Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Magdalenah

Klubowicze
  • Dołączył

Treść opublikowana przez Magdalenah

  1. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    bartek nie mów że nie wiesz co:decayed: tymczasem jutro akcja pomagamy pani Bozence Tomku ---------- Post dopisany at 21:41 ---------- Poprzedni post napisany at 21:20 ---------- Bartek jutro wstepnie 20:00 tmasz bedzie z toba in touch bo ja nie mam twego nr:wink:
  2. jak już admini wrzuty się napłaczą i pokażą twój filmik to daj linka
  3. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no pewnie:decayed:
  4. i też masz 2000 pln brutto ? :grin: a co tam popłakać nie wolno ?
  5. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    pomyśl o tym co po robocie lepiej
  6. :polew: Ty się módl o ropę w Polsce a ja się pomodlę o środki finansowe na zakup zabawki na niedzielne msze :grin:
  7. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    to o której się spotykamy ? 20 czy 21 i tam gdzie ostatnio ? wszyscy nieobecni jak już będą "obecni" niech się wypowiedzą. bo piątek i nie żyją
  8. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    gdzie..... oczy poniosą
  9. Z życia wzięte - gimnazjum,moje dziewczę I klasa. Pewien poranek i płacz że nie pójdę do szkoły. W trakcie rozmowy wychodzi- jest zastraszana przez jakieś dziewczę które znane jest z bicia innych. W przypadku mojej - bo się na nią spojrzała. Następnym razem jak ją spotka ma w..... Została. Ja skreślam maila do wychowawczyni z prośbą o kontakt do rodziców owych lasek i głównej "bohaterki-bokserki". Wychowawczyni oddzwania, że się cieszy że ktoś wreszcie doniósł, po nazwisku o kogo i o co chodzi bo laska trzęsie szkołą od lat a nikt nie kwapił się donieść. Po jedną z dziewczynek całe 3 lata przychodził brat !! Ponieważ moja gra w nogę w drużynie ale nie uprawia aikido zwracam się z prośbą do syna znajomego, który lubił to gimnazjum i spędził tam kilka lat nadliczbowo aby wywarł ustną presję na naszej bohaterce aby nie zastraszała i nie czepiała się więcej mojego dziewczęcia. On jak to gentleman zlecił to zadanie postawnej koleżance. Młoda miała spokój a dziewczę oczywiście miało jeszcze inne zatargi. Po zgłoszeniu została przesłuchana przez policję, pouczona a w efekcie dostała kuratora. Kiedy moja kończyła gimnazjum w szkole był już spokój. Takich to czasów doczekaliśmy....
  10. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :hi:Holaaaa amigossss piątunio !! Czy jutro jest aktualne w sensie ??
  11. taka co mi się podoba to 2 tyś a priorytetem są oponki na zimę także odpuszczę a i tak plan za rok kupić B8 także szkoda kasy ładować Madziu:naughty: a to ja nie wróżka Cecylia jak B8 to trzeba było pominąć po drodze B7 :]
  12. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :hi:bryyyy
  13. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    to Ty masz małego ? i tak publicznie się przyznajesz ? :grin: ---------- Post dopisany at 11:38 ---------- Poprzedni post napisany at 11:37 ---------- no i co tu się rozwodzić :] spotykamy się spontanicznie i skołuje się jakąś knajpę czy że testujemy Scenografię ?>
  14. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    bryyyyy czyli że Tomasz widzę dał radę i lecimy 8 września na gibanę
  15. :whistling: ---------- Post dopisany at 12:51 ---------- Poprzedni post napisany at 12:35 ---------- a ja się chyba nie doczekam w tym roku tego rezanka i opchnę te graty Doczekasz się - kończę kompletować Twoją elektrykę. W najbliższy weekend pasuje? A dam znać jak będę wiedziała czy mam wizytę z pomorskiego silnej męskiej ekipy i będzie czy nie. Jesli nie to jak najbardziej pasuje ---------- Post dopisany at 13:03 ---------- Poprzedni post napisany at 13:01 ---------- Wiadomość z ostatniej chwili- pasuje poprosze o szczegóły finansowe na priv
  16. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    \Kiedyś miałam projekt kupienia drugiego auta żeby taniej jeździć do pracy ale nie chciałam jakiegoś zdechlaka którym będę jeździć za TIR-ami. Tu więc projekt oszczędności na paliwie zdechł podobało mi się Suzuki SX4, Audi A2 ma koleżanka i całkiem całkiem , pomijając walory estetyczne ( tył do mnie nie przemawia)
  17. Kierę zmieniaj a Zenon ma być taki że wszytkim na zlocie gacie opadną
  18. a ja się chyba nie doczekam w tym roku tego rezanka i opchnę te graty
  19. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :hi:siemka ---------- Post dopisany at 12:19 ---------- Poprzedni post napisany at 12:09 ---------- pierwsze ? no to żeby mogła chociaż wyprzedzić i małe żeby mogła wszędzie zaparkować
  20. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Wrzesień nadciąga to kiedy idziemy w tango ? Scenografia na Zachodniej wygląda całkiem, całkiem
  21. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :hi:bry Panom i Paniom
  22. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :hi:Dobry ! bo piątkowy , i nie zamykać mnie tu nic:decayed:
  23. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    pozdrówka dla wszystkich pracusiów i opitalaczy
  24. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :hi:bryyy
  25. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :hi:witanko poniedziałek zaliczony, tydzień roboczy zaczął się owocnie, dostałyśmy z koleżanką propozycję żegnania się z pracodawcą

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.