Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Magdalenah

Klubowicze
  • Dołączył

Treść opublikowana przez Magdalenah

  1. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
  2. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    dziękulski, myślałam już że mam tu jakąś czapkę niewidkę
  3. dziewczyny z wypasioną
  4. i jak się wymienia? bo ja się jeszcze nie dobrałam do wymiany i może dziś bym miała chwilkę
  5. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    bryyy
  6. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    temat motoryzacyjny- jak zmienie lampę na inna ten sam model przód to silniczki ze starych beda pasowały ? bo zakupiłam właśnie i będę wymieniać a lampy sa bez silniczków
  7. Bo nikt go nie czyscil żadnym Plakiem czy Autolandem. Nie szkoda Wam samochodów, że smarujecie je jakimś badziewiem? Czy do kompletu jezdzicie na chińskich oponach i paliwie z białorusi? Panowie.... A co nam znawca tematu poleca ? bo jestem właśnie przed czyszczeniem plastików i praniem tapicerki, oprócz Megi bo o tym szeroko wiadomo na forum
  8. baaardzo słabo a ja np. z niedoskonałościami nie walczę :grin:więc znaleźć tam można jedynie kobiety walczące ---------- Post dopisany at 09:49 ---------- Poprzedni post napisany at 09:48 ---------- E tam w A3 w A4 ! a czasem tęsknie popatrzą za A6
  9. ale po co przepłacać na alledrogo ? skoro u nich 16 zl a tu na start 19 i przesyłka:decayed:
  10. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
  11. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ---------- Post dopisany at 12:08 ---------- Poprzedni post napisany at 12:03 ---------- w kwestii koszulek podejrzałam u kolegów sprawdzone źródło do zamówienia dobrej bluzy z nadrukiem - link do allegro Bluza z Twoim Nadrukiem Napisem Full Kolor (2579067231) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. może będą chętni na bluzę skoro czas koszulek się kończy
  12. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Dobranoc
  13. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    tylko w wirze tej roboty o spaniu nie zapomnij:decayed:
  14. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    i fajno pozdrówka:hi:
  15. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Dużo nie było ale zeszło....oj zeszło do ciemnego wieczora i chyba na tym się nie skończy tyle mogę powiedzieć, ponieważ wasze "mody" zawsze są owiane "tajemnicą " Dlaczego ja tego wszystkiego nie umiem sama zrobić też bym z garażu nie wychodziła ale z całkiem innych względów
  16. co na to Gosia? biznes is biznes Gosia zawsze czuwa już Wy się tak nie martwcie
  17. dzięki tez skorzystam, koszt w ASO - 16 zł
  18. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ---------- Post dopisany at 09:30 ---------- Poprzedni post napisany at 09:29 ---------- Robert Kubica wygrał rajd Ronde Gomitolo di Lana - Onet Sport ))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) tak, tak cieszę się jak jasna cholera a jak on się cieszył ...ehhh ja to się zaraz wzruszam ---------- Post dopisany at 09:32 ---------- Poprzedni post napisany at 09:30 ---------- Broda na ciebie można liczyć :hi:do następnego ....kiedyś tam i może ktoś kiedyś dołączy
  19. śpiącemu w tej chwili Bartkowi wielkie :buziak::buziak:jest bosko
  20. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
  21. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    mozemy tam gdzie ostatnio przy saspolu ok 20 :00
  22. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    dobra jeszcze raz grzecznie zapytam- kto idzie dziś się rozerwać > ?ekipa na ten moment to Tomek z kobietą, ja i 2 koleżanki, Bartek vel broda, Justyna i Kamil ktoś jeszcze reflektuje ?
  23. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    jeszcze się zobaczy gdzie mamy iść a Wy nie dołączycie paskudniki ?? ---------- Post dopisany at 11:15 ---------- Poprzedni post napisany at 11:15 ----------

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.