Treść opublikowana przez Magdalenah
-
Spocik w Piotrkowie Trybunalskim
szczawik foto do kalendarza było ekstra ale szanse na publikację są żadne - to strefa VIPów a maluczcy szans nie mają ale próbuj dalej może ten opór w końcu odpuści
-
Spociki Łódzkie
w tej bandzie same zwierzaki :grin::grin:
-
Spociki Łódzkie
Mam nadzieję że mowa o tej młodszej Madzi bry
-
Spociki Łódzkie
tja....jakieś sado maso w HD nakręcone przez Sebcia a w tle jakas tam A4
-
Spociki Łódzkie
wodne jeśli będzie gorąco
-
Spociki Łódzkie
a jakiego rodzaju te bicze będą ? ---------- Post dopisany at 14:03 ---------- Poprzedni post napisany at 14:01 ---------- :hi:bry , czyją czarną furkę B6 mijam codziennie na Legionów ? rameczki klubowe
-
Spociki Łódzkie
:hi: bry , ja się cieszę że zagraliśmy w EURO było super a nie byłoby gdyby gdzie indziej się ono odbyło, jaki poziom piłki mamy to widać po statystyce FIFA więc co się podniecać, dla mnie kibice Irlandii to są prawdziwi kibice, u nas są kibice gdy się mecze wygrywa potem znikają, dlatego nie oglądam wiadomości, szkoda nerwów. Oglądam sobie LeMans na żywo, nasi złupili 4 pierwsze miejsca póki co :decayed: McNish ściga się z Benoit Treluyer o 1 miejsce:naughty: R18 ETron jest niesamowite....
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
Szlafroka nie mam kurcze jedynie podomkę Dobry DJ and Tomcio
-
Gadżety A4 Klub Polska LDZ Banda
a to zapraszamy na spota i zakupu regionalnej wyrąbiaszczej łódzkiej koszulki
-
Gadżety A4 Klub Polska LDZ Banda
i czego zęby wietrzy ?
-
Spociki Łódzkie
nieładnie to być takim wścibskim - ale no dooobra - regularnie :grin::grin: ---------- Post dopisany at 09:36 ---------- Poprzedni post napisany at 09:35 ---------- :hi:Dzień dobry ale deszczowy chyba trzeba wieczorem zajrzeć do butelki ---------- Post dopisany at 09:38 ---------- Poprzedni post napisany at 09:36 ---------- stąd te wycieczki na strzelnice - aby nie być "gołosłownym " Seba gangsta
-
Gadżety A4 Klub Polska LDZ Banda
No proszę idzie do przodu, jaka chce koszulkę nie podam obecnie ponieważ filtr UMŁ twierdzi ze to kategoria -nudity i nic nie moge obejrzec Chętna jestem- oczywiście, niebieską mam klubowa a więc łódzka może być biała. Może i kostium do nadruku podrzucę :grin:
- Spociki Łódzkie
-
Gadżety A4 Klub Polska LDZ Banda
SITODRUK Łód ul.Targowa 55 proszę bardzo może coś ruszy
-
Spociki Łódzkie
nie ma to jak norweskie świeże powietrze tęskni mi się za nim, póki co na tydzień zjeżdżają do nas wikingi z Bergen i tak myślę co tu z nimi w tej Łodzi robić
-
Gadżety A4 Klub Polska LDZ Banda
pewnie by się zastanawiali co ów "kocioł" oznacza pt. dobrze gotuje i ma dużą rodzine bo w kotle :grin::grin:
-
Gadżety A4 Klub Polska LDZ Banda
nie no masz dobre pomysły tak się zastanawiałam co faceci na ulicy by powiedzieli jakbym wyszła w koszulce - lubie j* w kocioł :grin:
-
Gadżety A4 Klub Polska LDZ Banda
Tak czytam i tą prasą to mi spalą te bikini co do koszulek to zebrać chętnych w liczbę i wysłać zapytanie do firm żeby wiedzieć jakie koszta. Nasz Jarko robi klubowe koszulki, można podpytać jaka metodą i ile płaci żeby nie było, że walniemy po kosztach i nam się rozejdą po praniu te cuda.
-
Spociki Łódzkie
super! gratulacje dla Twoich dzielnych kobiet i dla Ciebie - za wsparcie ich obu w tym najważniejszym momencie na świecie
-
Spociki Łódzkie
A nie? masz wyjście- nie mieć "wolnej chwili ":grin:
-
Spociki Łódzkie
dopra to zrobię ci fotę tego padalca i podam wymiary:decayed: a pare fajnych grafik w necie znalazłam ale nie wiem czy ACTA pozwoli na skopiowanie ---------- Post dopisany at 13:58 ---------- Poprzedni post napisany at 13:57 ---------- :hi::hi:bry tak w ogóle bo się czytaniem zajęłam....
-
Spociki Łódzkie
a zainstalujesz mi też w "wolnej chwili" ?
-
Spociki Łódzkie
reklama powiadasz? a ile reklama na peugota pt usługi brukarskie? interesuje mnie folia czy jakiś magnes żeby można to było zdjąć potem plus estetyka i jakiś fajny obrazek :decayed:
-
Spociki Łódzkie
widziałes na foto jakie mam plus elastan heheh Bartek próżne marzenia, za duży tyłeczek masz do mego bikini ---------- Post dopisany at 21:06 ---------- Poprzedni post napisany at 21:05 ---------- :facepalm::polew: