Treść opublikowana przez Magdalenah
- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
cyt. very ,very hot
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
dużo .....chłopaków i dziewczyn
-
Jak się ubrać na rozmowę kwalifikacyjną?
Następny temat micha: "Jak zbajerować klienta" ... odmówiłem pracy warunki mi nie pasowały. ogólnie to myślałem, że wyjebię w powietrze tam.. po pierwsze jak zaszedłem to łepki w krótkich spodenkach w sandałach ze słuchawkami na uszach, w tenisówkach itp... po drugie - czekałem na rozmowę 3.5 godziny, po czym już mi było wszystko jedno... no nic, szukam dalej czegoś innego ale nic na siłe Panowie - dla wszystkich wielkie DZIĘKI za wszelką pomoc! Dokładnie powodzenia
-
Spociki Łódzkie
[br]Dopisany: 15 Wrzesień 2011, 09:18_________________________________________________ dobry
-
Spociki Łódzkie
- Jak się ubrać na rozmowę kwalifikacyjną?
Garniak jest wskazany gdy na rozmowę idziemy do urzędu, banku np. myślę, że czyste i granatowe dżinsy plus koszula (uprasowana) wystarczą. Przy czym zabierz ze sobą CV i pewność siebie masz obsługiwać klientów a tu ważne są - umiejętność radzenia sobie w sytuacji z "trudnym" klientem, stresem i dobry bajer- Spociki Łódzkie
wolę gnój ekonomiczny a ty na gazie zdaje się ? :gwizdanie: podtlenek LPG taa i ta zmiana nazewnictwa podnosi twe ego ? :> hyhy- Spociki Łódzkie
wolę gnój ekonomiczny a ty na gazie zdaje się ? :gwizdanie:- Spociki Łódzkie
http://otomoto.pl/audi-a6-multitronic-na-gwarancji-C20608733.html co Wy na to >? chyba będę się do męża szerokooo uśmiechać , już siedziałam w tym aucie u Bartka- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
To byłby fenomen Pantoś :> każdy wtedy miałby takie auto np. 5.2 a tak RS8 kupuje ktoś kto nie liczy ile mu spali- Spociki Łódzkie
wszystkim , widzę dziś targujemy się o spalanie :>- Spociki Łódzkie
Sebuś normalnie Cię nie poznaję ten drugi kawałek powinieneś "chwycić" z podtekstem :gwizdanie:[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2011, 12:14_________________________________________________Tak przeglądam naszą galeryjkę i patrzę a tam równo rok temu też był grill we wrześniu :>- Spociki Łódzkie
:mysli: chyba nie rozumim albo silikon przelecieć na dyliżansie- Spociki Łódzkie
Nie becz tylko :> spoty jeszcze będą przecież a Ty faktycznie dla rodziny masz 2 dni w tygodniu TYLKO. [br]Dopisany: 12 Wrzesień 2011, 10:54_________________________________________________ Chriss ...tak na goły tyłek? przecież wiesz, że on ma niewielki i jak mu spuchnie to portek nie włoży i jak nas będzie reprezentował na tym Pomorzu ?- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
http://lodz.naszemiasto.pl/serwisy/orliki/1061407,zlota-druzyna-ze-zgierza-trenera-andrzeja-mozejki,id,t.html Pantoś jako że FB nie masz- Spociki Łódzkie
no tak skarbnikiem może być tylko osoba która ma siłę perswazji [br]Dopisany: 11 Wrzesień 2011, 22:22_________________________________________________ kiełba u mnie ok, widać niektórzy do takiej za 20 zeta przyzwyczajeni :gwizdanie: hyhy- Spociki Łódzkie
powitać i dziękować za udanego jak zwykle spocika :>- Spociki Łódzkie
bo Misiaki wezmą swego kawalera :>- Spociki Łódzkie
wstrzymaj sie na razie o nie wiem czy stado będzie chciało jechać, nie pytałam a czasem wolą pościgać się na ps3 niż z mamusią wychodzić :>- Spociki Łódzkie
Pewnie tak, a co, nie mów, że się wybierasz :D ehe, się wybieram a dziatwę ktoś bierze? fajna pogoda tylko ze perspektywa biegającego po parkingu stada a w zasadzie pilnowania ich mnie ....z perspektywy wczorajszej ...mnie przeraża - Jak się ubrać na rozmowę kwalifikacyjną?