Treść opublikowana przez Magdalenah
-
Spociki Łódzkie
musisz mi objasnić to cudo bo mam graty na wymianę w sensie kosza, klimy i radyjka i fajnie byłoby nie byc ograniczonym do słuchania 1 płyty [br]Dopisany: 16 Luty 2012, 08:41_________________________________________________ muszę wam powiedzieć, że jazda na sankach też jest
-
Spociki Łódzkie
ale u nas nie ma przepisu, że trzeba mieć zimówki [br]Dopisany: 15 Luty 2012, 15:01_________________________________________________ wątpie, żeby się chociaż uzbierało 20 osób pisać kto idzie 2 szt chyba że mnie do soboty rzuci[br]Dopisany: 15 Luty 2012, 15:04_________________________________________________ nie mam zmieniarki
-
Spociki Łódzkie
no popatrz na CB krążyły legendy o 20 cm śniegu w Wawie i katakliźmie :>
-
Spociki Łódzkie
Kokoo mi napisało że 600 zeta rezerwacja na 20-25 do wykorzystania w barze, Club 77 rezerwacja darmowa i jedyny wymóg to - przebranie (Maska Party)
-
Spociki Łódzkie
dziś nie wiedzieć czemu dojazd na Żeligowskiego 60 minut po drodze minęłam 2 pługi na Włókniarzy czemu tak się wszyscy ślimaczyli ?
-
Spociki Łódzkie
a kto coś na ten temat powiedział ? oto jest pytanie, w niedziele też pytałam Tomka czy coś na ten temat było to powiedział, że było dużo o kiełbasie [br]Dopisany: 14 Luty 2012, 16:41_________________________________________________ ci co chca isc wiedza co i jak :gwizdanie:[br]Dopisany: 14 Luty 2012, 16:41_________________________________________________ nie podnoś na Magdzie czcionki bo sie obrazi aha, to sorry więc skoro ja nic nie wiem to nie mam więcej pytań
-
Spociki Łódzkie
proponuję usunąć z banera ogłoszenie o imprezie 18 lutego, temat NIE ŻYJE
-
Spociki Łódzkie
bry, jakby kogoś to interesowało to rezerwacja płatna na 20-25 osób w Kokoo jest możliwa- koszt 600 czyli srednio po 30 zeta na łebek do wykorzystania w barze.
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
bry, Info odnośnie klub 77 można rezerwować 20-25 miejsc
-
Spociki Łódzkie
dziwnie to brzmi ale na dziwki jeszcze zdazymy razem jechac klysiu :polew: [br]Dopisany: 12 Luty 2012, 23:06_________________________________________________ a o jakim lokalu mowa? cos wybraliscie?
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
7-8 l
-
Spociki Łódzkie
ale silka czy basen siłka, wrażenia chyba OK przede wszystkim najbliżej :gwizdanie: siłka OK :> w tym roku nie byłam jeszcze, bo czekam kurde na karty czlonkowskie i wartosciowe a komisja socjalan nie doliczyła się ile tej kasy ma na ten rok [br]Dopisany: 12 Luty 2012, 19:28_________________________________________________ po wczorajszej popijawie u mnie padło jeszcze hasło Kokoo na Moniuszki
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
ok Bart :> miałam kurs w sobotę do Tuszyna to przy okazji pociągnęłam do 140 km :gwizdanie: nie wiem czy nie przyjdzie jakiś bilecik u mnie przy 140 km/h i oponach [205/55/16"] i temp - 8 obroty wynosiły 2300
-
Spociki Łódzkie
DJ znajdź tą z saksofonem i walnij sobie 3 dzieci a potem mi powiedz że masz czas na wszystko [br]Dopisany: 11 Luty 2012, 00:15_________________________________________________ dobranoc :>
-
Spociki Łódzkie
nie wiem czy znowu przyjadę bo córunia znowu ma cholera zawody w piłkę , jutro np. miałam w planie pobudkę koło 9 a się dowiedziałam,że wiozę dziewczyny na zawody i w związku z tym bede nawalać km bo klub kasy nie ma, więc siłą rzeczy w niedzielę muszę poświęcić czas dwójce pozostałych bo koniec ferii trzeba uczcić
-
Problemy z zimnym silnikiem. Obsługa i momenty dokręcania świec żarowych
Fajne czytadło i na czasie, ja nie od razu odpalam :] na szczęście słuch mam dobry a każdy eksploatuje auto jak chce, podobnie z wyłączaniem silnika, jedni chłodzą turbinę a drudzy od razu wyłączają
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Foty z Chorwacji super dobrze że kolega taki uczynny i pokazał dlaczego nie ma takich w kalendarzu ?
-
Spociki Łódzkie
zrobię rekonesans z użyciem owej koleżanki i dam znać
-
Spociki Łódzkie
kurcze a kolezanka ostatnio była w siodemkach i powiedziała ze teraz jest klasa po remoncie i zupełnie nie to co kiedys było, mialy rezerwacje i bylo super
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Niedługo się widzimy więc będzie okazja aby sprawdzić auto na A2 no baaaa teraz czas myśleć o 7 lamelach Ile km masz teraz przejechane? Telefon masz w pierwszym poście - podłacz VAGa i dzwoń (potrzebuję więcej danych). 193 tys na blacie ale jest skręcony o 90
-
Spociki Łódzkie
daje... daje.... działa ostro... na szczęście jeszcze w brzuszku mamusi no, swoje odsiedzieć musi, jak każdy - nie ma to, że tata celebryta na forum
-
Jaką książkę czytasz...teraz !!!
Tak Carlosa czyta się świetnie :>
-
Spociki Łódzkie
czy powinnam teraz załączyć skaczące jajeczka ?
-
Spociki Łódzkie
no dobra to kiedy zielono kropki imprezujemy ? ogłoszenie wisi a tutaj coś cichutko....ja nie znam dobrze łódzkiego środowiska klubowego, więc nie bardzo wiem co polecić aha, Ponton jak tam junior ? daje czadu jak tatuś ?