Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Magdalenah

Klubowicze
  • Dołączył

Treść opublikowana przez Magdalenah

  1. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no jak mam mieć już od 8 rano samolot to nie wiem kto was zawiezie
  2. pierwsze słyszę a używam multiroom'u jakieś dwa miesiące minusy które zauważyłem: -przerywa dźwięk na kilku kanałach (w połowie marca ma wyjść aktualizacja softu naprawiająca ten problem) -dostajesz używany sprzęt -biały dekoder wolno działa -pełna olewka ze strony N Kolega pisał o multiroomie w Polsacie i tu tak jest co jakiś czas trzeba na chwilę przełożyć kartę z głównego dekodera
  3. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Aha i do Łodzi to mam autobusem dojechać ?
  4. pozazdrościć ja tez tak chcę ....nie cierpię tej zimy no
  5. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no też nie wiem bo tak na serio to rano ok.....w jedna stronę ale kurcze nie chciałabym wracać po 18 np do chaty ....raczej poranne godziny ( oczywiście nie 8 :00 ) ale do południa by mnie interesowały
  6. Zanim się obejrzałam małż przedłużył umowę Mamy multiroom i pełną ofertę kanałów na 2 tv. Wkurza mnie przekładanie karty z głównego dekodera do dodatkowego średnio raz w tygodniu.... po to by multi działał...
  7. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    gadałem z pomorzem i kuj-pom beda w lodzi ok 8.oo - 8.30 powiedziałem ze sie zabierzemy z nimi czy wszystkim odpowiada godz. wyjazdu druga sprawa Tomuś rozmawiałeś z Madzia coś tam rozmawiał tylko że ja w niedziele rano wracam jego autem i nie wiem czy się zabierze :polew:
  8. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    dzien dobryy:oczko:
  9. Tydzień na który wracam będzie strasznie napięty (chętnych jest mnóstwo ). Skontaktuj się ze mną w połowie marca. :naughty:
  10. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    B8 i rezanie......w B6 i B5 to można porezać a tak możliwości są nieco bardziej ograniczone ---------- Post dopisany at 15:06 ---------- Poprzedni post napisany at 15:02 ---------- heheheh tu są sami eksperci od B8:polew:
  11. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    goździki, rajstopy....co ty Misia nie oglądałes i innych perełek PRL -owskich ?
  12. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    tja dobrze że ewoluuował rodzaj kwiecia i są tulipanki
  13. :thankyou2:
  14. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    nommm :hi:thx badylków mam 5
  15. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    dzień dobry....
  16. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    dokładnie tak jak piszesz bry
  17. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Siema jaki piekny gwiazdzisty wieczorek
  18. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    wstaw tam mego face'a i mam już sesje hehehe ---------- Post dopisany at 11:45 ---------- Poprzedni post napisany at 11:43 ---------- polecam najpierw kolegom wypróbować to ciepło od maski tylko koniecznie proszę w samych majtasach usiąść
  19. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    to musisz kasie poprosić ona ma takie dłuuuugie nogi u mnie byś musiał fotoshopem je wyciągnąć, zresztą kurcze zimno jest ni kuta spódnicy czy sukienki nie założe, no i skąd weźmiemy A8 ?
  20. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    masz na myśli grupowy harlem shake ?
  21. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    jesssst tylko duuuzo niżej trzeba dalej pogrzebać ---------- Post dopisany at 09:30 ---------- Poprzedni post napisany at 09:26 ---------- ooo zobacz
  22. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Sebek ja znalazłam tak- google.com -----audi advertisement
  23. Na przyszłość polecam wątek o Multi wyczerpująco omawia wszelkie przypadki oraz serwisowanie tej skrzyni, łącznie z tym jaki olej, ile i kiedy wymieniać http://a4-klub.pl/uklad-napedowy-12/all-b6-and-b7-multitronic-encyklopedia-80905/
  24. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :hi:siema przy piątku ja mam drugiego LG u bąboli w pokoju ale LCD i tu muszę powiedzieć że jest do d*** ---------- Post dopisany at 08:49 ---------- Poprzedni post napisany at 08:49 ---------- Seba i o takie coś mnie się rozchodziło laska super ---------- Post dopisany at 08:52 ---------- Poprzedni post napisany at 08:49 ---------- jasne że ja , 20 lat temu ---------- Post dopisany at 14:03 ---------- Poprzedni post napisany at 13:55 ---------- Seba jesteś z Miskami w rezydencji? czy Tomkiem i Klysiem ? z tego co ja wiem w pokoju bede ja,Seba,Tomek i jeszcze nam maja dokoptowac dwoch typasow z pomorza tylko czy chlopaki sie zgadzaja na dwoch przybyszow ? ee to moze ja te kolezanke namówie ...chyba ze wolicie typasów
  25. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    jasne że ja , 20 lat temu ---------- Post dopisany at 14:03 ---------- Poprzedni post napisany at 13:55 ---------- Seba jesteś z Miskami w rezydencji? czy Tomkiem i Klysiem ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.