Treść opublikowana przez Magdalenah
-
Jaką książkę czytasz...teraz !!!
Nie bedziesz sie nudzil Prawie zrezygnowałem ze snu wczoraj.... wciągająca jak heroina..... jak skończysz to polecam Camilla Läckberg - Kaznodzieja
-
Spociki Łódzkie
jakie tu cuuudaaa i dziwyyy, jak czytam ogłoszenia o sprzedaży auta i tam wstawiają epopeje- "..za tyle nie sprzedasz......bo..... "to nikt OT nie dostaje>? no ale rozumiem że śledzeni są Ci co podpadli. Zielona kropka nawet wygląda lepiej niż różowy majtas także ja bym się czuła zaszczycona hyhyh
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Wariat jesteś ja bym nawet nie próbowała :>[br]Dopisany: 10 Luty 2012, 12:21_________________________________________________ Ale coś mi sie widzi że nie masz AVF a co mam ? [br]Dopisany: 10 Luty 2012, 12:21_________________________________________________ Niedługo się widzimy więc będzie okazja aby sprawdzić auto na A2 no baaaa teraz czas myśleć o 7 lamelach
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
szkoda że nie wiedziałam, bo tez bym sprawdziła a teraz to nie ujadę więcej niż 70/godz ale sprawdzę jak gdzieś się wybiorę za miasto
-
Spociki Łódzkie
dobry ...[br]Dopisany: 09 Luty 2012, 12:03_________________________________________________ ooo to ciekaweee a sa jakieś ciekawe wyrzygane pozycje książkowe ? hyhy [br]Dopisany: 09 Luty 2012, 12:05_________________________________________________ Wydawało MISIE że Was wczoraj mijałam :> [br]Dopisany: 09 Luty 2012, 12:06_________________________________________________ przepraszam na przystanku nie stalem tylko na chodniku kolo przystanku tutaj jak zajeżdża to też staje po chodnikach, trawnikach ...itp
-
Spociki Łódzkie
Bartus jak zwykle wrażliwy na potrzeby [br]Dopisany: 06 Luty 2012, 13:13_________________________________________________ jeśli namierzyłeś kogoś z aparatem to pewnie są [br]Dopisany: 06 Luty 2012, 13:14_________________________________________________ jak dla mnie to możesz nasikać bo to Twoja skrzynia.... ale pamiętaj o jednym - olej w skrzynie automatycznej jakim jest TIP ma cholerne znaczenie właśnie z uwagi na konstrukcję/działanie (między innymi sprzęgła hydrokinetycznego)... to co masz w C5 to nie Twój stary automat z B5 do którego możesz wlać cokolwiek i śmigać... dobrze gada wlac można co się chce - pytanie jak długo to się nie zemści
- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
petycja to tylko petycja ?
-
Spociki Łódzkie
bry :][br]Dopisany: 26 Styczeń 2012, 11:52_________________________________________________ja pierdziele .....klikam na zwijak w nagłówku i ciągle reklama- otodom co to ma być ?! film i ogłoszenia chciałam zobaczyć, jak będę domu szukać to go znajdę i chyba nie na forum Audi ?
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
teraz Klysiu jest w jednej druzynie to trzeba uwazac co sie mowi na rozowych :polew: :polew: :polew: Malik jest fioletowy :tongue4: fioletowym można być tylko po jednym..... dobra......ja nic nie mówiłam :gwizdanie: to się zdecydujcie gdzie i co bo zaraz z chaty wychodzę odśnieżyć paździerza.- Spociki Łódzkie
facetka :polew: :polew: [br]Dopisany: 15 Styczeń 2012, 13:19_________________________________________________ ale o co się rozchodzi ? że tak powiem? meskie przemyslenia :gwizdanie:- Spociki Łódzkie
ale o co się rozchodzi ? że tak powiem?- Spociki Łódzkie
czyli...aby do marca :> a dziś co? klopsy w Ikei ? :> :> :>- Spociki Łódzkie
->ZAZDROŚNIK<- :tongue4: A kiedy mnie przyjdzie w ten sposób życie spożytkować? jak bedziesz mial tyle lat co on a ile ma lat ? :gwizdanie: :> cos ok 35 mnie sie kojarzy :gwizdanie: eee to młodzian- Spociki Łódzkie
->ZAZDROŚNIK<- :tongue4: A kiedy mnie przyjdzie w ten sposób życie spożytkować? jak bedziesz mial tyle lat co on a ile ma lat ? :gwizdanie: :>- Spociki Łódzkie
koledzy to chcą dzisiaj pozarzucać tyłkami raczej chyba :>- Spociki Łódzkie
:polew: DJ dzis widzę że Ciebie nosi hyhyhy a gdzie ci w lesie dadzą ognisko rozpalić to musi byc z dala od drzew[br]Dopisany: 15 Styczeń 2012, 12:53_________________________________________________ Widzieliśmy już daaawno sympatyczny gość- Spociki Łódzkie
Kimi Manufa to bedzie zawalona port jest zły? tam tez chyba jest gdzie przycupnąć ? proponuje w cieple, z kawą, herbatą czym tamś innym..... :> :> moje auto na bączki się nie nadaje raczej Madzia, jak przyjedziesz - to masz u mnie kawę i jakieś ciacho :naughty: My się chyba na normalnym spocie nie mieliśmy okazji jeszcze spotkać :decayed: :decayed: Ale propozycja do przemyślenia - może np. Manufaktura i na sofy, tam, gdzie McD, KFC i reszta tych "koryt"? :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:- Spociki Łódzkie
boje się dlatego tak zakładam[br]Dopisany: 14 Styczeń 2012, 19:34_________________________________________________ DJ gada ze mna na FB cos przekazac? hyhy- Spociki Łódzkie
proponuje w cieple, z kawą, herbatą czym tamś innym..... :> :> moje auto na bączki się nie nadaje raczej- Spociki Łódzkie
:> było, nie wiem tylko jak Krzystof to ocenia z perspektywy czasu :gwizdanie: - Spociki Łódzkie