Treść opublikowana przez Magdalenah
-
Spociki Łódzkie
a co chcesz żeby Ci wyciąć ?
-
Spociki Łódzkie
to ja reaktywuję prośbę o nadruk 4 rings na bikini hyhyh
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
:hi:dobryyyy
-
Spociki Łódzkie
:grin::grin: nie ma to jak wiara w kolegów ---------- Post dopisany at 09:56 ---------- Poprzedni post napisany at 09:45 ----------
-
Spociki Łódzkie
seta i zabić robala:decayed:
-
Spociki Łódzkie
no jak do 18 zakupię ten basenik :grin::grin:
-
Spociki Łódzkie
to fajno weź śrubokręt krzyżakowy żeby mi tę elektrykę podpiąć ---------- Post dopisany at 10:54 ---------- Poprzedni post napisany at 10:54 ---------- :hi:dzień dybry
-
Spociki Łódzkie
trudno znać- danych poza nazwą zero :] auto fajne i owszem proponuje zadzwonić po info , na razie wygląda to na handlarza, nie komis
-
Spociki Łódzkie
:hi:dziń dybry, dziś nadszedł dzień pozbycia się germańskich kup z auta ---------- Post dopisany at 11:59 ---------- Poprzedni post napisany at 11:50 ---------- dokładnie 19 min. roboty z przerwą na fajka chyba, że wiązka gdzieś na zgięciu w gumie się uszkodziła Przepraszam bardzo a nikt nie napisze że jak ktoś odpiął do roboty to winien k*** podpiąć i dopiero oddać klientowi ? a nie rzucać propozycje kolejnej wycieczki pod konstantynów ? a paliwo to co? za darmo jest i czas ? żygać się chce ..... lakiernik super i blacharz też ale mysleniem się blacharz nie wykazał, widocznie myśli ale -czasami ---------- Post dopisany at 12:00 ---------- Poprzedni post napisany at 11:59 ---------- pomijam fakt zniknięcia zapięcia pasa tylnej kanapy i konieczność podnoszenia całej kanapy żeby go wydostać - nie kumam po wuja do lakierowania drzwi podnoszono kanapę
-
Spociki Łódzkie
cięzko jest podłaczyć sterowanie lusterka i otwieranie szyby pasażera >? blacharz k * zapomniał podłączyć, wcześniej Idczak zapomniał ja p* full profesja, cała droge do Berlina i spowrotem sterowałam ze swojej strony szybą ale lusterka przeciez ręcznie nie będę przestawiać
-
Spociki Łódzkie
bry ---------- Post dopisany at 10:48 ---------- Poprzedni post napisany at 10:47 ---------- polecam: Autoryzowani Dystrybutorzy Pilkington Automotive w Polsce Łódź, Auto-Szyby, ul. Pojezierska 62, tel. (042) 612 22 99, 0 603 803 403 dobrze wiedzieć , moja teź juz paskudna
-
[B6 ALT] NAJLEPSZY ASO W ŁÓDZKIM
Wszyscy z bandy łódzkiej, którzy naprawiali i korzystali z usług Idczaka w Łodzi- odradzają ASO Idczak w tym również ja. Ostatni kontakt z fachowością owego serwisu miał kolega w kwietniu tego roku
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
ja - bo mam coś dla Seby i Seba bo mam cos dla niego :grin:, Tomek był u mnie i się namyśla bo rano do pracy idzie, Bartek zwany broda i kto jeszcze ?- Spociki Łódzkie
Witam to proszę o info kto jedzie i o której startujemy ?- Spociki Łódzkie
no nie wyrezacie ale Bart się relaksuje także nie ma problemu- Spociki Łódzkie
a wy z Sebą mówicie co rezacie ? nie- Spociki Łódzkie
:hi:ja na poniedziałek się wstępnie piszę, chyba że BartS bedzie mial wolne to skaczę do Wrześni na rezanko, śpiwór mam , moze byc nocleg w avancie, tylko na jakiś shopping trzeba sie umówić- Spociki Łódzkie
no i bym się udusiła, siłą sugestii widziałam Kimiasza klepiącego te pośladki :grin:- Spociki Łódzkie
:grin::grin:- Spociki Łódzkie
mowa o zaangażowaniu w treningi.....jakie treningi? to jest jakaś szopka wiejska w najlepszym czasie antenowym- Spociki Łódzkie
jak pod dyskoteką obtrzaskał :D dosłownie jak pod dyskoteka by sie chlopaczki bily żenada- Spociki Łódzkie
jak pod dyskoteką obtrzaskał :D- Spociki Łódzkie
ale komedia hahah - Spociki Łódzkie