Treść opublikowana przez Magdalenah
-
Spociki Łódzkie
Jeszcze chwila i się okaże że ty jesteś moim sąsiadem DJ ja tam zamierzam do PEWEXu uderzyć
-
Użytkowanie e-papierosa
:grin::grin: dobre klysiu, ja tam wole efajki bo mi w chacie stary nie smrodzi zapachy są za to przyjemne i nie wdycham tego g*
-
Spociki Łódzkie
a co to za impreza ? ---------- Post dopisany at 14:59 ---------- Poprzedni post napisany at 14:58 ---------- ---------- Post dopisany at 15:10 ---------- Poprzedni post napisany at 14:59 ---------- moze jakas RS tylko najpierw znajdzmy jakis dobry i niewielki bank latwy do obrobienia Pewna pani operatywna sąsiadka zarabiała godnie wyskakując z krzaków na spacerujące samotnie osoby zmierzające w kierunku szpitala wojewodzkiego w Zgierzu i pewnie nadal by zarabiała gdyby nie jedna podejrzliwa i odwazna Pani która zdarła jej z twarzy całe omaskowanie i rozpoznała w niej swoja sąsiadkę :grin: ---------- Post dopisany at 15:22 ---------- Poprzedni post napisany at 15:10 ---------- Zgadzam się niestety po licznych takich doświadczeniach moich i znajomych stwierdziłam, że do Norwegii wrócę ale jako turystka ewentualnie do przyjaciół ale ni cholery nie dam rady tam żyć. Polscy dentyści też rządzą Kolega jak zjechał do mnie w lipcu ze spuchniętym polikiem to nasz dentysta powiedział mu - widać że pański dentysta ma super sprzęt ale jego praca równa się praktykantom na uczelni nie zapłacił nic, nie mógl się tylko z nami piwka polskiego napić, dostał na drogę powrotną i powiedział, że szkoda że nie ma tyle urlopu żeby sobie przyjeżdżać i zęby ogarnąć.
-
Spociki Łódzkie
grzebią, kreślą i sprzedają Tomkowi za ciężką kasę najcięższa jest przed 8 rano i w przerwach śniadaniowych oraz po godzinach
-
Użytkowanie e-papierosa
no i zacny
-
Platforma cyfrowa NC+
a cenowo ?
-
Spociki Łódzkie
oj tam moszna :] jest parking z tyłu a ja mam status odźwiernego:grin: ---------- Post dopisany at 19:27 ---------- Poprzedni post napisany at 19:26 ---------- to siedlisko takich jak Tomasz Geogrzebów
-
Użytkowanie e-papierosa
moj chlop ma takiego tzn dziala na tej samej zasadzie plus kartridże 2 w zestawie były, zadowolony jest a ja nabardziej bo pachnie mi np wanilią a nie zdechlizną
-
Spociki Łódzkie
podstaw pod ŁOG, dam ci klucze i się baw
-
Użytkowanie e-papierosa
a wsady tez mają czy sama faja ?
-
Spociki Łódzkie
Ponton ma B7 to zapytaj speca jak temat ogarnąć
-
Spociki Łódzkie
a jak podarowany to tylko się cieszyć :decayed: ---------- Post dopisany at 19:04 ---------- Poprzedni post napisany at 19:03 ---------- moj paździerz nie wymaga demontażu a do twojego nie chce zaglądać jeszcze coś popsuje
-
Użytkowanie e-papierosa
dokładnie, to się mści w użytkowaniu
-
Użytkowanie e-papierosa
dobre i nie wali w chacie, polecam a nie polecam taniochy.
-
Spociki Łódzkie
bo norweski, norweski tyle że to siana kosztujeeeee:facepalm:
-
Platforma cyfrowa NC+
Za miesiackonczy mi sie umowa z Cyfrowym Polsatem i zastanawiam się nad N-ką. Teraz mamy 2 dekodery ,jeden byl dladzieci ale ten pakiet to jakas porażka , i tak przesiadują u nas gdy chcą oglądać Nicleodeon i inne lepsze kanały. Wzięlismy Polsat ze względu na kanały sportowe i promocje HBO . Teraz jesteśmy jakoś za zmianami, może coś doradzicie jak już debatujecie Teraz za VOD, dwa dekodery, HBO placimy 109,00 zł, mamy kanały HD i to dosc sporo.
-
Spociki Łódzkie
30% taniej Seba handluje ale tylko na święta :grin: ---------- Post dopisany at 18:35 ---------- Poprzedni post napisany at 18:33 ---------- Seba ja chce sweterek w renifery
-
Spociki Łódzkie
ja lampę wyciągam w B6 hmm, trzy śrubki bodajże i po sprawie ---------- Post dopisany at 18:28 ---------- Poprzedni post napisany at 18:27 ---------- :hi:
-
Spociki Łódzkie
tak, też tak uważam
-
Spociki Łódzkie
ty ogólnie jesteś ładny więc jak ma film nie być :whistling: ---------- Post dopisany at 10:13 ---------- Poprzedni post napisany at 10:10 ---------- Zapisałam nr rej :decayed: będę śledzić łódzkie ulice :grin: ---------- Post dopisany at 10:14 ---------- Poprzedni post napisany at 10:13 ---------- jest zimno jak sto sk***ysynow ale co nie zmienia faktu ze pora konczyc prace i jechac sobie do babci na pierozki jak to konczyc prace? ja musze jechac do stolycy a tak mi sie nie chce ze szok. o Klysiu to mam pytanie do Ciebie jak wylaczyc webasco w vw touranie wyłączyć ? mi się dziś rano marzyło włączyć ale póki co mam same przyciski do grzanych stołków ---------- Post dopisany at 10:15 ---------- Poprzedni post napisany at 10:14 ---------- :hi: bry, bry za oknem mleko ale dziś piątek więc nic mi nie przeszkadza
-
Spociki Łódzkie
ja się wybieram do Warszawki ale Tomek jak to zobaczył to od razu terminy zmienił na kolejne dni jak już wyjadę :grin: ---------- Post dopisany at 15:16 ---------- Poprzedni post napisany at 15:15 ---------- :grin:
-
Spociki Łódzkie
dywany to pewnie doleciały
-
Spociki Łódzkie
i ciach na 2:0:facepalm:
-
Spociki Łódzkie
to sie nazywa mecz towarzyski
-
Spociki Łódzkie
wąsaty powiadasz