Treść opublikowana przez Magdalenah
-
Spociki Łódzkie
hyhyhy :> Seba dobre
-
Spociki Łódzkie
mojemu mechaniorowi zajmuje 10 minut juz podglądnęłam jak to robi i raz z małżem nam sie udało samemu sprawnie wymienic we Francji, bo ci kazali nam na caly dzien auto zostawic i by się buliło ze hej
- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
-
Skradziona A4 w Poznaniu - Sprawa Bart-s'a i właściciela
też miałam nieprzyjemność taki komunikat dostać, jak widać to już standard jeśli idzie o "wykrywalność"
-
Spociki Łódzkie
dzięki za spocika i obrabianie mi zadka podtekstami przez Pontona na odchodne :polew: żona się doczekała ja zaś nadal czekam na męża :gwizdanie: dobranocka i udanego weeka ( oby do piątku dotrwać)[br]Dopisany: 23 Październik 2011, 23:53_________________________________________________ [br]Dopisany: 23 Październik 2011, 23:54_________________________________________________ ee to miękki jesteś :> jak podjedzie RS8 Spyder to ja dopiero wtedy będę pisać do "mikołaja" :> :>
-
Spociki Łódzkie
-Masz też klub i agencję, które Ci kupiłem, dlatego spotkasz się z nimi przy realu i zrobisz tak, żeby było milo. Weźmiesz najlepsze panienki, najlepszy alkohol i tyle koksu, ile zdołasz unieść - czy to jasne? Jeśli któryś z nich odkręci kran w realu, ma z niego płynąć ON Verva! A jeżeli będą chcieli iść do muzeum lotnictwa, to zabierzesz ich do muzeum lotnictwa, KU**a JEGO MAĆ! :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: ja podjadę ale się spóźnie
-
Spociki Łódzkie
dokładnie na spocika[br]Dopisany: 23 Październik 2011, 11:54_________________________________________________
- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
gdzie dziś się s..pocicie? :>- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
opis kierowcy mnie rozwalił :polew:- Spociki Łódzkie
palemka to do drinkow w stylu Ludwika :> zielonego- Spociki Łódzkie
aa i pewnie jeszcze plasterek cytryny ?- Spociki Łódzkie
:>[br]Dopisany: 21 Październik 2011, 22:51_________________________________________________ :gwizdanie: ekhm.......no się nie przygotowałam a za oknem jeszcze warstwy nie ma[br]Dopisany: 21 Październik 2011, 22:52_________________________________________________ Wraca mężczyzna całkowicie nawalony do domu, staje przed lustrem i bekając pyta: - Lustereczko, lustereczko powiedz przecie - kto ma największego ch*%ja w świecie? - Ja! - odzywa się kwaśno małżonka.- Spociki Łódzkie
to ja nie wiem chriss co Ty tu jeszcze robisz [br]Dopisany: 21 Październik 2011, 22:43_________________________________________________ [_] proszę Cię bardzo ale jedzieeee.....ja tam wolę wino tatusiowe :>- Spociki Łódzkie
no i co wirtualnie mam cię poczęstować ? \_/ szklaneczka ? czy kubełek ?[_]- Spociki Łódzkie
oj tam oj tam, zapuszczam do przyszłego sezonu letniego :> :>- Spociki Łódzkie
nocnego też nie masz w okolicy? [br]Dopisany: 21 Październik 2011, 22:36_________________________________________________a w ogóle to zrób okład z ciepłych piersi żony a nie sie będziesz alkoholizował :>- Spociki Łódzkie
jakie ?? wino czerwone :>a whiskey Bell's czy cos- Spociki Łódzkie
winko dobrej roboty albo whiskey [br]Dopisany: 21 Październik 2011, 22:30_________________________________________________ ooo krajan jakiś- Spociki Łódzkie
witka, to co tam dzisiaj pijemy ? - Spociki Łódzkie