Treść opublikowana przez Magdalenah
-
Problem z zapalaniem A4 B6 2,5 tdi
u mnie to był nastawiacz kąta wtrysku pierwszy mechanik wróżbita kazał nowa pompe kupić, drugi rozebrał wszystko i winny był nastawiacz, tak czy owak bez mechanika się nie obejdzie
-
Spociki Łódzkie
na tą chwilkę jeszcze nie wiem co i jak z Sobotą albo w tą albo w następną będę niedostępny - okaże się jutro wieczorkiem W jaki sposób mogę pomóc w ogóle Pani Madziu :hi:bryyy otóż Panie Mariuszu chciałabym się dobrać do wnętrza owych lamp czyli je tam ładnie wyczyścić i aby tego dokonac potrzebuję instrukcji najlepiej z pokazem jak to zrobić żeby czegoś nie uszkodzić, ponadto owe lampy są bez silniczków więc swoje silniczki musze przetransportować do tych uzywek - nosz kurde generalanie muszę je zamontowac:grin: ---------- Post dopisany at 10:13 ---------- Poprzedni post napisany at 10:12 ---------- kłysiu ma zgrabne nóżki także na pewno wtopi sie w tłum koleżanek
-
Spociki Łódzkie
---------- Post dopisany at 12:41 ---------- Poprzedni post napisany at 12:40 ---------- Kimiasz czy myśmy się w tym tygodniu nie mijali ? ---------- Post dopisany at 12:44 ---------- Poprzedni post napisany at 12:41 ---------- Mario dysponujesz trochę czasem w sobotę ? bo przyszły mi lampki uzywki i chciałam je ładnie wyczyścić itd a wiem że ty się juz z tym tematem u siebie uporałeś ---------- Post dopisany at 12:46 ---------- Poprzedni post napisany at 12:44 ---------- aaaaaaaaaa widziałam Cię widziałam ale starsza Pani to już refleksu nie mam
-
Spociki Łódzkie
a co ty tu kampanie francuską prowadzisz ?
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
:hi:witka i pozdrówka Misiek przy budce z lodami :D
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
dobranoc:hi:- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
u mnie to bardziej skomplikowane ostatnio, nie mam partnera na ktorego mogę liczyć także chcieć a móc....ale nie mam zamiaru się tu publicznie umartwiać pyknąć zawsze można- Spociki Łódzkie
podlatuj - nie kombinuj ---------- Post dopisany at 22:20 ---------- Poprzedni post napisany at 22:19 ---------- Lipali - Życie cudem.wmv - YouTube Mario ja do was zawsze bardzo chetnie ale teraz to juz sie zapakowałam horyzontalnie to wyra .....i juniory same zostawic tak troche lipnie- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
eee i co rano będe szła po torach ? ---------- Post dopisany at 22:00 ---------- Poprzedni post napisany at 21:59 ---------- podleciec i tak podlece kiedyś jak dojdą do mnie te lampy- [B7 BLB] Nowa niunia złotej !!!!!
wróżka zębowa np odpada....za mało płaci za zęba- Spociki Łódzkie
boshhh ide się chyba napić taki księżyc za oknem....- Spociki Łódzkie
Ja w niedzielę podjechałem z braciszkiem na Lublinek by o 16:00 strzelić fotki londującego Rayanera no i wjebałem się na zakaz by podjechać najbliżej pasa (od strony miasta gdzie siada).... fotki wyszły ekstra... wracamy a tam stoją pały i od razu koguty więc zjechaliśmy.... gadka szmatka, nic się nie dało ugadać więc po 500zł i 5punktów na głowę za B1 zakaz wjazdu... jeszcze coś pier**lił, że dzisiaj ma szczęście do Audi... hehehee... A najlepsze w tym wszystkim to te za***iste rady "a jakby tam była przepaść.... wielka wyrwa to mógłby Pan wpaść... ", kuwa no jak w MIŚu.... "A gdyby tutaj staruszka przechodziła do domu starców, a tego domu wczoraj by jeszcze nie było, a dzisiaj już by był. To wy byście staruszkę przejechali, tak ?! " Pały to pały... imbecyle i nic się nie zmienia mimo upływu lat. Fotki za tysiaka LOL http://s8.postimage.org/57gtbk6r5/image.jpg http://s7.postimage.org/l9l55w4c7/image.jpg http://s7.postimage.org/7hbs7djw7/image.jpg Przepiękne fotki ---------- Post dopisany at 10:21 ---------- Poprzedni post napisany at 10:20 ---------- :hi:- Spociki Łódzkie
Tomek znasz Alę, to ci straż miejska powinna być nie straszna ---------- Post dopisany at 22:44 ---------- Poprzedni post napisany at 22:20 ---------- <br /><br /> zna ktoś klubowicza ?- Spociki Łódzkie
:grin::grin: to ci się udało- 2.0 TFSI CDNB program Fabryka-Mocy.com Lublin
Ja też nie no ale nie róbmy spamu koledze w temacie- Spociki Łódzkie
a ja myślałam, że R8 to ciężko jest zobaczyć w ruchu....w sensie zdążyć zobaczyć :grin:- 2.0 TFSI CDNB program Fabryka-Mocy.com Lublin
mówisz Mario żeby nas kolega przewiózł ?- Spociki Łódzkie
jak wygląda Twój to ja wiem a fotosa nie moge wstawić ale mam....popatrze sobie....z zazdrością- 2.0 TFSI CDNB program Fabryka-Mocy.com Lublin
jednym słowem Hugo zrobił robotę gratki- Spociki Łódzkie
ale ładna klubowa koleżankę właśnie spotkałam A4 B8 z ramkami ---------- Post dopisany at 13:50 ---------- Poprzedni post napisany at 13:46 ---------- EL 400 GH czarnulka ...stała pod urzędem pracy :] czyżby bezrobotny ?- Spociki Łódzkie
jaaasne np. dźwiganie sztangi : ] co to dla mnie...pikuś :grin: ---------- Post dopisany at 10:14 ---------- Poprzedni post napisany at 10:14 ---------- przynajmniej o tym wiki pisze:facepalm: - Spociki Łódzkie