Treść opublikowana przez Magdalenah
-
Spociki Łódzkie
łeee a mnie jeszcze nie widać Jarko nie wyrabia wszyscy w blokach startowych dawno stali ---------- Post dopisany at 20:18 ---------- Poprzedni post napisany at 20:16 ---------- ty jestes, Gąbeczka tyz z KAsią ale slepa klysia nie widze
-
Spociki Łódzkie
klysek nie zapomnij na zlot sie zapisać
-
Spociki Łódzkie
tja...mi tez się marzy
-
Spociki Łódzkie
no dobrze Klysiu to popatrzmy na porównanie kosztów utrzymania, bo zakup to dopiero początek w B6 można wyrezać wszystko ---------- Post dopisany at 15:02 ---------- Poprzedni post napisany at 15:02 ---------- no tak nie ma co jej porównywać do B7 Zlota
-
Spociki Łódzkie
prosze cie...ile to RNSE kosztuje... nie świruj
-
Spociki Łódzkie
B6 !! najpiękniejszy i przećwiczony model ---------- Post dopisany at 14:44 ---------- Poprzedni post napisany at 14:44 ---------- to samo co w B6 i paskudne lampy przednie
-
Spociki Łódzkie
BMW...BMW albo BMW
-
Spociki Łódzkie
tak...dzisiaj...na spocie już o tym słyszałam ze 3 tyg temu ) napisz jeszcze co zamierzasz kupić hyhyhyh :grin:
-
Spociki Łódzkie
kolejny marzyciel :grin: my się ze Złotą tam w tym pokoju nieźle zniszczymy....coś tak czuje
-
Spociki Łódzkie
:grin: to ja nie śmiem protestować
-
Spociki Łódzkie
oo widzisz nie śmiałam zaproponować
-
Spociki Łódzkie
:grin::grin: też tak uważam, nie ma lipy bierzesz kobietę to pokoik masz z kobietą
-
Spociki Łódzkie
a to Ewcia będzie chciała tak bez ciebie ?
-
Spociki Łódzkie
ja ---------- Post dopisany at 22:22 ---------- Poprzedni post napisany at 22:21 ---------- tylko które auto bedzie wolne dla kierowcy ?:grin:
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
bry przy piateczku
-
Spociki Łódzkie
pazurki to te same co na naszyjniku ?
-
Spociki Łódzkie
Kanu dasz ten namiar ? bo mi się pali
-
Bukowina Tatrzańska 2014 - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
:grin::grin: już byliśmy w pięciokącie - teraz trzeba troche odmiany i obsada winna być zmieniona
-
Bukowina Tatrzańska 2014 - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
:polew::polew: w tym roku tez pewnie będzie kolejna część Wera nie wiem jak Ty ale ja widziałam trailer tego filmu.....:grin::grin::grin: obie tam byłyśmy
-
Bukowina Tatrzańska 2014 - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
to juz nabył ? a mowił ze jak dadzą emeryturę :grin:
-
Gadżety A4 Klub Polska LDZ Banda
zlot się zbliża.....w Manu chyba sobie koszulkę regionalną walnę wyjdzie do 50 zeta
-
Spociki Łódzkie
ja poszłam na siatkę rozpacz i wychodzisz i jeszcze na ciebie leje
-
Bukowina Tatrzańska 2014 - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
Grunt że wątek żyje na długo przed organizacją .....będzie bitwa o miejscówki
-
Bukowina Tatrzańska 2014 - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
no spoko pogoda w zeszłym roku dopisała, idealna na Campingi