Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Magdalenah

Klubowicze
  • Dołączył

Treść opublikowana przez Magdalenah

  1. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    [br]Dopisany: 21 Luty 2012, 10:50_________________________________________________ :polew: jaka liczna drużyna zielonych :gwizdanie:
  2. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    czas to pieniądz
  3. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ten co dużo dziś napisał :> :>
  4. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Jak dla mnie super :polew: mnie nic więcej widzieć nie potrzeba :polew: przewiozę Cię heheh do wymiany żarówek potrzebny będzie uczynny mężczyzna :> zdałoby się jakieś 1,6 w benzynie
  5. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
  6. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    why ? http://automobile.de/suche?cmd=search&nargs=4&arg0=&arg1=&arg2=&arg3=&arg4=&arg5=&arg6=&arg7=&arg8=&arg9=&match=exakt&page=detail&LAND=&GTYPmehrere=&startsort=PREIS%20asc&s=Suche%20starten&initcall=1&templatefrom=standard&zusatz1=&UNFALLauswahl=nein&HERSTELLER=4&MODELLID=M491&PREISVON=1000&PREISBIS=&ERSTZULASSUNGVON=&KMBIS=&KRAFTSTOFF=&REGION=&umkreis=beliebig takie fajne
  7. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    witam i pozdrawiam od koleżanki sobotnią ekipę [br]Dopisany: 20 Luty 2012, 09:06_________________________________________________aaahhaaa czy macie jakieś cenne refleksje na temat Audi A2 ? być może będę się musiała przesiąść na mniejsze auto a nie chce rezygnować z 4 pierścieni .... i tak o tym pudełku pomyślałam bo A3 pewnie droższe w ekspolatacji i utrzymaniu ? [br]Dopisany: 20 Luty 2012, 09:11_________________________________________________ Ty chcesz tu kolege na Alfe wsadzić ? :decayed:
  8. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Klysiu a Marcin poszedl na 7:30 i egzamin mial a on wczoraj troszke chyba byl sztywny mógł być bardziej sztywny ale dwa razy buchneli mu piwo :kox:[br]Dopisany: 19 Luty 2012, 12:40_________________________________________________ a ja dobrze kojarze ta blondyna co z nim byla to Kasi siostra [br]Dopisany: 19 Luty 2012, 11:54_________________________________________________ooooooooooo Pingwina nie było dostanie chyba w cymbał :gwizdanie: :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3: Przysłał mi wczoraj SMS-a, że jest w szpitalu - ma zapalenie płuc. szkoda ze nam nie napisal Pisał do DJ
  9. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :notworthy: bedzie jeszcze raz tylko kieeedyyy ? :gwizdanie: :gwizdanie: a ja wracałam czerwoną B5 w benzynce i całą drogę pierdzieliliśmy z Panem o audi hehuehe dowiedział się że istnieje Klub i omówiliśmy kilka technicznych bolączek silników 2.0 oraz próbowaliśmy rozgryźć czemu mu auto gaśnie i jak się to ma do alarmu, bo jak załaduje alarm i rozbroi to auto jedzie potem [br]Dopisany: 19 Luty 2012, 11:36_________________________________________________ no niestety nie mozna bo w niedziele maja zamkniete chyba jak dobrze pamietam bo pytalem Kamila szkoda bo tęsknimy za Panem ochroniarzem buhahah no byl bardzo powazny i straszny, kazdy sie bal najstraszniej było w WC kiedy się pojawiał z tym spojrzeniem :D:D[br]Dopisany: 19 Luty 2012, 11:37_________________________________________________ nom :> i odciski mają :>
  10. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :> bry[br]Dopisany: 19 Luty 2012, 11:32_________________________________________________ no niestety nie mozna bo w niedziele maja zamkniete chyba jak dobrze pamietam bo pytalem Kamila szkoda bo tęsknimy za Panem ochroniarzem buhahah
  11. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    tramwajem DJ i przy okazji bedziecie sławni jako piersi którzy porwali tramwaj
  12. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    a co zakąszaszz? rosołek?
  13. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :good: [br]Dopisany: 18 Luty 2012, 17:49_________________________________________________ ok
  14. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ja mam o 20:00 pośpieszny "51" i już po godzinie będę w Łodzi hyhy zanim się dotaszczę pod Saspol to akurat 21:30
  15. czyli Motul reasumując jest górą ?
  16. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :polew: :good:
  17. Ponieważ większość diesli na forum to 1,9 TDI chciałam zapytać co leją koledzy do 2,5 TDI ? na chwilę obecną auto po przeglądzie i po wymianie filtrów, oleju itd. normy znam, chodzi mi o konkretną markę i olej jaki używacie
  18. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Kłyś mi wychodzi w granicach 5.6 litra w cyklu mieszanym 60% trasa i 40% po łodzi ale w trasie czy po mieście w żółwim tempie? bo w trasie nawet 5-6 a po mieście 9 w porywach do 10 dokładnie musiałabym zerknąć, bo szczerze mówiąc teraz w mrozy to jak spojrzałam rano ile bierze na start to włosy ze łba mi leciały- heheh mówię o spalaniu chwilowym[br]Dopisany: 18 Luty 2012, 10:22_________________________________________________ Bruno ale reasumując dużo tych PLNów już zainwestowałeś, także jeśli jest już udowodnione to jedziesz z kwitem napisanym oficjalnie że zjebalis i żądaj naprawy na ich koszt?
  19. Wow super wewnątrz jest ciekawsza niż na zewnątrz, bo tylko tak ją widziałam do tej pory, teraz opisik co jest co nie no łańcuch rozpoznaję
  20. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    bry, Bruno a może warto kolegów posłuchać ? my będziemy tez kolo 21
  21. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    kufa nie mam
  22. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    takie mamy Tacco na sobotę ? [br]Dopisany: 17 Luty 2012, 09:53_________________________________________________ podpisano-regulamin czytaj waść [br]Dopisany: 17 Luty 2012, 09:54_________________________________________________ [br]Dopisany: 17 Luty 2012, 09:56_________________________________________________a-ha doczytałam ,że tam selekcja Tomciu a z doświadczenia z jednego z wieczorów kawalerskich wiem że rezerwacja nijak się nie ma do selekcji także żeby jaj nie było, że kogoś nie wpuścili
  23. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ja nie reflektuje na niedziele
  24. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    temat był wałkowany dużo wcześniej ale jakoś tematy omawiane były wszystkie tylko nie ten, co wstawiłam posta - zero komentarza także mówi się trudno :gwizdanie: ja miałam szanse na te 77 i kokooo w poniedzialek zarezerwować dziś mamy czwartek [br]Dopisany: 16 Luty 2012, 15:27_________________________________________________ po co rozpalać a ktoś przyjdzie? :>
  25. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ło matko ale dziki tłum na tę imprezę się szykuje a reszta co? sianem się wykręca ? ha ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.