Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Magdalenah

Klubowicze
  • Dołączył

Treść opublikowana przez Magdalenah

  1. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ty Sebciu też miałeś jak spałeś przełożony przez kanapę ale mi usunąłeś ---------- Post dopisany at 09:21 ---------- Poprzedni post napisany at 09:20 ---------- szefowo dziekuje ci bardzo za zawiezienie i przywiezienie moich zwłok odbiję sobie za rok, bo nie będę miała czym jechać
  2. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :hi:SIEMA żłopijcy
  3. Pozdrówka od łodziaków
  4. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    hehhe tego to nie widziałam i pewnie nie obejrzę
  5. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :decayed::decayed: ja właśnie obejrzałam sankowe filmiki ......pytanie ..ile było śniegu ? a w zasadzie dokąd sięgał :polew:
  6. Tomasz czyli Pan Gąbka:decayed: ---------- Post dopisany at 18:28 ---------- Poprzedni post napisany at 18:27 ---------- Dzięki dla całej ekipy za mega weekend..:grin::banan::drunk:
  7. Pokoj nr 26 po 2dobach pomiaru mozliwosci nasiąknięcia % poddał sie. Pozdrawiamy ślązaków
  8. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Siema zyjemy Tzn trio chyba juz padło ..pana gąbki nie słychać na korytarzu.
  9. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    hejka ja też wezmę w razie awarii się przyda
  10. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    właśnie wpitalam ryż taki PRLowski preparowany hehe wzięło mnie na wspominki ---------- Post dopisany at 14:19 ---------- Poprzedni post napisany at 14:17 ---------- no to jeszcze zobacz H11 ---------- Post dopisany at 13:35 ---------- Poprzedni post napisany at 13:31 ---------- JEBZDZIDY - Raj... też takowe znalazłam w necie- H11
  11. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Nie przesadzaj sadyści to byli w PRL-u do dziś mi się to śni...wchodzi dziewczynka do klasy i wyczytuje mnie po nazwisku - do dentysty ! i idziesz kurna a tam te wiertło w mózg ci się powoli wwierca ....teraz to jest pikuś także nie becz. Jak ci będzie raźniej to ja ide po BT w poniedziałek.....
  12. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    i dlatego jest Dyrektorem ds rozwoju, wszystko w firmie się rozwija kosztem tych na dole - i o to chodzi ---------- Post dopisany at 10:05 ---------- Poprzedni post napisany at 10:05 ---------- EEE to czadowo Seba
  13. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    nawet jadąc do BT.....hehe ale to wczesniej trzeba by było wyjechac
  14. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    napij sie to ci pomoze np. herbatka z wkładką często stosowana wśród personelu biurowego który zajmuje sie planowaniem .... ---------- Post dopisany at 09:51 ---------- Poprzedni post napisany at 09:49 ---------- a co masz na mysli ?? :naughty::naughty: nie no wkurwilem sie po prostu i mi witki opadly winno być odwrotnie....wku.....powoduje zwykle przypływ energii co skutkuje jakimiś zniszczeniami.....np. obity pysk, spuchnięta od kopania noga, szczątki rzeczy tłukących się....
  15. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Sebek eee tam nie wierzę...nic a nic ?
  16. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Tomek niejaka Lidia ma grypsko.....Ty się z nią zadawałeś ostatnio obrabiając mi zadek ja jakoś się trzymam i mam nadzieje, że z ciebie nic nie wylezie do piątku ---------- Post dopisany at 09:39 ---------- Poprzedni post napisany at 09:37 ---------- wiosenny bedzie jutro 21.03 pierwszy dzien wiosny ten wiosenny śnieg znów zapchał mi nadkola jak jeżdżą ci z obniżonym zawiasem ? ---------- Post dopisany at 09:42 ---------- Poprzedni post napisany at 09:39 ---------- i jest dziś nie jutro , w naszej strefie czasowej aż do 2043 roku
  17. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :hi:bry w ten zimo....sorry wiosenny dzionek hehehe
  18. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    zanim go ogarnę troche zejdzie
  19. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :hi: ja też bez dekielka jeżdżę.....nie ma takowego na alledrogo zwykły niby ...a nie ma albo komplet chcą sprzedawać ---------- Post dopisany at 09:47 ---------- Poprzedni post napisany at 09:46 ---------- OOO to będę już przytomna i dziatwe do szkoły odstawię
  20. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    flaszka już w połowie opróżniona ---------- Post dopisany at 15:01 ---------- Poprzedni post napisany at 15:01 ---------- nie musze mies sanie albo jabłuszko W markecie Jula sa niezłe propozycje
  21. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    sanki mam z 1980 szybciej będzie na tyłku
  22. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    wiesz...zawsze lepiej być miło rozczarowanym komnaty nadal nie przydzielone ....
  23. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    wyjścia nie masz, ja ni cholery cię nie wniosę a włosy za masz za krótkie żeby za nie cię wciągnąć ---------- Post dopisany at 12:46 ---------- Poprzedni post napisany at 12:45 ---------- zapomniałam się przywitać
  24. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
  25. pierwsze słyszę a używam multiroom'u jakieś dwa miesiące minusy które zauważyłem: -przerywa dźwięk na kilku kanałach (w połowie marca ma wyjść aktualizacja softu naprawiająca ten problem) -dostajesz używany sprzęt -biały dekoder wolno działa -pełna olewka ze strony N Kolega pisał o multiroomie w Polsacie i tu tak jest co jakiś czas trzeba na chwilę przełożyć kartę z głównego dekodera o N pisał "...a w N-ce niestety tak nie jest, musisz kartę z multiromu wkładać do głownego dekodera co jakiś czas żeby pozniej działała w tym drugim..." Ja mam Cyfrowy Polsat i w multi też przekładam karte

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.