Treść opublikowana przez Magdalenah
-
Spociki Łódzkie
jak walnę klina to kiedy te auto z Łodzi odbiorę ? :> spot dziś tam gdzie zafsze?
-
Spociki Łódzkie
bry.....mam headache
-
Jaką książkę czytasz...teraz !!!
dzięki
-
Spociki Łódzkie
a ja nie potrzebuję Q :>
-
Spociki Łódzkie
dla jednego będzie to zaletą bo ma coś czego nie ma w serii a dla innego wadą bo coś było kombinowane czyli potencjonalnie- zakupuję B6 BartSa jak się mu rodzina powiększy i jest to wózek rezany-wszystko mający którego właściciel spędził nad udoskonalaniem go i picowaniem dłuuugie godziny i się cieszę jak cholera a gostek z ulicy mówi --- eee kombinowany ten wózek ? dobre [br]Dopisany: 09 Wrzesień 2011, 10:02_________________________________________________ Madziu, Słoneczko, pisząc "rezany" miałem na myśli 450 kucy zamiast seryjnych 381 :wink4: Kimiasz a tak pomyśl---miałbyś tyle kucy i co? ja to bym się pewnie zabiła bo jak tym jeździć nie używając ich wszystkich :polew:
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
no rezany na S line'a np. będzie miał to co i S line / co robi tu multum ludzi / w tym sensie mówię, dlatego się dziwię jak się mówi---eee rezany .To kurcze po co to ludzie robią? wydają kasę i leją pot z pracy? to powinna być zaleta czy wada ?- Spociki Łódzkie
No rezany ale ma to co nie rezany- Spociki Łódzkie
4,2 benzynka :good: pod warunkiem, że na koncie xxx $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ :decayed: Mario jak tylko wygram w tego totka to ci odpalę, zostanie mi chyba jeszcze na te benzynkę dla ciebie po zakupie Volvo dla kolegi Norwega :> :> a tak w ogóle zapowiada się ciepła niedziela więc może jakiś spocik na trawce ?- Spociki Łódzkie
4,2 benzynka- Spociki Łódzkie
ale ciemnicaaaa- Spociki Łódzkie
jesień? mi serce krwawi że się jednak chyba nie wybiorę do Frankfurtu na wystawę ;( a tak przez jesien i zimę ...człwoiek by oglądał te foldery i katalogi heheheh i jakoś do wiosny by zleciało..... Wracając do rozmowy.....jakbym miała Q to na wuja jakiś automat w ogóle ? sensu tego połączenia nie rozumiem i nie wiem co w tym czuciu multi dziwnego ja tam się dobrze z nim czuję , zwłaszcza jak wsadzam pedał gazu do końca . Moja skrzynka nalatane ma ponad 200 i kurcze zrobi się 7 lamel w najbliższym czasie i mam nadzieje jeszcze długo nią pośmigać.- Spociki Łódzkie
A6 ale w Q i TIPie...... zakochasz się... i nie musisz się ścigać... wystarczy, że jest taka pogoda jak dzisiaj - delikatnie pada a już byś pokochała Q nie ma co porównywać TIP-a a multi :gwizdanie: jeśli idzie o komfort jazdy- Spociki Łódzkie
Jak dla mnie i ośka i multi do szczęścia wystarczy do ścigania się zaś potrzebuje RS8 Spydera ale, że póki co nie ma gdzie i jak się ścigać A6 mi jak najbardziej leży......kiedyś tam- Spociki Łódzkie
ach ci nasi fachowcy [br]Dopisany: 08 Wrzesień 2011, 09:29_________________________________________________ DJ oby tylko konsekwencja przodu i tyłu była zachowana :>- Spociki Łódzkie
http://allegro.pl/show_item.php?item=1792467854&msg=Obserwujesz+aukcj%C4%99.%3Cbr+%2F%3E%0D%0ANie+przegap+jej+zako%C5%84czenia.+Ustaw+przypomnienie+w+zak%C5%82adce+%3Ci%3E%3Ca+href%3D%22%2Fmyaccount%2Fwatch.php%22%3ETrwaj%C4%85ce%3C%2Fa%3E%3C%2Fi%3E.&msgtoken=68945115512738b1601bef683b7441d98c4b031b0dacff8bd2d8f4e849d8f130 cuudo u BartS'a oglądałam i nawet wsiadłam do A6 z 2008 silniczek 2,7 z multi.....wszystko mająca.....bajka- Spociki Łódzkie
