Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Magdalenah

Klubowicze
  • Dołączył

Treść opublikowana przez Magdalenah

  1. szczawik foto do kalendarza było ekstra ale szanse na publikację są żadne - to strefa VIPów a maluczcy szans nie mają ale próbuj dalej może ten opór w końcu odpuści
  2. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    w tej bandzie same zwierzaki :grin::grin:
  3. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Mam nadzieję że mowa o tej młodszej Madzi bry
  4. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    tja....jakieś sado maso w HD nakręcone przez Sebcia a w tle jakas tam A4
  5. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    wodne jeśli będzie gorąco
  6. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    a jakiego rodzaju te bicze będą ? ---------- Post dopisany at 14:03 ---------- Poprzedni post napisany at 14:01 ---------- :hi:bry , czyją czarną furkę B6 mijam codziennie na Legionów ? rameczki klubowe
  7. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :hi: bry , ja się cieszę że zagraliśmy w EURO było super a nie byłoby gdyby gdzie indziej się ono odbyło, jaki poziom piłki mamy to widać po statystyce FIFA więc co się podniecać, dla mnie kibice Irlandii to są prawdziwi kibice, u nas są kibice gdy się mecze wygrywa potem znikają, dlatego nie oglądam wiadomości, szkoda nerwów. Oglądam sobie LeMans na żywo, nasi złupili 4 pierwsze miejsca póki co :decayed: McNish ściga się z Benoit Treluyer o 1 miejsce:naughty: R18 ETron jest niesamowite....
  8. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :hi:bry
  9. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Szlafroka nie mam kurcze jedynie podomkę Dobry DJ and Tomcio
  10. a to zapraszamy na spota i zakupu regionalnej wyrąbiaszczej łódzkiej koszulki
  11. i czego zęby wietrzy ?
  12. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    nieładnie to być takim wścibskim - ale no dooobra - regularnie :grin::grin: ---------- Post dopisany at 09:36 ---------- Poprzedni post napisany at 09:35 ---------- :hi:Dzień dobry ale deszczowy chyba trzeba wieczorem zajrzeć do butelki ---------- Post dopisany at 09:38 ---------- Poprzedni post napisany at 09:36 ---------- stąd te wycieczki na strzelnice - aby nie być "gołosłownym " Seba gangsta
  13. No proszę idzie do przodu, jaka chce koszulkę nie podam obecnie ponieważ filtr UMŁ twierdzi ze to kategoria -nudity i nic nie moge obejrzec Chętna jestem- oczywiście, niebieską mam klubowa a więc łódzka może być biała. Może i kostium do nadruku podrzucę :grin:
  14. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :hi:bry
  15. SITODRUK ŁódŸ ul.Targowa 55 proszę bardzo może coś ruszy
  16. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    nie ma to jak norweskie świeże powietrze tęskni mi się za nim, póki co na tydzień zjeżdżają do nas wikingi z Bergen i tak myślę co tu z nimi w tej Łodzi robić
  17. pewnie by się zastanawiali co ów "kocioł" oznacza pt. dobrze gotuje i ma dużą rodzine bo w kotle :grin::grin:
  18. nie no masz dobre pomysły tak się zastanawiałam co faceci na ulicy by powiedzieli jakbym wyszła w koszulce - lubie j* w kocioł :grin:
  19. Tak czytam i tą prasą to mi spalą te bikini co do koszulek to zebrać chętnych w liczbę i wysłać zapytanie do firm żeby wiedzieć jakie koszta. Nasz Jarko robi klubowe koszulki, można podpytać jaka metodą i ile płaci żeby nie było, że walniemy po kosztach i nam się rozejdą po praniu te cuda.
  20. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    super! gratulacje dla Twoich dzielnych kobiet i dla Ciebie - za wsparcie ich obu w tym najważniejszym momencie na świecie
  21. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    A nie? masz wyjście- nie mieć "wolnej chwili ":grin:
  22. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    dopra to zrobię ci fotę tego padalca i podam wymiary:decayed: a pare fajnych grafik w necie znalazłam ale nie wiem czy ACTA pozwoli na skopiowanie ---------- Post dopisany at 13:58 ---------- Poprzedni post napisany at 13:57 ---------- :hi::hi:bry tak w ogóle bo się czytaniem zajęłam....
  23. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    a zainstalujesz mi też w "wolnej chwili" ?
  24. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    reklama powiadasz? a ile reklama na peugota pt usługi brukarskie? interesuje mnie folia czy jakiś magnes żeby można to było zdjąć potem plus estetyka i jakiś fajny obrazek :decayed:
  25. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    widziałes na foto jakie mam plus elastan heheh Bartek próżne marzenia, za duży tyłeczek masz do mego bikini ---------- Post dopisany at 21:06 ---------- Poprzedni post napisany at 21:05 ---------- :facepalm::polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.