Treść opublikowana przez Magdalenah
-
Spociki Łódzkie
a taaaakim dobrym łbem do % się reklamował bry:hi:
-
Spociki Łódzkie
witka, Mario jesteś zainteresowany tym kalendarzem czy do zasrania będzie u mnie leżał ?:grin:
-
Spociki Łódzkie
baba z jajami jest najfajniejsza.... wiem bo mam taką
-
Spociki Łódzkie
Seba a gdzie jest jakaś fajna "łódka" ? :D:hi:
-
Spociki Łódzkie
Ja tam jakoś oczyma wyobraźni nie widzę DJ i dziwki w jednym aucie
-
Spociki Łódzkie
Znaczy się rozsiałeś AH1N1 w robocie ? ---------- Post dopisany at 11:16 ---------- Poprzedni post napisany at 11:13 ---------- Oferta - Audi A6 - Sprzedam audi A6 C6 z 2005 roku silnik 3.0 quattro . Audi w oryginalnej wersji z obniżonym zawieszeniem i sportowymi fotelami w piękn kto ma pożyczyć ? tak na jakieś 10 lat
-
Spociki Łódzkie
czekam na sezon wiosenno-letni i popisy DJ na saksie , Bruno pozdrawia heheh spotkany dziś na Orlenie w Zgierzu
-
Spociki Łódzkie
:hi:bryyy :banan:kalendarze przyszły wczoraj:decayed: Misiek jak odbierzesz ? Tomasz odbiera w Łodzi bo u mnie grasuje codziennie ---------- Post dopisany at 10:55 ---------- Poprzedni post napisany at 10:54 ----------
-
Spociki Łódzkie
wspaniały japończyk padł >? patrz to mój wrak 2,5 TDI i najbardziej spieprzona skrzynia a nigdy nie padł na ryj :] koledze w 1,9 padła turbina , naprawił ale generalnie szuka klienta, B7, grey jakby ktos był chętny
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
Wczesniej były fundowane darmowe bilety do Meksyku- Spociki Łódzkie
Normalnie, konkurencja polegała na tańcu ktory zwykle stosują na Hawajach , poprzeczka na plazy i ta co utwór ląduje nizej, podpierac sie nie mozna a trzeba pod nią przejść. No i ponieważ nie posiadam ekspresu do kawy to się zawzięłam :grin: Zdjęc nie mam ale nie wiem czy chce je oglądać hyhy. Na koniec przyniesiono mi kawę i ostatnie wydanie Ekspressu łodzkiego:polew::polew: ---------- Post dopisany at 20:01 ---------- Poprzedni post napisany at 20:00 ---------- heheheh dobre dobrze że chociaż jesteś zauważalny, ja czasem coś piszę a jakobym nie pisała :grin: Pytania padają w próżnię. Dzieki Sebek za ostatnie PYK'anie w sobote taką miałam "formę " że moj padł na cyce a ja tańcowałam do dziś mam pęcherze na nogach i wygrałam Express do kawy Kacha na zabawie Andrzejkowej w Route One również wygrała Express do kawy - czyżby ten sam DJ prowadził imprezę :polew: Dokładnie ! tylko numery gazety sie zmieniają- Spociki Łódzkie
heheheh dobre dobrze że chociaż jesteś zauważalny, ja czasem coś piszę a jakobym nie pisała :grin: Pytania padają w próżnię. Dzieki Sebek za ostatnie PYK'anie w sobote taką miałam "formę " że moj padł na cyce a ja tańcowałam do dziś mam pęcherze na nogach i wygrałam Express do kawy- Spociki Łódzkie
- R8 V8 Silver Blitz :) Golas z nudnym kolorem :) Update - Fotki
My też sobie niedługo kupimy za jakieś 10 lat- Spociki Łódzkie
---------- Post dopisany at 09:46 ---------- Poprzedni post napisany at 09:45 ----------- Spociki Łódzkie
Tomek...... Ty już wiesz co i bry- Spociki Łódzkie
postaram się , czapkę na szczęście posiadam- Spociki Łódzkie
<br /><br /> takie tam foto zderzaka peugota:grin:- Spociki Łódzkie
A i przypomniało mi sie jak to babie ze sklerozą, że w Agata meble tez jest na dole dział z pierdółkami- Spociki Łódzkie
Klysiu to samo co robiliscie jak mnie nie było :grin:- Spociki Łódzkie
:kwasny: mój kuzyn tez tak zamawiał, na urodziny zony i też walnięte dostał, bo ci kurierzy walą tym po aucie i wieją zanim człowiek otworzy....masz dwa wyjścia - napisać do gościa o pomoc i dosyłkę i dać to co masz z wyjaśnieniem ....albo szukać u nas cosik w sklepach, ja latam z wolną gotówka do BRW na brukową albo do sklepu Home i cos tam w manu- Spociki Łódzkie
ja tego linka nie otworzę mam bana na alledrogo w robocie....- Spociki Łódzkie
pograć? chyba poudawać że "gram" i pewnie i ci o te saune na końcu chodzi :decayed:- White/Black Beast - BMW Z4 E89 2010 M-Pakiet Full opcja - Update sound
Piekna kobieta i piekne auto to napawa optymizmem, mamy za sobą czasy bogatych babć za kierownicą takich aut - Spociki Łódzkie