Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Magdalenah

Klubowicze
  • Dołączył

Treść opublikowana przez Magdalenah

  1. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ee tam to stary dziadku....TY jeszcze młody jesteś najlepszego :oklaski:
  2. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    nie ja :] małż prawka nie ma , z racji choroby młodego to robiliśmy tylko atak na regionalną Biedrone i drugi atak na rynek po zakup choinki nie ma to jak angina przed świętami w morde!
  3. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    bry
  4. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    oo Michał widzę, że masz do tej bandy słabość co tam w Krakowie słychować? [br]Dopisany: 16 Grudzień 2011, 15:34_________________________________________________ :drunk:
  5. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Jak tam, jedziemy jutro na Nową Gdynię? Tak koło 20? [br]Dopisany: 15 Grudzień 2011, 22:40_________________________________________________Bartas, tak, jak się umawialiśmy, mogę Cię przygarnąć po drodze to czekam na recenzje jak się podobało to się może kiedyś spotkamy :>
  6. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
  7. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Mario wie z kim trzymać :] avatarek jak ta lala :gwizdanie:
  8. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Pierwsze wrażenie takie sobie, tak jak Bartas pisał, dużo napakowanych młodych byczków, ale genralnie nawet fajnie. Ciasno, to fakt, ale sprzętu dużo. Obczaję jeszcze Nową Gdynię i pomyślę :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: Bieżnie i steppery mnie nie interesują, więc w recenzji pominę Nowa Gdynia jest ok :] mi się podoba, sprzęt ok , warunki też a w szatni nie jedzie skarpetami[br]Dopisany: 15 Grudzień 2011, 14:50_________________________________________________ To super :]
  9. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    bry[br]Dopisany: 15 Grudzień 2011, 14:43_________________________________________________ to ja tu k**** wilki jakies **** :polew: film kultowy
  10. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Aaaa, myślałem, że o siłkę pytasz. No ja swoje - ogólnorozwojowy, do końca roku to ciągnę :polew: ten klub zwłaszcza region łódzki winien się nazywać siłka banda , ogólnorozwojowy powiadasz ? to facetom w każdym wieku się przyda :polew:[br]Dopisany: 13 Grudzień 2011, 15:37_________________________________________________ to załatw sobie jakiś "piecyk" jak mówi kolega
  11. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Był na spocie :gwizdanie: Madzia, wstaw ten dyplom w wątku o akcji z paczką :decayed: [br]Dopisany: 11 Grudzień 2011, 23:24_________________________________________________ I na FB też wrzuć nie dzisiaj, dziś "zdycham" ale wstawię oczywiście, aha paczek tzn. pudeł było 13 dobranoc
  12. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    A co sie z chriss'em dzieje? żyje?
  13. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    witam po ciężkim weekendzie w Wawie i okolicach paczka dostarczona, fotos też będzie jeszce raz wszystkim darczyńcom wielkie DZIĘKUJE[br]Dopisany: 11 Grudzień 2011, 23:14_________________________________________________
  14. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    jutro impreza pt szkolenie :polew: mam nadzieje nie szukac rano na molo i w wodzie swoich pracowników
  15. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ciekawe rzeczy to po pracy :gwizdanie:
  16. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    bry
  17. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    bry, Sebcio cos mi od ciebie wpadlo na konto :> nie spodziewalam sie , moze polecimy z jakas posciela z tej okazji, kurcze sama nie wiem co tu dokupic i jak priorytety okreslac skoro wszystko potrzebne reasumujac mamy w sumie 740 na dzis
  18. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    oglądałam na FB twoim nie mogę .....po prostu umieram jak patrzę na takie ....puste baby i ten śmieszek, żeby nie te zderzaki to nikt by chyba tego nie obejrzał [br]Dopisany: 06 Grudzień 2011, 13:15_________________________________________________ Kimi to targa siaty najczęściej a dziś mi podrzucił kilka worków
  19. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Szamek na tych fotach wygląda jakby w smarcie siedział z podmieniona kierą generalnie ciekawe egzemplarze w tym klubie
  20. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    dzię ku je my [br]Dopisany: 05 Grudzień 2011, 13:41_________________________________________________
  21. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Jadę dziś na Barbary do Brzezin- mama świętuje jak zdążę się ogarnąć to podjade na spota, jak nie to misiek jakos w poniedzialek sie zmowimy i podam cie reszte z naszych zasobow żebyś podał kłysiowi który jedzie w środe na shopping do paczki.
  22. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
  23. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    dobranoc
  24. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ja nie w tym sensie :> w sensie furek na kalendarzu heheh
  25. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Magda ja bylem w osrodku dwa razy dzisiaj o 8 i pozniej gdzies przed 13 ale nie wiedzialem Spoko Tomcio - Mario to wymiatacz pojawił się jak torpeda i załatwił sprawę ekspresowo :>[br]Dopisany: 30 Listopad 2011, 15:42_________________________________________________ kalendarzyk VIP-owski >?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.