Treść opublikowana przez Magdalenah
-
Spociki Łódzkie
ooo popatrz nawet nie miałam zamiaru [br]Dopisany: 11 Sierpień 2011, 20:58_________________________________________________ jest ciepła woda! nie ma bata dziś wchodzę i leję jak z wodospadu [br]Dopisany: 11 Sierpień 2011, 21:00_________________________________________________ ja tylko drinken [br]Dopisany: 11 Sierpień 2011, 21:01_________________________________________________ chriss nie ma zlej pogody, bierz zestaw odziezy odpowiedni do pogody i
-
Spociki Łódzkie
pracownicy u mnie juz inwestuja w rowery, dziś ide korytarzem a na wykładzinie długi wąski ślad.......pytam - kto tu testował hamulce? a oni ze kolo rower kupil i tak sie bardzo cieszył i sprawdzał hamulce hiheiei już widzę minę jaśnie Pana wynajmującego nam pomieszczenia
-
Spociki Łódzkie
nareszcie nie bedzie capic na spocie :polew: kłysiu zakładając ze tempetarura na zewnatrz utrzyma sie poniżej 20 bo dzis dopiero środa
-
Spociki Łódzkie
tyż mam otarte.....i w ogóle jestem zniesmaczona tym co się zwie cieniowaniem wykonanym przez rzekomo najlepszego lakiernika ASO, skoro ja kuźwa widzę te cieniowanie to znaczy że to d*pa nie cieniowanie
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
pow ze za malowanie nie wezmie nic bo to male gowno tylko musi zobaczyc ceny lakieru jak bedzie to sie przedstawiac i kazal zapytac z jakej polki chcesz lakier taki lepszy czy taki gorszy taki by był dobry :> oki :good: a co wy tam po cichu chcecie lakierować?
-
Jaką książkę czytasz...teraz !!!
Jestem po lekturze, fajna seria kryminalna.
-
Jaką książkę czytasz...teraz !!!
zboczeniec zawodowy jak przeczytasz to możemy jakąś wymianę zrobić
-
Spociki Łódzkie
w niedziele przelewalem :gwizdanie: no zrob zrob bo jarko na dniach wraca z chorwacji i pewnie beda placic za zlot tej babie w osrodku a w naturze baba nie chce?
-
Spociki Łódzkie
nie mam skrobaczki ale mam grzanie w aucie.......tylko to paliwo drooooogie oj
-
Spociki Łódzkie
no właśnie lipa zawsze można zapodać zimny podobno zdrowszy ta Krzysiu podobnie jak krioterapia ale ja raczej nie mors i kąpię się w wodzie ciepłej
-
Spociki Łódzkie
no właśnie lipa
-
Spociki Łódzkie
ale zimnica w chacie.....ciepłej wody nie ma ...po lecie chyba
-
[B7 BKE] Awaryjne otwieranie auta pomocy kluczyki w środku
a rad i porad było co niemiara grunt że sie udało
-
Spociki Łódzkie
dobrze wyglądam dlatego, że moja kobietka wspaniale gotuje a ja dużo jem wieczorem i w nocy bo wtedy mam więcej czasu tzn. coś dobrego dostaję..... i nie muszę sam robić wiedziałam :>
-
[B7 BKE] Awaryjne otwieranie auta pomocy kluczyki w środku
i tłumaczyć się później następnemu nabywcy?
-
[B7 BKE] Awaryjne otwieranie auta pomocy kluczyki w środku
Dlaczego? Nie ma jakiegoś sposobu? Swoją drogą przy otwartej masce auto może się zamknąć automatycznie? [br]Dopisany: 10 Sierpień 2011, 13:10_________________________________________________ Kolega jest 350 km od domu więc raczej w okolicy musi szukać takiego speca no cóż, nie wiem gdzie kolego ujechał te 350 km Pomysł bardzo dobry przecież są firmy, które oferują awaryjne otwieranie auta A może kolego masz assistans? W ramach ubezpieczenia też otwierają Kuzyn zapłacił 100 za punto bo zostawił kluczyki w środku. Dlatego takie rozwiązanie podaję jak nie da rady inaczej. Jest rachunek jest usługa i uratowany tyłek zapominalskiego
-
[B7 BKE] Awaryjne otwieranie auta pomocy kluczyki w środku
Dlaczego? Nie ma jakiegoś sposobu? Swoją drogą przy otwartej masce auto może się zamknąć automatycznie? [br]Dopisany: 10 Sierpień 2011, 13:10_________________________________________________ Kolega jest 350 km od domu więc raczej w okolicy musi szukać takiego speca no cóż, nie wiem gdzie kolego ujechał te 350 km
-
[B7 BKE] Awaryjne otwieranie auta pomocy kluczyki w środku
"Auto-Klucz" Grzegorz Szklanny ul. Okulickiego 5, Stalowa Wola, tel. 531123455 płać i tyle
-
Spociki Łódzkie
i jak koń sikasz w biegu ? :polew:
-
Jaką książkę czytasz...teraz !!!
no streszczenie ciekawe.......pożyczysz ? :>
-
Spociki Łódzkie
kurcze znów mam tyły.....ja dopiero 1 śniadanie To tak jak ja i jaką masz fajną dupkę w profilu :gwizdanie: No nie ? :naughty: Ehhh, V8, manual, quattro, fajna muza i można jechać choćby dookoła świata :rolleyes: czekamy jak dolar spadnie..... albo wycieczkę do Londyna zrobimy i w zamieszaniu coś skonfiskujemy....chociaż już głosy zza wody donoszą, że nasi rodacy już korzystają z zamieszania aczkolwiek nieudolnie [br]Dopisany: 10 Sierpień 2011, 12:59_________________________________________________ nie jesteś sam brachu Panton i tak bardzo ładnie wyglądasz bez tych śniadań, wiedziałam że lepiej zjeść obiado-kolacje kto ma czas na poranne sniadania ? skoro o 13 słyszę że nie zjedli .....ale w klawe mają czas stukać :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
my z Kimim nie mamy problemów nawet jakbyśmy mieli czas na 11 śniadań :>
-
Jaką książkę czytasz...teraz !!!
a ja zgłebiam to...
-
Spociki Łódzkie
kurcze znów mam tyły.....ja dopiero 1 śniadanie To tak jak ja i jaką masz fajną dupkę w profilu :gwizdanie: