Treść opublikowana przez Magdalenah
-
Spociki Łódzkie
:good: e no to klysiu najważniejsze za tobą :> [br]Dopisany: 17 Październik 2011, 22:07_________________________________________________ ktos nas podgląda ---hugon?
-
Spociki Łódzkie
i potem będzie na spocie----- uwaga za chwile zobaczycie............to co za chwile zobaczycie ? :>[br]Dopisany: 17 Październik 2011, 22:03_________________________________________________ tak, butaprenem tak żeby już się więcej nie otwierał dziad jeden :polew: nie no ja mam śrubeczkę wpasowaną ale i tak czasem się rozewrze nad głową
-
Spociki Łódzkie
aaa numeruuu, to nie znam, a ASO zna nr całego schowka :>
-
Spociki Łódzkie
:> oo widzę że też poszukujesz, coż te plastiki....póki mam patent własnej produkcji, bo jak chciałam tylko zamkniecie do podłokietnika to powiedzieli ze ni hu hu i mam cały kupić[br]Dopisany: 17 Październik 2011, 21:54_________________________________________________ moge mojego "paproka" zapytać :>
-
Spociki Łódzkie
drugi chwalipięta jak tam twa A6? "moja" nadal nie sprzedana
-
Spociki Łódzkie
chwalipięta :>
-
Będę tatą :-))
super ! gratulacje
-
Spociki Łódzkie
oby jak najdłużej....mnie sie tam nie śpieszy, bo nie mam garażu
-
Spociki Łódzkie
a gdzie tu do prawdziwych mrozów.....
-
Spociki Łódzkie
:good: i polecial pod sklep wiejski się pokazać
-
Spociki Łódzkie
U mnie jeździdło jeździ jedynie ostatnio czujnik temperatury płynu chłodzącego......trzeba było wymienić, nie wiem tylko czemu wcześniej zapaliła się kontrola od abs/esp/kontroli trakcji
-
Spociki Łódzkie
:polew: no to super dobrze że robisz Sebcio wrażenie, gdybym to była ja zaczęło by się od głupiej ci* a skończyło jeszcze gorzej
-
Spociki Łódzkie
hmmm... ciekawe , muszę sprawdzić[br]Dopisany: 17 Październik 2011, 20:51_________________________________________________ :polew: :polew: moge ci swoje pożyczyć jak chcesz umierać mając założone zimówki
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
hej gay klysek, jakieś ukryte pragnienia? :naughty: :polew: chyba miało być hey guys [br]Dopisany: 13 Październik 2011, 14:12_________________________________________________ Aniula to Ruski takie bezczelne typy :baseball: :baseball: Ale się uśmiałam tak myslę a propos pracy kto mógłby je założyć żeby sobie "pociciać " :polew:[br]Dopisany: 13 Październik 2011, 14:18_________________________________________________ :good: :good:
-
Spociki Łódzkie
bry i tak już dzionek w pracy za pasem i kolejny dzień bliżej emerytury
-
Spociki Łódzkie
u mnie tez, witka po imprezowo....
-
Spociki Łódzkie
Seba gdzie ty to wszystko wykopujesz?
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
A wy myślicie, że co? pomrzecie po 50-tce? ni kuta ! nie ma tak dobrze, ktoś na te dzieciaki musi zaiwaniać, bo ja to na emerytów obecnych dopłacam, póki co , moja emerytura wg najnowszego newsa z zus to..........uwaga.....uwagaaaaa....330 zł ! starczy na parę flaszek i aby do kolejnej ! Dlatego kombinuję jak tu zdobyć inna emeryturę.....zagraniczną hahaha a najlepiej to samemu zakisić kasę, bo po ZUS-ie nie ma co spodziewać się cudownych inwestycji, które pomnożą nasze składki. Co do wyborów.......nie wiem co powiedzieć....żadne POPiS...no i Pan wesołek nie ma szans u mnie, bo sytuacja śmieszna nie jest a kabarety to ja kocham ale w celach rozrywkowych, z drugiej strony....jak nie pojde to wygra jakiś PiS, bo babcie zawsze chodza do wyborów a wtedy chyba w trybie ekspresu stąd prysnę
-
Spociki Łódzkie
uuuuu widzę że tu same buhaje :> a sami się postarajcie o taką "stłuczkę" a nie koledze zazdrościcie :gwizdanie:[br]Dopisany: 04 Październik 2011, 08:47_________________________________________________ i kolejny dzień bliżej do ............EMERYTURY
-
Spociki Łódzkie
to ma pewnie dobrą polisę
-
Spociki Łódzkie
oooo to bedziemy oglądać, wybrzydzać itd :gwizdanie: :>[br]Dopisany: 03 Październik 2011, 18:44_________________________________________________ DJ to ta co jej ulubiony cytat brzmi - "Zasady są po to, żeby je łamać!!" ?? :polew: :polew: to tłumaczy złamanie zasad ruch drogowego
-
Imię dla kota :D
:>
-
Spociki Łódzkie
i dziady :gwizdanie: