Treść opublikowana przez Magdalenah
-
Spociki Łódzkie
trzeba sie było uczyć :grin::grin: żartuuuje
-
Co Wy na to ? Top 10 najbardziej awaryjnych silników.
racja i na swe 2,5 TDI złego słowa nie powiem za inne nie ręczę
-
Spociki Łódzkie
OOOOczywiście przecież Was znam i wiem że jesteście grzeczni
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
tylko auto ? to filozofia życia i szybsze bicie serca po przekręceniu kluczyka jak się kocha to kasy nie szkoda , mnie powstrzymuje jedynie brak owej kasy :grin: Bartek dobiegam 220 tysi także odezwe sie do wymiany oleju i przeglądu skrzyni , pozdrówka
-
Spociki Łódzkie
Nie ciesz sie jade was przyplinowac :grin:
-
Spociki Łódzkie
klysiu wlasnie napisalam o rezerwacje na jedna osobe ale wszytsko sie wyjasnic musi do lutego ---------- Post dopisany at 13:37 ---------- Poprzedni post napisany at 13:35 ---------- Moje dziecie zacznie biurokracje w sprawie hormonu wzrostu na jaki sie wreszcie zakwalifikowała :banan: i ona jest dla mnie najwazniejsza. Oczywiscie ktos całą bandę bedzie musial przypilnowac w owy weekend
-
Spociki Łódzkie
Siemaaaa klysiu ---------- Post dopisany at 13:21 ---------- Poprzedni post napisany at 13:19 ---------- Bardzo dobrze Pantoś , bardzo dobrze maja wszystko co im trzeba . Co nie mają to sobie kupią . I te oświetlone autostrady..... na wiosnę na pewno pojadę bo mi się za krainą łosi tęskni. ---------- Post dopisany at 13:22 ---------- Poprzedni post napisany at 13:21 ---------- Seba slyszalam ze twoim delfinem plyniemy do Bukowiny:grin:
-
Spociki Łódzkie
Ciapate zawsze beda bo glupi by nie skorzystal, żyją jak pączki w maśle a od czasu do czasu przyniosą ci najnowsze dżinsy czy zegarek zawinięty ze sklepu i sprzedadzą w cenie promo
-
Spociki Łódzkie
- Sposób na rezonans magnetyczny ! Czyli walka z klaustrofobią podczas badania
spoko idzie przeżyć, nawala po uszach tylko:facepalm: a w modelu LG z jakim miałam do czynienia to nie była to puszka zamknieta tylko wisiał nad tobą fragment ustrojstwa ktory się tam obracał.....najgorzej ze czlowieka zaczyna albo cos swędzieć albo czuje że leżenie nieruchomo to nie jest stan naturalny....- Spociki Łódzkie
a czy on wie kto ? jacyś jeździli :grin::grin:- Spociki Łódzkie
to odważny jesteś- Spociki Łódzkie
heheheh Tomasz.....- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
no z taka rozmowa miałem zamiar poczekac do marca ale jak juz podjelas rozmowe to....... mozna by bylo cos takiego pomyslec :polew:- Spociki Łódzkie
chciałes powiedzieć bierzemy jedną A4 i będzie miał Was kto odwieźć ? :grin::grin:- Spociki Łódzkie
w takim samczym składzie to się obawiam czy w ogóle pojadę :grin:- Spociki Łódzkie
i co potem je wypijasz ?- Spociki Łódzkie
to nie będziesz kiełbasek w ogniu piekł ? czytałam że to jest w programie w Bukowinie, a potem są skoki przez ten ogień- Spociki Łódzkie
Klysiu wszyscy to tutaj wiedzą że jesteś kulturalny- Spociki Łódzkie
To my znów na Pani jesteśmy ? ja pitole:facepalm: ile to czlowiek wódki musi się napić....- Spociki Łódzkie
i się ma zapalenie oskrzeli np.- R8 V8 Silver Blitz :) Golas z nudnym kolorem :) Update - Fotki
Jakbym słyszał swojego kolegę, który tydzień temu mi właśnie tak zachwalał swoją fabię za 13 tysięcy. Po co od tego zaczynać prezentację używanego samochodu? Każdy kupuje co chce. zazdrość Cię żżera? bo nie rozumiem po co w ogóle pisać takiego posta.- Spociki Łódzkie
Seba a nie było zgłosić na policję ? buehehehe- Gadżety A4 Klub Polska LDZ Banda
szczawik.....ja to prędzej emeryture zobaczę niż te koszulki...... - Sposób na rezonans magnetyczny ! Czyli walka z klaustrofobią podczas badania