Treść opublikowana przez Magdalenah
-
Spociki Łódzkie
:hi:siema dawno nie widziani
-
Spociki Łódzkie
Trzeba być optymistą w tym pesymistycznym kraju:decayed:
-
Spociki Łódzkie
ooo to trochę potrwa pewnie będziesz do tego czasu śmigał nowszym
-
Spociki Łódzkie
nie:) rozmyślam żeby robić to co lubię i zarobić.....car detailing....to mi się marzy, muszę uzbierać na jakiś kursik, zabawki i będę ćwiczyć, ćwiczyć i albo się nadam albo zabawki zostaną na mój użytek
-
Spociki Łódzkie
no tu też mam deficyt, rozmyślam nad zmianą pracy....
-
Spociki Łódzkie
no to brzmi dobrze, meta jest, to najważniejsze
-
Spociki Łódzkie
g...prawda miałeś mode invisible looooong time gdzie teraz śmigasz po trasach?
-
Spociki Łódzkie
no cóż zrobić to nadal tylko maszyny są nie zrobiono takich co się nie psują ---------- Post dopisany at 23:02 ---------- Poprzedni post napisany at 23:01 ---------- Bartłomieju miło cię widzieć aktywnego
-
Spociki Łódzkie
:hi:dziń dybry panom , jakie tu forum wreszcie techniczne można zobaczyć ...
-
Spociki Łódzkie
no dobra a tak serio to ktos sie wybiera ? bo ja tam stać jak kołek nie będę
-
Spociki Łódzkie
dobra, dobra a nie można było grzecznie ?
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
spoko ostatni raz było rok temu ? heheheh spotkamy sie w bukowinie- Spociki Łódzkie
no to trudno nie będzie spota- Spociki Łódzkie
to zawieź kochaną żonę i potem ją się odbierze , no chyba że chce abyś jej towarzyszył- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
no wiesz jak mamy byc ty i ja to spota w zgierzu mozemy zrobić- Spociki Łódzkie
a ktoś będzie ?- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
przestań przecież nie będę sie cofać do epoki PRL:decayed:- Spociki Łódzkie
prawdopodobnie z maluchem byłaby najtańsza hheeh- Spociki Łódzkie
jak dziewoja ladana to w 10 letnim tez co do błotnika zagadaj z DJ jego tata z tego co wiem działa troszke w tym kierunku nam malowal Passata i jest to jest wiesz...taki jakiś plastik, podobno na ciepło go tzreba by było złożyc i pomalować, na alledrogo lataja uzywki za 400-500 zeta o_O- Spociki Łódzkie
tym 10 letnim też ?)) ---------- Post dopisany at 13:55 ---------- Poprzedni post napisany at 13:54 ---------- mam do zrobienia przedni błotnik bo gosciu gdzies parkował i nie zrobił bo sprzedawał, i jakies ryski ale chyba do polerki- Spociki Łódzkie
a to jakiego w koncu bolida zakupilas ja nie zakupiłam, father zakupił a ja ujeżdżam no i nie jest to Audiola, Honda Civic- Spociki Łódzkie
no ja mam tapiecerke do prania ale mi sie nie chce bo nie mam gdzie zostawić do wyschniecia.....i się obijam po chacie - Spociki Łódzkie