Treść opublikowana przez Magdalenah
-
Spociki Łódzkie
Słuchaj ja mówię, że B7 siemiana mi się podoba ale....to nie będzie R8 więc o czym my gadamy? To jest i będzie B7 w macie i do tego walnęłabym odpowiednie felgi żeby podkreślić efekt lakieru. To wszystko. Jak dostanę emeryturę norweską to na stare lata walnę sobie Spydera Poza tym to tylko zmiana lakieru. Ja swoje mody robię pod B6 lepiej doposażoną a nie RS np. to jakie kto ma gusta i jak spaprze swoje auto--- jego brocha-- dokładnie ale tu lakier nie jest takim badziewiem jak kiera od spydera w B7 np. Pontonik kto ci dziś wścieklizny dolał do kawki ?
-
Spociki Łódzkie
Mat by MTM dla Pontonika :] plus fela kox Ty to masz "sysko w pupie" niczym Morales :>
-
A5 8T 3.0TDI quattro
bo to zwykły ...uj był też trafiłam na "miszcza" kierownicy MPK i mam pamiątkę na bezwypadkowym aucie, bo wiadomo naprawione ale nie będzie jak fabryczne
-
X Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Samociążek - POGADUSZKI
nie wypiął się....poprostu nie może w sumie nie musi móc a o powód nie pytałam przecież a ten schoboszczak i reszta mnie też w tym roku ominie
-
X Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Samociążek - POGADUSZKI
jakie grzeczne to menu kiełbaska, herbatka, rosołek ........... i szef się wypiął no ale w sumie to ja szefa z % nie widziałam...
-
Spociki Łódzkie
każdy ogier już swoją klacz posiada także na miekko :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
witka przy piątku jak się ma łódzkie stado ogierów ?[br]Dopisany: 15 Lipiec 2011, 12:33_________________________________________________Jak się Wam podoba projekt black mat Siemiana ? mi bardzo :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
nie widział mnie no.....a awaryjnych też we wstecznym chociaż ? hyhy będę trąbić w takim razie [br]Dopisany: 13 Lipiec 2011, 09:11_________________________________________________ jakie wrażenia ? aaa dzień dobry zapomniałam.... [br]Dopisany: 13 Lipiec 2011, 09:14_________________________________________________ Osz w d*pę jeża, ale ładna.... :slina: :slina: .... B6-ka :tongue4: :tongue4: B6 ? widziałam ładniejsze np. Bart-S'a a co do Pani....Kimi już wolę twoje panienki jakby taką sesyjkę zrobić cioci Basi np. ooo to już by była malinka :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
witam i pozdrawiam kierownika czarnej klubowej B7 EPA co mnie dziś minęła w Zgierzu na Konstantynowskiej
-
Spociki Łódzkie
taaa 16:00 i ulewa myk na łeb......
-
Spociki Łódzkie
matko jaka ciemnica będzie chyba łomot z ulewą zaraz - tak bywa tuz przed weekendem
-
Spociki Łódzkie
Seeebaaa noooo, na tablicy mam !!! uzytkownik moto.pl a sprzecior w jego albumie pt. Flu, MX-5 i...
-
Spociki Łódzkie
Hmmm.......ja codziennie wstaję po 6.....i dlatego w sobotę mam lenia, ale jakbym go nie miała to gdzie dokładnie?
-
Spociki Łódzkie
udostepniłam fotos na FB to looknij sobie[br]Dopisany: 08 Lipiec 2011, 12:04_________________________________________________ no.....trochę wcześnie no i dojechać na te 8-9 jeszcze trzeba...... chyba sama opierdzielę te tapicere...
-
Spociki Łódzkie
a widziałeś na FB sprzęcior chłopaków ? napisałam żeby nam pożyczyli ale milczą hehehe
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
ta ostatnio krzyczałem na CB do ciebie :evil2: i kicha, ani słowa odpowiedzi Chyba, że ty lubisz tylko słuchać :mysli: :decayed: przyganiał kocioł też ślepy i głuchy jezdeś albo jak lasem po zgierzu jezdzisz to masz zakłócenia :>[br]Dopisany: 07 Lipiec 2011, 18:09_________________________________________________ Podlałbym jej "różyczkę" :kox: :kox: :kox: :kox: gratuluje to był mistrzowski koment
-
[B6 AVF] AVANT by blockout
Gratulacje i niech się dobrze sprawuje
-
Spociki Łódzkie
ok zapodam , przy sobie nie mam[br]Dopisany: 07 Lipiec 2011, 12:06_________________________________________________Wzbogaciłam się w związku z wyjazdem o CB radio i wracając z pracy mam słuchowisko, można się ubawić tą wymianą zdań. Poza granicami zaś kiepski przepływ informacji bo zaliczyłam mandat za prędkość w Austrii
-
Spociki Łódzkie
siemka w przerwie [br]Dopisany: 07 Lipiec 2011, 11:40_________________________________________________ oooo to jak się wybiore do kuzyna to chyba zajadę pooglądać i te 2,5 zwłaszcza , w czasie urlopu i wizyty w Monte Carlo szczękę zgubiłam na chodniku i ledwo nadążałam z fotami Audiol z najwyższej półki a i A4 cuuuuudną widziałam :slina:
-
Spociki Łódzkie
Seba film fajny i ta blondi w zwolnionym tempie - ależ Ty masz oko hahah jedyne co to ta szara Łódź.....niekorzystnie wypada ale co zrobić [br]Dopisany: 05 Lipiec 2011, 15:11_________________________________________________ a tu taka jedna lala widziana
-
Spociki Łódzkie
potrzebnych byłoby 5 kocyków i szósty dla psa hardocora
-
Spociki Łódzkie
My też Cię widzieliśmy.. Trzeba było wstąpić na spocik.. po 1800 km w aucie i z odleżynami na tyłku to sorry ale marzyłam tylko żeby przyjąć pozycję leżącą :>
-
Spociki Łódzkie
witam po urlopie. Pogoda jak widzę fantastyczna aż miażdży widziałam Was w niedziele na spociku, właśnie wjeżdżałam do Łodzi, fajnie tak od wjazdu klubowiczów zobaczyć
-
Spociki Łódzkie
Ja też się żegnam do obaczenia w lipcu