Treść opublikowana przez Magdalenah
-
Spociki Łódzkie
[br]Dopisany: 21 Luty 2012, 10:50_________________________________________________ :polew: jaka liczna drużyna zielonych :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
czas to pieniądz
-
Spociki Łódzkie
ten co dużo dziś napisał :> :>
-
Spociki Łódzkie
Jak dla mnie super :polew: mnie nic więcej widzieć nie potrzeba :polew: przewiozę Cię heheh do wymiany żarówek potrzebny będzie uczynny mężczyzna :> zdałoby się jakieś 1,6 w benzynie
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
why ? http://automobile.de/suche?cmd=search&nargs=4&arg0=&arg1=&arg2=&arg3=&arg4=&arg5=&arg6=&arg7=&arg8=&arg9=&match=exakt&page=detail&LAND=>YPmehrere=&startsort=PREIS%20asc&s=Suche%20starten&initcall=1&templatefrom=standard&zusatz1=&UNFALLauswahl=nein&HERSTELLER=4&MODELLID=M491&PREISVON=1000&PREISBIS=&ERSTZULASSUNGVON=&KMBIS=&KRAFTSTOFF=®ION=&umkreis=beliebig takie fajne- Spociki Łódzkie
witam i pozdrawiam od koleżanki sobotnią ekipę [br]Dopisany: 20 Luty 2012, 09:06_________________________________________________aaahhaaa czy macie jakieś cenne refleksje na temat Audi A2 ? być może będę się musiała przesiąść na mniejsze auto a nie chce rezygnować z 4 pierścieni .... i tak o tym pudełku pomyślałam bo A3 pewnie droższe w ekspolatacji i utrzymaniu ? [br]Dopisany: 20 Luty 2012, 09:11_________________________________________________ Ty chcesz tu kolege na Alfe wsadzić ? :decayed:- Spociki Łódzkie
Klysiu a Marcin poszedl na 7:30 i egzamin mial a on wczoraj troszke chyba byl sztywny mógł być bardziej sztywny ale dwa razy buchneli mu piwo :kox:[br]Dopisany: 19 Luty 2012, 12:40_________________________________________________ a ja dobrze kojarze ta blondyna co z nim byla to Kasi siostra [br]Dopisany: 19 Luty 2012, 11:54_________________________________________________ooooooooooo Pingwina nie było dostanie chyba w cymbał :gwizdanie: :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3: Przysłał mi wczoraj SMS-a, że jest w szpitalu - ma zapalenie płuc. szkoda ze nam nie napisal Pisał do DJ- Spociki Łódzkie
:notworthy: bedzie jeszcze raz tylko kieeedyyy ? :gwizdanie: :gwizdanie: a ja wracałam czerwoną B5 w benzynce i całą drogę pierdzieliliśmy z Panem o audi hehuehe dowiedział się że istnieje Klub i omówiliśmy kilka technicznych bolączek silników 2.0 oraz próbowaliśmy rozgryźć czemu mu auto gaśnie i jak się to ma do alarmu, bo jak załaduje alarm i rozbroi to auto jedzie potem [br]Dopisany: 19 Luty 2012, 11:36_________________________________________________ no niestety nie mozna bo w niedziele maja zamkniete chyba jak dobrze pamietam bo pytalem Kamila szkoda bo tęsknimy za Panem ochroniarzem buhahah no byl bardzo powazny i straszny, kazdy sie bal najstraszniej było w WC kiedy się pojawiał z tym spojrzeniem :D:D[br]Dopisany: 19 Luty 2012, 11:37_________________________________________________ nom :> i odciski mają :>- Spociki Łódzkie
:> bry[br]Dopisany: 19 Luty 2012, 11:32_________________________________________________ no niestety nie mozna bo w niedziele maja zamkniete chyba jak dobrze pamietam bo pytalem Kamila szkoda bo tęsknimy za Panem ochroniarzem buhahah- Spociki Łódzkie
tramwajem DJ i przy okazji bedziecie sławni jako piersi którzy porwali tramwaj- Spociki Łódzkie
a co zakąszaszz? rosołek?- Spociki Łódzkie
:good: [br]Dopisany: 18 Luty 2012, 17:49_________________________________________________ ok- Spociki Łódzkie
ja mam o 20:00 pośpieszny "51" i już po godzinie będę w Łodzi hyhy zanim się dotaszczę pod Saspol to akurat 21:30- Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
czyli Motul reasumując jest górą ?- Spociki Łódzkie
:polew: :good:- Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Ponieważ większość diesli na forum to 1,9 TDI chciałam zapytać co leją koledzy do 2,5 TDI ? na chwilę obecną auto po przeglądzie i po wymianie filtrów, oleju itd. normy znam, chodzi mi o konkretną markę i olej jaki używacie- Spociki Łódzkie
Kłyś mi wychodzi w granicach 5.6 litra w cyklu mieszanym 60% trasa i 40% po łodzi ale w trasie czy po mieście w żółwim tempie? bo w trasie nawet 5-6 a po mieście 9 w porywach do 10 dokładnie musiałabym zerknąć, bo szczerze mówiąc teraz w mrozy to jak spojrzałam rano ile bierze na start to włosy ze łba mi leciały- heheh mówię o spalaniu chwilowym[br]Dopisany: 18 Luty 2012, 10:22_________________________________________________ Bruno ale reasumując dużo tych PLNów już zainwestowałeś, także jeśli jest już udowodnione to jedziesz z kwitem napisanym oficjalnie że zjebalis i żądaj naprawy na ich koszt?- Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Wow super wewnątrz jest ciekawsza niż na zewnątrz, bo tylko tak ją widziałam do tej pory, teraz opisik co jest co nie no łańcuch rozpoznaję- Spociki Łódzkie
bry, Bruno a może warto kolegów posłuchać ? my będziemy tez kolo 21- Spociki Łódzkie
kufa nie mam- Spociki Łódzkie
takie mamy Tacco na sobotę ? [br]Dopisany: 17 Luty 2012, 09:53_________________________________________________ podpisano-regulamin czytaj waść [br]Dopisany: 17 Luty 2012, 09:54_________________________________________________ [br]Dopisany: 17 Luty 2012, 09:56_________________________________________________a-ha doczytałam ,że tam selekcja Tomciu a z doświadczenia z jednego z wieczorów kawalerskich wiem że rezerwacja nijak się nie ma do selekcji także żeby jaj nie było, że kogoś nie wpuścili- Spociki Łódzkie
ja nie reflektuje na niedziele- Spociki Łódzkie
temat był wałkowany dużo wcześniej ale jakoś tematy omawiane były wszystkie tylko nie ten, co wstawiłam posta - zero komentarza także mówi się trudno :gwizdanie: ja miałam szanse na te 77 i kokooo w poniedzialek zarezerwować dziś mamy czwartek [br]Dopisany: 16 Luty 2012, 15:27_________________________________________________ po co rozpalać a ktoś przyjdzie? :>- Spociki Łódzkie
ło matko ale dziki tłum na tę imprezę się szykuje a reszta co? sianem się wykręca ? ha ? - Spociki Łódzkie