Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Magdalenah

Klubowicze
  • Dołączył

Treść opublikowana przez Magdalenah

  1. Wladi Ty nosisz chyba inny rozmiar......nie wyglądasz żebyś miał XS :grin:
  2. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    i nie przyjeżdżają.....kolega w tym deszczu stał....sam...
  3. nie zapomnij legginsów do Zumby :grin:
  4. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Nie martw się :)będzie jeszcze okazja-byłem raz i był gril alkohol impra i wszystko co najlepsze:) cierpliwość cierpliwość i jeszcze raz cierpliwość Zgierz pozdrawia \_/ my nadal % jak widać....nikt nie ma siły pisać.... spoty jak mówiłam winny być raz w miech i nie na stojaka to byłaby obsada, np druga niedziela m-ca a tak....lipa:facepalm:
  5. teraz ta nuta będzie przewodnia :banan::banan:
  6. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    jak misiek nie odbierze to odloze dla ciebie hyhyhy ---------- Post dopisany 05-01-2014 at 12:37 ---------- Poprzedni post napisany 03-01-2014 at 11:14 ---------- :hi:co tu się wyprawia że taka cisza ? Net Wam odcięli ?
  7. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Misiek spoko jest wielu chętnych, buziaczki Aniu :*
  8. oczywiście że zazdrościmy ....od czwartku do wyjazdu ten sam stan ) i przeżył
  9. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Szkoda czasu na ten komis. potwierdzam sama szukałam niedawno auta i sprawdziłam, nie polecam ---------- Post dopisany at 14:10 ---------- Poprzedni post napisany at 14:10 ---------- Wzajemnie Misie i cholera kalendarz u mnie czeka i czeka....
  10. Basen sprawdzony - jest mega plus sauna i jacuzzi - zapłacić warto i ludzie za tą kasę to jest naprawdę bardzo duży wypas, jedzenia mnóstwo i pyszyne...alko wiadomo...no ale najdroższe to jest to towarzystwo i zabawa bo tego nigdzie indziej nie dają ( memory five...i wszystko jasne ) haha:)
  11. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    żyjecie ?
  12. chodziło chyba o to, że kolega stracił wątek zawsze przed fajerwerkami Spoko klys będziemy trzymać formę do fajerwerków ---------- Post dopisany at 15:52 ---------- Poprzedni post napisany at 15:51 ---------- nie ma szans.Powiedział,że wiecej nie zniesie towarzystwa Wladiego Wladi mu powiedział że jeździć nie umie? :polew: No co Ty powiedziałem mu że puknąłem Beatę:thumbup: memory five wladi i wszystko jasne :-) :polew: to sporo wypiłeś
  13. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :hi:bry , mam nadzieje że wszyscy zacnie świętują jak przykazano ze świątecznymi to się spóźniłam więc na noworoczne się może załapię aaa i tak wiecie że życzę Wam tylko tego co najlepsze
  14. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    i wzajemnie Seba ---------- Post dopisany at 11:30 ---------- Poprzedni post napisany at 11:29 ---------- też masz z tym problem ? w sensie nie zdążyłeś, bo cie nie widziałam ---------- Post dopisany at 11:31 ---------- Poprzedni post napisany at 11:30 ---------- oj teraz to będziemy często pisać sms-y :decayed:
  15. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    oszzzz kurcze to ja sie zwijam ale i tak nie zdarze )
  16. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    to jestesmy in touch
  17. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    piłeś to nie jedź ja cię zabiorę heheheh ---------- Post dopisany at 15:05 ---------- Poprzedni post napisany at 14:57 ---------- To może Port? ---------- Post dopisany at 15:17 ---------- Poprzedni post napisany at 15:05 ---------- to nie wiem gdzie mam jechac ) info poprosze w takim razie na FB lub tel
  18. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Seba nie bądź wiśnia!!!! czego nie podołasz?
  19. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Bry:) trudno - wybieram sie do Was Hondą heheheh tylko proszę mi nie dokuczać
  20. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Pora napisać do Twojej kobiety o zewnętrznych objawach wewnętrznych potrzeb.....:grin: ---------- Post dopisany at 10:00 ---------- Poprzedni post napisany at 10:00 ----------
  21. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :hi:bryyy
  22. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :hi:czemu nie bierzesz Seba ? Pani ci się w dwóch miesiącach nie podoba ? ---------- Post dopisany at 16:54 ---------- Poprzedni post napisany at 16:53 ---------- Mario bierzemy jedna przesyłką ? przy okazji pozbędę się należności za fotelik
  23. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    osz.....troche jest czytania tego spamu :grin: kolana ci wysiadły na rybach ??
  24. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    bry , bry
  25. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :hi:bry

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.