aj tam w domku popatrzę- Spociki Łódzkie
;( nie obejrzę ...zablokowany dostęp- Spociki Łódzkie
bry, dzionek zaczął się dla jakiegoś posiadacza A4 dzwonkiem z cieżarówką na alejach- Spociki Łódzkie
Dlatego co roku czekam na wakacyjny wypad zagranicę. Błogie dwa tygodnie na malowniczych trasach, spokój...nic tylko tankować i jechać. Marzy mi się powrót na norweskie fjordy i przejażdżka Trollstigen, 11 zakrętów i największy wodospad po drodze, pyszna kawa na stacji benzynowej rekompensuje odciski na tyłku i ci wszyscy mili kierowcy, łącznie z kierowcami TIR-ów którzy ostrzegają, że np. owce leża na środku drogi haha i mówią sobie cześć. Tymczasem dziś po 16:00 nastąpi wielka pardubicka Aleją Włokniarzy i bluzgi w eterze ---- te ..koleś asfalt ci się kończy i kto cię teraz wpuści? - na pewno nie taki wuj jak ty! i inne takie tam komplementy[br]Dopisany: 07 Wrzesień 2011, 13:59_________________________________________________ Dj ruski i inne wschodnie już u nas jeżdżą i styka, ja miałam zaproszenie na ślub za wschodnią granicę i pomimo, że mają piekne zabytki to nikt i nic mnie nie zmusi do jazdy autem w tamtym kierunku.- Spociki Łódzkie
no to ja mam nadzieje że skoro 24 godz z piwem to nie pracujesz na infolini :polew: [br]Dopisany: 07 Wrzesień 2011, 12:54_________________________________________________a propos tych fiatów , dodgow, mercedesów....wczoraj taki jeden mały mercedes ..., A klasa usiłował mnie wysadzić z pasa, jego zdaniem, 50 tka w mieście, na osiedlu i gęstymi przejściami dla pieszych to było za mało. Kiedy jeszcze zacząl mi walić światłami......odezwał się we mnie diabeł oczywiście mea culpa ja też się zachowałam jak debil ale chamstwa nie dzierżę.....chciał adrenaliny to ją dostał, po krótkiej i intensywnej próbie wyprzedzenia mnie w 2 ciasnych zakrętach, poziom adrenaliny u kierowcy merca osiągnął zapewne szczyt. [br]Dopisany: 07 Wrzesień 2011, 13:06_________________________________________________ zobacz, jakie to dziwne...pupa mnie nie boli, a życie mnie rucha... Czai się bartas i czai, aż tu nagle zobaczył, że można pocisnąć dj'owi;p A ja miałem do Ciebie dzwonić, że mam więcej wolnego czasu.... Pupę masz fajną w profilku :> Życie jest ok tylko ludzie świnie...czasami- Spociki Łódzkie
witka, DJ możemy na spocie jakieś 1,9 wymontować ale trzeba będzie zakupić dużo % , [br]Dopisany: 07 Wrzesień 2011, 12:37_________________________________________________ Panton ja jednego ciągle nie ogarniam-Polska- kraj 38 mln ludzi i nie można sklecić zaj* reprezentacji ?! A gdzie okiem nie spojrzeć- grają w piłkę od przedszkola po tatuśków na orlikach. Dla mnie cały ten PZPN....... ....nie będę się jednak "wyrażać"- Spociki Łódzkie
Pośmiać się ludzka rzecz. Ja BMW nie kupię bo mnie eksploatacja by zeżarła. Mogę sobie popatrzeć i popatrzę sobie na kłyskowe- Spociki Łódzkie
zestaw na "BMW" to : BMW , dres, adibasy, łysa głowa (szeroki kark ?)- Jaką książkę czytasz...teraz !!!
no ja też mam te zmartwienie, tyle że powierzchni mi w chacie brak :> trzeba będzie wynieść się z bloków bo w piwnicy mi książki w kartonach zalegają.... - Spociki Łódzkie