Treść opublikowana przez Magdalenah
-
Spociki Łódzkie
bry[br]Dopisany: 24 Sierpień 2011, 10:27_________________________________________________ Moje pierwsze auto to był Opel poza tym że rdza go lubiła tak samo jak ja , nie mam nic do powiedzenia na anty, ale dodam ,że nie był to najnowszy Opel a stara Astra w kombiaku. Przesiadka do Audi to był jak rok świetlny w dziejach ludzkości. Oglądałam niedawno w salonie nową Astrę i kurcze.....podoba mi się . Tyle że serwis dupiasty w naszej okolicy. Poza tym ceny wcale nie super i gdybym miała tyle kasy to kupiłabym nowsze Audi. [br]Dopisany: 24 Sierpień 2011, 10:32_________________________________________________Bardzo zapadł mi za to w pamięć widziany pod Biedronką Hyundai Tuscani :tongue4:
-
[B6 AWX] Jakie amorki?
I w B5 też mają :cool1: :cool1: zarówno w sedanach, jak i w avantach. investigator
-
[B6 AWX] Jakie amorki?
Nigdy nie trafisz, że ktoś nie odradzi, powiem tak-jeżdżą na Monore i Sachsach również. Ja wybrałam Sachs, bo mają je moi koledzy w B6 i nie narzekają a cenowo nizej.
-
Spociki Łódzkie
ale mówię pojawiły się jakieś podróbki tańsze i nie sprawdza się to kompletnie pt. Bilstein z Sachsami ludzie nie wracają z awanturą a z Bilsteinami tłumnie.
-
Spociki Łódzkie
Bilsteiny w każdym razie się nie nadają, jakby ktoś miał taki pomysł. W ostatnim m-cu same reklamacje po wymianie u mego mechaniora były. No Monroe trochę bardziej wytrzepałoby portfel.
-
Spociki Łódzkie
Tak, ja zakładałem miesiąc temu na tył - Sachs SuperTouring, chriss też takie zakładał. No jak właśnie też tył zakładam. I jak Ci się jeździ >?
-
Spociki Łódzkie
gites majonez jak mawia Mario a po fotach widać, że spotkanie było owocne [br]Dopisany: 23 Sierpień 2011, 10:31_________________________________________________Instalował ktoś z Was amortyzatory Sachsa ?
-
[B6 AWX] Jakie amorki?
Ja mam inny silnik ale właśnie instaluję Sachsa.Tył.
- Spociki Łódzkie
-
Jaką książkę czytasz...teraz !!!
mam wsio zawsze można bowiem powrócić do ulubionych pozycji, taki zakup i tani i fajny
-
Spociki Łódzkie
Uszanowanie Panu Derektorowi :hi: :hi: :decayed: :decayed: a gdzie szef gabinetu Derektora ?
-
Spociki Łódzkie
no doczytałam na FB że pokazała się na świecie jakas piekna córeczka no i nie kłamali, tylko z czego to zdziwienie skoro mama i tata ciasteczkowi niech ci się Basiu chowa zdrowo to cudo :buziak:
-
Spociki Łódzkie
bry ja bez auta ale z podwózką
- Spociki Łódzkie
-
[B6 AVF] Multitronik Dziwne chrobotanie przy ruszaniu
Zmień tego mechanika sorry za OT
-
Spociki Łódzkie
Ledwo ledwo ale jakoś daję :polew: a Seba z Kimim namawiają człowieka do złego [br]Dopisany: 20 Sierpień 2011, 15:21_________________________________________________ siemka , dziś kino i późno wieczorne sprzątanie, bo facio szaleje z podłogą w przedpokoju. No ale będzie piknie. Pozdrówka
-
Spociki Łódzkie
No i nie będzie mycia auta.....przynajmniej na razie
-
Spociki Łódzkie
no jak widac tylko my opierdzielacze weekendowi
-
Spociki Łódzkie
ja byłam nad Bałtykiem ale za daleko śmigac nad Bałtyk co tydzień. Kimi by jedynie był zadowolony zwłaszcza jakby to były piątkowe spoty np. i potem bandą na Łódź kurs
-
Spociki Łódzkie
to gdzie ten spot z ta plażą ? wygląda ciekawiej niż REal :>
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
Crystal to to nie będzie
-
Spociki Łódzkie
Seba tylko jak spitolisz to ci
-
Spociki Łódzkie
:hi: siemka a naszym zlotowcom ----szerokościiiiiiiiii
-
Spociki Łódzkie
zapewne Cyfrowy Polsat