Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Magdalenah

Klubowicze
  • Dołączył

Treść opublikowana przez Magdalenah

  1. Nie bedziesz sie nudzil Prawie zrezygnowałem ze snu wczoraj.... wciągająca jak heroina..... jak skończysz to polecam Camilla Läckberg - Kaznodzieja
  2. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    jakie tu cuuudaaa i dziwyyy, jak czytam ogłoszenia o sprzedaży auta i tam wstawiają epopeje- "..za tyle nie sprzedasz......bo..... "to nikt OT nie dostaje>? no ale rozumiem że śledzeni są Ci co podpadli. Zielona kropka nawet wygląda lepiej niż różowy majtas także ja bym się czuła zaszczycona hyhyh
  3. Wariat jesteś ja bym nawet nie próbowała :>[br]Dopisany: 10 Luty 2012, 12:21_________________________________________________ Ale coś mi sie widzi że nie masz AVF a co mam ? [br]Dopisany: 10 Luty 2012, 12:21_________________________________________________ Niedługo się widzimy więc będzie okazja aby sprawdzić auto na A2 no baaaa teraz czas myśleć o 7 lamelach
  4. szkoda że nie wiedziałam, bo tez bym sprawdziła a teraz to nie ujadę więcej niż 70/godz ale sprawdzę jak gdzieś się wybiorę za miasto
  5. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    dobry ...[br]Dopisany: 09 Luty 2012, 12:03_________________________________________________ ooo to ciekaweee a sa jakieś ciekawe wyrzygane pozycje książkowe ? hyhy [br]Dopisany: 09 Luty 2012, 12:05_________________________________________________ Wydawało MISIE że Was wczoraj mijałam :> [br]Dopisany: 09 Luty 2012, 12:06_________________________________________________ przepraszam na przystanku nie stalem tylko na chodniku kolo przystanku tutaj jak zajeżdża to też staje po chodnikach, trawnikach ...itp
  6. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Bartus jak zwykle wrażliwy na potrzeby [br]Dopisany: 06 Luty 2012, 13:13_________________________________________________ jeśli namierzyłeś kogoś z aparatem to pewnie są [br]Dopisany: 06 Luty 2012, 13:14_________________________________________________ jak dla mnie to możesz nasikać bo to Twoja skrzynia.... ale pamiętaj o jednym - olej w skrzynie automatycznej jakim jest TIP ma cholerne znaczenie właśnie z uwagi na konstrukcję/działanie (między innymi sprzęgła hydrokinetycznego)... to co masz w C5 to nie Twój stary automat z B5 do którego możesz wlać cokolwiek i śmigać... dobrze gada wlac można co się chce - pytanie jak długo to się nie zemści
  7. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    bry
  8. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    bry
  9. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    petycja to tylko petycja ?
  10. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    bry :][br]Dopisany: 26 Styczeń 2012, 11:52_________________________________________________ja pierdziele .....klikam na zwijak w nagłówku i ciągle reklama- otodom co to ma być ?! film i ogłoszenia chciałam zobaczyć, jak będę domu szukać to go znajdę i chyba nie na forum Audi ?
  11. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    bry
  12. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
  13. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
  14. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    teraz Klysiu jest w jednej druzynie to trzeba uwazac co sie mowi na rozowych :polew: :polew: :polew: Malik jest fioletowy :tongue4: fioletowym można być tylko po jednym..... dobra......ja nic nie mówiłam :gwizdanie: to się zdecydujcie gdzie i co bo zaraz z chaty wychodzę odśnieżyć paździerza.
  15. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    facetka :polew: :polew: [br]Dopisany: 15 Styczeń 2012, 13:19_________________________________________________ ale o co się rozchodzi ? że tak powiem? meskie przemyslenia :gwizdanie:
  16. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ale o co się rozchodzi ? że tak powiem?
  17. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    czyli...aby do marca :> a dziś co? klopsy w Ikei ? :> :> :>
  18. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ->ZAZDROŚNIK<- :tongue4: A kiedy mnie przyjdzie w ten sposób życie spożytkować? jak bedziesz mial tyle lat co on a ile ma lat ? :gwizdanie: :> cos ok 35 mnie sie kojarzy :gwizdanie: eee to młodzian
  19. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ->ZAZDROŚNIK<- :tongue4: A kiedy mnie przyjdzie w ten sposób życie spożytkować? jak bedziesz mial tyle lat co on a ile ma lat ? :gwizdanie: :>
  20. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    koledzy to chcą dzisiaj pozarzucać tyłkami raczej chyba :>
  21. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :polew: DJ dzis widzę że Ciebie nosi hyhyhy a gdzie ci w lesie dadzą ognisko rozpalić to musi byc z dala od drzew[br]Dopisany: 15 Styczeń 2012, 12:53_________________________________________________ Widzieliśmy już daaawno sympatyczny gość
  22. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Kimi Manufa to bedzie zawalona port jest zły? tam tez chyba jest gdzie przycupnąć ? proponuje w cieple, z kawą, herbatą czym tamś innym..... :> :> moje auto na bączki się nie nadaje raczej Madzia, jak przyjedziesz - to masz u mnie kawę i jakieś ciacho :naughty: My się chyba na normalnym spocie nie mieliśmy okazji jeszcze spotkać :decayed: :decayed: Ale propozycja do przemyślenia - może np. Manufaktura i na sofy, tam, gdzie McD, KFC i reszta tych "koryt"? :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  23. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    boje się dlatego tak zakładam[br]Dopisany: 14 Styczeń 2012, 19:34_________________________________________________ DJ gada ze mna na FB cos przekazac? hyhy
  24. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    proponuje w cieple, z kawą, herbatą czym tamś innym..... :> :> moje auto na bączki się nie nadaje raczej
  25. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :> było, nie wiem tylko jak Krzystof to ocenia z perspektywy czasu :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.