Treść opublikowana przez Magdalenah
-
Spociki Łódzkie
czyli 17 :00 ? pasi i w łagiewnikach za szpitalem ? ---------- Post added at 15:57 ---------- Previous post was at 15:56 ---------- okólna to tam gdzie szpital
-
Spociki Łódzkie
elloł :naughty: to gdzie w tych łagiewnikach?
-
Spociki Łódzkie
my skaczemy od 20:00 nie wiem gdzie skonczymy ale zaczynamy od rolling stone jak ktos się dołączy będzie fajnie
-
Spociki Łódzkie
oczywiście ...szkoda że w tym okienku jest tylko jedna opcja-adres url ...
-
Spociki Łódzkie
ja bym ci pokazała felgę a ni cholery nie umiem teraz wstawiać jpg z dysku:doh:
-
1% z podatku na leczenie i rehabilitację Klaudii chorej na Leśniowski-Crohn
ślicznotka :] dokładam się pozdrawiam i życzę zdrówka
-
1% z podatku na leczenie i rehabilitację Klaudii chorej na Leśniowski-Crohn
nie mam niestety możliwości podarowania 1% ale czy można wpłacić na to konto poza tym 1% ? czy to koniecznie musi iść z PIT ? jeśli nie to dziś wpłacam
-
Spociki Łódzkie
ty byś wszystko chciał gazować
-
Spociki Łódzkie
kuzwa ciebie to chyba nie bylo od 1975 To forum tak długo działa ? to powinnam być tu od jakiegoś 1980 hehehe
-
Spociki Łódzkie
Na forum mamy kolegę który ma wszystkie części blacharskie od Audi- oryginalne i używane, ma sklep i da fakturę. Dawałam jego tel koledze z pracy który ma B5 i potrzebował maski i zderzaka. Kupił sobie nawet w kolorze auta. Przepraszam ale nie kumam tych wszystkich wycen części. ---------- Post added at 20:47 ---------- Previous post was at 20:47 ---------- chyba goła B6 te 25 ---------- Post added at 20:49 ---------- Previous post was at 20:47 ---------- Propozycje są ? ostatni lokal ze względu na ochroniarza odpada hehe
-
Spociki Łódzkie
dzięki :naughty:to co opijamy tego 8 marca w sobote ?
-
Spociki Łódzkie
cenię Twój gust ale to ja go mijałam i ja zahaczyłam tyle że w Roverach te klamki i inne elementy bajeranckie wystają stąd u mnie ślady a u Pana niezbyt ---------- Post added at 13:03 ---------- Previous post was at 13:02 ---------- no mam namiar na dobrego ale pod Pabianicami......i co? wrócę stamtąd pieszo ?
-
Spociki Łódzkie
siema potrzebuję sprawdzonego dobrego lakiernika w celu pozbycia się śladów zielonego Rovera75 z lewych drzwi i zderzaka.... ---------- Post added at 09:30 ---------- Previous post was at 09:28 ---------- :banan::banan::banan:
-
Spociki Łódzkie
łączę się z bólem piszących pracę gdy za oknem słońce wiosennie zagląda .....ale cierpcie jako i ja cierpiałam hyhyh któraś z pań leci w czwartek do cinema city ?
-
Spociki Łódzkie
Klysiu widze że przebierasz a przebierasz :] najlepszy ford karton
-
Spociki Łódzkie
i to chodzi !! ---------- Post added at 09:53 ---------- Previous post was at 09:47 ---------- aha oczywiście:siema:
-
Spociki Łódzkie
a dla różówych są nawet chusteczki pod kolor ----
-
Spociki Łódzkie
Bry gdzie te emotikony zeżarło ? Tomcio ta sobota odpada ale o następnej pomyślimy
-
Spociki Łódzkie
i jakość dojść nie możesz a my czekaaaamyyy Ala pytała kiedy znowu idziemy bandą w miasto haha powiedziałam że za rok chyba hehehe
-
Spociki Łódzkie
Ty to Tomasz coś słabo dogrzewany jesteś :] a co będziecie mieli w sobotnio-niedzielnym programie nocnym ?:] demonstarcję koni mechanicznych ?
-
Spociki Łódzkie
Witojcie!!! :D nie ogarniam jeszcze tego nowego forum
-
[INNE] [A2] Radio Concert zamiast Chorus
w A2 taki concert był fabryczny
-
Spociki Łódzkie
To się nazywało"czarne coś" i można było wiązać je na wiele sposobów :decayed:
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
masz jakieś fotoski z soboty ? - Spociki Łódzkie