Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Magdalenah

Klubowicze
  • Dołączył

Treść opublikowana przez Magdalenah

  1. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    cienko coś tu przędziecie
  2. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
  3. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :thumbup1: ---------- Post dopisany at 13:30 ---------- Poprzedni post napisany at 13:29 ---------- bry
  4. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    łooo ło ło:banan:
  5. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    everybody pomarańcze :grin: Bartas nie śpi a ja tańcze
  6. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    także tego.....nawet nie próbuj:grin: Bartas ze wszystkiego jest w stanie pornola zrobić
  7. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    pod maską....
  8. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    to ja ci pomoge ogarniać
  9. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ale podglądaczy jest więcej Pan Gąbka np.
  10. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    i uciekł no
  11. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :polew::polew: ---------- Post dopisany at 12:35 ---------- Poprzedni post napisany at 12:32 ---------- :naughty:siemka
  12. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
  13. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Łukasz....szczerze > ? to nie ma szans......dostaną Ci co mają dostać jeśli rozumiesz co mam na mysli ... ---------- Post dopisany at 15:11 ---------- Poprzedni post napisany at 15:11 ---------- :hi:bry ---------- Post dopisany at 15:12 ---------- Poprzedni post napisany at 15:11 ---------- to gdzie zes byl i co robił zdjecia mialy byc do pobrania i filmy z BT z serwera do tej pory sie nie moge doczekac :punish:przepis na sos czosnkowy mega wyjebisty miał byc do tej pory sie nie doczekałem jestes parówą przepis ja mam gdzieś.....hmmmm
  14. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    az w pale mieknie o tym to nie mam pojęcia ponieważ pały nie posiadam
  15. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ale dziś pięknie....
  16. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    To byliście pić ?:\ AAA ja tu siedze i się nudzę no ładnie:facepalm: bry:hi: ---------- Post dopisany at 16:10 ---------- Poprzedni post napisany at 14:12 ---------- Nie spać :decayed:zwiedzać....jakieś ogródki działkowe czy lasy:grin: ---------- Post dopisany at 16:27 ---------- Poprzedni post napisany at 16:10 ---------- ?Haloo Seba i Tomasz widać was:decayed: robimy cos jutro?
  17. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Siema:)) jaka cisza......piją wszyscy czy śpią?
  18. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    najpierw wizyta w banku ......czy mam z czym startować czy tylko opcja matiz mi zostaje...
  19. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ano....żal ale jak się nie ma jak facet dowartościować to co zrobić....wolałabym żeby poszła w czyjeś dobre ręce bo szkoda auta
  20. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    No i nie ma ale jeździ ....A Audiczka pewnie do sprzedania by poszła jakby ktoś chciał. Wszystko jest zrobione w niej. Zbliża się wymiana oleju w skrzyni i miałam robić 7 lamel u BartSa ale....wiadomo. Służy teraz do lansu i balansu i rwania małolatów
  21. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Fajne wozidło podjedziesz Klysiu? masz chyba kompika aaaa bry ---------- Post dopisany at 14:06 ---------- Poprzedni post napisany at 14:01 ---------- Ja jestem chętna ale może jutro ? czy pracujecie? to kiedy indziej piatek czy sobota tylko dajcie znać aaaa no i nie dysponuję nawet rowerem w tej chwili ---------- Post dopisany at 14:08 ---------- Poprzedni post napisany at 14:06 ---------- Nie sprzedałam....nie mam - właściciel nim jeździ a że nie mamy już nic wspólnego to wszystko jest jego- auto też. Kiedyś sobie jakieś kupie ale nie wiem jak długie będzie to kiedyś... hmm czyżby jakiś Kojak połapał się że nie latasz swoim wozem dobrze widział, tuptałem postać przy rondku Nie Panie Bródko:decayed: pewien Pan zabrał ze sobą swoje zabawki.....
  22. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Nie sprzedałam....nie mam - właściciel nim jeździ a że nie mamy już nic wspólnego to wszystko jest jego- auto też. Kiedyś sobie jakieś kupie ale nie wiem jak długie będzie to kiedyś... ---------- Post dopisany at 12:56 ---------- Poprzedni post napisany at 12:56 ---------- :hi:
  23. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :hi:bryk ---------- Post dopisany at 14:30 ---------- Poprzedni post napisany at 14:29 ---------- OOO widzisz bo ja tam parę paździochów w necie oglądałam......ale teraz wszystko jasne.... ---------- Post dopisany at 14:32 ---------- Poprzedni post napisany at 14:30 ---------- dokładnie miałem te same odczucia wczoraj jadąc Kopcińskiego..... jakby tego było mało to za wiaduktem stały psy i czekały na kolesi którzy pojechaliby tym bussrasem..... a pomysł od zjebanej Hani Gronkiewicz-Waltz podłapała i wprowadziła kolejna zj***na Hania Zdanowska......kurrrwa kto te popierdolone baby wybiera i daje możliwość rządzenia ???!!! Popierdoleni mieszkańcy ?? ja na babę rządzącą w moim mieście nie głosowałam co nie znaczy że nie czekam z utęsknieniem kiedy ja wysadzą ze stołka
  24. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    tak....ceny są chore ...w porównaniu do najniższej krajowej ---------- Post dopisany at 15:10 ---------- Poprzedni post napisany at 15:09 ---------- :hi:bry ---------- Post dopisany at 15:11 ---------- Poprzedni post napisany at 15:10 ---------- Fajno póki co nie mam do czego ich przyczepić
  25. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    gdzie ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.