Treść opublikowana przez Magdalenah
-
Skradziona A4 w Poznaniu - Sprawa Bart-s'a i właściciela
właściciele skradzionego auta mają wobec ciebie jakieś roszczenia ? bo wiesz.....my chętnie wspomożemy czym będziemy mogli
-
Spociki Łódzkie
myślałam zadzwonić....ale kurcze pewnie nie ja jedna bym dzwoniła a on ma teraz problema przez duże P...i co tu kurcze teraz zrobić, oddać gościowi kasę za furę ? masakra...
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
no nie wiem czy moge?
-
Spociki Łódzkie
siemka Madziu :hi: heh kazda pogoda mowi co innego ja dzis widzialem ze od piatku leje az do wtorku :/ trzeba będzie zatem pływać inaczej.....
-
Spociki Łódzkie
bry, no dobra to kto nie chce tej wygranej Totka z Manufy wysłanej odebrać ? :> no piknie się zrobiło więc projekt mycie auta jak najbardziej na dziś, weekend coraz bliżej i podobno tez ma byc ciepły trzeba skoczyć gdzieś za miedzę
-
Spociki Łódzkie
no obawiam się, że stąd do kolektury za daleko a losowanie chyba jakoś z wieczora
-
Spociki Łódzkie
ja biorę wszystko co mają .....ino w totka muszę wygrać :> witka
-
Skradziona A4 w Poznaniu - Sprawa Bart-s'a i właściciela
Nie śledziłam całej tej historii w wątku Bart-S'a ale poczytałam tutaj i nie ma foty tego auta ani znaków szczególnych po jakich można go zidentyfikować? nie wiem jakieś otarcie lakieru czy coś ?! szukaj igły w stogu siana ? równie dobrze mogło iść na części... Co do zaufania, ja mu swoją furę tez powierzyłam i kluczyki również. Nie buchnął mi auta mimo a w zasadzie się nie znaliśmy. Współczuje Bartkowi ambarasu... dla mnie jest on kopalnią wiedzy. Tutaj w całej tej sytuacji nie wierzę w przypadek.
-
[B6 BFC] I oto właśnie ona. Odsłona piąta ;)
A mnie to wkurza choć zdarza się rzadko, dlatego wybiorę się w najbliższym czasie do Wrześni.
-
Spociki Łódzkie
witka piatkowo :][br]Dopisany: 29 Lipiec 2011, 14:49_________________________________________________ Kanu, Ty psie na baby :naughty: :naughty: Ale zdjęcie kox, poszło na tapetę :kox: :kox: super napęd na 4 :>
- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
porą śniadaniową zajrzałam ja wiem ...dla szczęśliwców to pora obiadowa
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
bry klysiu,kimiaszku i szamku
-
Spociki Łódzkie
mnie baaaardzo , czekam na info na jak duży skok muszę się szykować aby zdobyć środki :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
taa mów mi jeszcze :gwizdanie: dla mnie i tak nic nie mówiące, ja tu się rozkoszuję innymi wizjami : http://www.caractere.pl/carDetails_AudiA4avant02.php
-
Spociki Łódzkie
a to niech sami tam włażą [br]Dopisany: 18 Lipiec 2011, 10:39_________________________________________________Foliatec jest sprawdzony do lakierowania zacisków - http://cgi.ebay.de/FOLIATEC-Bremssattellack-Set-alle-Farben-NEU-Original-/150632097474?pt=DE_Autoteile&hash=item23125f66c2#ht_4072wt_1139 Ja osobiście walnę srebrny jak skończę to zaczęłam.
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Super pomysł też czekam na relację
-
Spociki Łódzkie
Sebciu ja to wieeem ale turyści to wiesz myślą, że fajna a ja im pokaże stolyce a potem Kraków i dam sobie rękę uciąć, że to Kraków zapadnie w pamięć najbardziej
-
Spociki Łódzkie
witka przy poniedziałku , w tym tygodniu odliczam jedynie do wtorku potem program "Jaka piękna Polska cała" czyli oprowadzanie wikingów po polskiej ziemi do niedzieli. W planach wypad na Kraków i stolyce...Sebciu [br]Dopisany: 18 Lipiec 2011, 10:09_________________________________________________ na wyposażeniu powiadasz ? no fajniejsza od poprzednio prezentowanej B6
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
:polew:
-
Spociki Łódzkie
no cóż Hanka była jedną z nielicznych noszących kapelusze ..... reasumując
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Siemian no teraz to ledy obowiazkowo musisz rezac ooo taaak