Treść opublikowana przez Magdalenah
-
Spociki Łódzkie
ee tam to stary dziadku....TY jeszcze młody jesteś najlepszego :oklaski:
-
Spociki Łódzkie
nie ja :] małż prawka nie ma , z racji choroby młodego to robiliśmy tylko atak na regionalną Biedrone i drugi atak na rynek po zakup choinki nie ma to jak angina przed świętami w morde!
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
oo Michał widzę, że masz do tej bandy słabość co tam w Krakowie słychować? [br]Dopisany: 16 Grudzień 2011, 15:34_________________________________________________ :drunk:
-
Spociki Łódzkie
Jak tam, jedziemy jutro na Nową Gdynię? Tak koło 20? [br]Dopisany: 15 Grudzień 2011, 22:40_________________________________________________Bartas, tak, jak się umawialiśmy, mogę Cię przygarnąć po drodze to czekam na recenzje jak się podobało to się może kiedyś spotkamy :>
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
Mario wie z kim trzymać :] avatarek jak ta lala :gwizdanie:- Spociki Łódzkie
Pierwsze wrażenie takie sobie, tak jak Bartas pisał, dużo napakowanych młodych byczków, ale genralnie nawet fajnie. Ciasno, to fakt, ale sprzętu dużo. Obczaję jeszcze Nową Gdynię i pomyślę :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: Bieżnie i steppery mnie nie interesują, więc w recenzji pominę Nowa Gdynia jest ok :] mi się podoba, sprzęt ok , warunki też a w szatni nie jedzie skarpetami[br]Dopisany: 15 Grudzień 2011, 14:50_________________________________________________ To super :]- Spociki Łódzkie
bry[br]Dopisany: 15 Grudzień 2011, 14:43_________________________________________________ to ja tu k**** wilki jakies **** :polew: film kultowy- Spociki Łódzkie
Aaaa, myślałem, że o siłkę pytasz. No ja swoje - ogólnorozwojowy, do końca roku to ciągnę :polew: ten klub zwłaszcza region łódzki winien się nazywać siłka banda , ogólnorozwojowy powiadasz ? to facetom w każdym wieku się przyda :polew:[br]Dopisany: 13 Grudzień 2011, 15:37_________________________________________________ to załatw sobie jakiś "piecyk" jak mówi kolega- Spociki Łódzkie
Był na spocie :gwizdanie: Madzia, wstaw ten dyplom w wątku o akcji z paczką :decayed: [br]Dopisany: 11 Grudzień 2011, 23:24_________________________________________________ I na FB też wrzuć nie dzisiaj, dziś "zdycham" ale wstawię oczywiście, aha paczek tzn. pudeł było 13 dobranoc- Spociki Łódzkie
A co sie z chriss'em dzieje? żyje?- Spociki Łódzkie
witam po ciężkim weekendzie w Wawie i okolicach paczka dostarczona, fotos też będzie jeszce raz wszystkim darczyńcom wielkie DZIĘKUJE[br]Dopisany: 11 Grudzień 2011, 23:14_________________________________________________- Spociki Łódzkie
jutro impreza pt szkolenie :polew: mam nadzieje nie szukac rano na molo i w wodzie swoich pracowników- Spociki Łódzkie
ciekawe rzeczy to po pracy :gwizdanie:- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
bry, Sebcio cos mi od ciebie wpadlo na konto :> nie spodziewalam sie , moze polecimy z jakas posciela z tej okazji, kurcze sama nie wiem co tu dokupic i jak priorytety okreslac skoro wszystko potrzebne reasumujac mamy w sumie 740 na dzis- Spociki Łódzkie
oglądałam na FB twoim nie mogę .....po prostu umieram jak patrzę na takie ....puste baby i ten śmieszek, żeby nie te zderzaki to nikt by chyba tego nie obejrzał [br]Dopisany: 06 Grudzień 2011, 13:15_________________________________________________ Kimi to targa siaty najczęściej a dziś mi podrzucił kilka worków- Spociki Łódzkie
Szamek na tych fotach wygląda jakby w smarcie siedział z podmieniona kierą generalnie ciekawe egzemplarze w tym klubie- Spociki Łódzkie
dzię ku je my [br]Dopisany: 05 Grudzień 2011, 13:41_________________________________________________- Spociki Łódzkie
Jadę dziś na Barbary do Brzezin- mama świętuje jak zdążę się ogarnąć to podjade na spota, jak nie to misiek jakos w poniedzialek sie zmowimy i podam cie reszte z naszych zasobow żebyś podał kłysiowi który jedzie w środe na shopping do paczki.- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
Ja nie w tym sensie :> w sensie furek na kalendarzu heheh- Spociki Łódzkie
Magda ja bylem w osrodku dwa razy dzisiaj o 8 i pozniej gdzies przed 13 ale nie wiedzialem Spoko Tomcio - Mario to wymiatacz pojawił się jak torpeda i załatwił sprawę ekspresowo :>[br]Dopisany: 30 Listopad 2011, 15:42_________________________________________________ kalendarzyk VIP-owski >? - Spociki Łódzkie