Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Magdalenah

Klubowicze
  • Dołączył

Treść opublikowana przez Magdalenah

  1. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Jeszcze chwila i się okaże że ty jesteś moim sąsiadem DJ ja tam zamierzam do PEWEXu uderzyć
  2. :grin::grin: dobre klysiu, ja tam wole efajki bo mi w chacie stary nie smrodzi zapachy są za to przyjemne i nie wdycham tego g*
  3. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    a co to za impreza ? ---------- Post dopisany at 14:59 ---------- Poprzedni post napisany at 14:58 ---------- ---------- Post dopisany at 15:10 ---------- Poprzedni post napisany at 14:59 ---------- moze jakas RS tylko najpierw znajdzmy jakis dobry i niewielki bank latwy do obrobienia Pewna pani operatywna sąsiadka zarabiała godnie wyskakując z krzaków na spacerujące samotnie osoby zmierzające w kierunku szpitala wojewodzkiego w Zgierzu i pewnie nadal by zarabiała gdyby nie jedna podejrzliwa i odwazna Pani która zdarła jej z twarzy całe omaskowanie i rozpoznała w niej swoja sąsiadkę :grin: ---------- Post dopisany at 15:22 ---------- Poprzedni post napisany at 15:10 ---------- Zgadzam się niestety po licznych takich doświadczeniach moich i znajomych stwierdziłam, że do Norwegii wrócę ale jako turystka ewentualnie do przyjaciół ale ni cholery nie dam rady tam żyć. Polscy dentyści też rządzą Kolega jak zjechał do mnie w lipcu ze spuchniętym polikiem to nasz dentysta powiedział mu - widać że pański dentysta ma super sprzęt ale jego praca równa się praktykantom na uczelni nie zapłacił nic, nie mógl się tylko z nami piwka polskiego napić, dostał na drogę powrotną i powiedział, że szkoda że nie ma tyle urlopu żeby sobie przyjeżdżać i zęby ogarnąć.
  4. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    grzebią, kreślą i sprzedają Tomkowi za ciężką kasę najcięższa jest przed 8 rano i w przerwach śniadaniowych oraz po godzinach
  5. a cenowo ?
  6. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    oj tam moszna :] jest parking z tyłu a ja mam status odźwiernego:grin: ---------- Post dopisany at 19:27 ---------- Poprzedni post napisany at 19:26 ---------- to siedlisko takich jak Tomasz Geogrzebów
  7. moj chlop ma takiego tzn dziala na tej samej zasadzie plus kartridże 2 w zestawie były, zadowolony jest a ja nabardziej bo pachnie mi np wanilią a nie zdechlizną
  8. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    podstaw pod ŁOG, dam ci klucze i się baw
  9. a wsady tez mają czy sama faja ?
  10. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ponton ma B7 to zapytaj speca jak temat ogarnąć
  11. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    a jak podarowany to tylko się cieszyć :decayed: ---------- Post dopisany at 19:04 ---------- Poprzedni post napisany at 19:03 ---------- moj paździerz nie wymaga demontażu a do twojego nie chce zaglądać jeszcze coś popsuje
  12. dokładnie, to się mści w użytkowaniu
  13. dobre i nie wali w chacie, polecam a nie polecam taniochy.
  14. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    bo norweski, norweski tyle że to siana kosztujeeeee:facepalm:
  15. Za miesiackonczy mi sie umowa z Cyfrowym Polsatem i zastanawiam się nad N-ką. Teraz mamy 2 dekodery ,jeden byl dladzieci ale ten pakiet to jakas porażka , i tak przesiadują u nas gdy chcą oglądać Nicleodeon i inne lepsze kanały. Wzięlismy Polsat ze względu na kanały sportowe i promocje HBO . Teraz jesteśmy jakoś za zmianami, może coś doradzicie jak już debatujecie Teraz za VOD, dwa dekodery, HBO placimy 109,00 zł, mamy kanały HD i to dosc sporo.
  16. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    30% taniej Seba handluje ale tylko na święta :grin: ---------- Post dopisany at 18:35 ---------- Poprzedni post napisany at 18:33 ---------- Seba ja chce sweterek w renifery
  17. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ja lampę wyciągam w B6 hmm, trzy śrubki bodajże i po sprawie ---------- Post dopisany at 18:28 ---------- Poprzedni post napisany at 18:27 ---------- :hi:
  18. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    tak, też tak uważam
  19. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ty ogólnie jesteś ładny więc jak ma film nie być :whistling: ---------- Post dopisany at 10:13 ---------- Poprzedni post napisany at 10:10 ---------- Zapisałam nr rej :decayed: będę śledzić łódzkie ulice :grin: ---------- Post dopisany at 10:14 ---------- Poprzedni post napisany at 10:13 ---------- jest zimno jak sto sk***ysynow ale co nie zmienia faktu ze pora konczyc prace i jechac sobie do babci na pierozki jak to konczyc prace? ja musze jechac do stolycy a tak mi sie nie chce ze szok. o Klysiu to mam pytanie do Ciebie jak wylaczyc webasco w vw touranie wyłączyć ? mi się dziś rano marzyło włączyć ale póki co mam same przyciski do grzanych stołków ---------- Post dopisany at 10:15 ---------- Poprzedni post napisany at 10:14 ---------- :hi: bry, bry za oknem mleko ale dziś piątek więc nic mi nie przeszkadza
  20. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ja się wybieram do Warszawki ale Tomek jak to zobaczył to od razu terminy zmienił na kolejne dni jak już wyjadę :grin: ---------- Post dopisany at 15:16 ---------- Poprzedni post napisany at 15:15 ---------- :grin:
  21. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    dywany to pewnie doleciały
  22. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    i ciach na 2:0:facepalm:
  23. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    to sie nazywa mecz towarzyski
  24. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    wąsaty powiadasz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.