies fajne i tanie w miare a Jarko ? on robi nam koszulki klubowe
  20. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    a wzór wybrany? nie a wszędzie chcą zobaczyć co a potem mówią cenę[br]Dopisany: 06 Czerwiec 2011, 09:20_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=1246.0;topicseen :> kto to ? Tomcio ?
  21. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Seba miałeś mi nadruk na kąpielówkach zrobiłć :>
  22. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no baaaa po takiej instrukcji muszą otwierać [br]Dopisany: 06 Czerwiec 2011, 09:00_________________________________________________ na plecach zdjęcie zbiorowe lodz bandy
  23. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    poprosze białą S z logo nie sugerującym walenia itd. będę lansowac Klub we Francy
  24. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    bry po udanym weekendzie w wielkopolskiem :>
  25. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Nie dobijesz mnie :> ta plaża która na mnie czeka w perspektywie warta jest odgniecenia sobie tyłka w podróży i mar nocnych przez 2 pierwsze noce o tym ,że nadal prowadzę samochód [br]Dopisany: 03 Czerwiec 2011, 10:32_________________________________________________ nalej wody do wanny i poloz sie obok :polew: :polew: [br]Dopisany: 03 Czerwiec 2011, 10:05_________________________________________________jeżeli się pogoda utrzyma to może się jutro wyskoczy nad jakiś zalew :gwizdanie: Sulejowski?> też miałam w planach ale nie wiem czy się wyrobię dotrzeć tam w sobotę za dnia

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.