Treść opublikowana przez Magdalenah
-
Spociki Łódzkie
kurcze znów mam tyły.....ja dopiero 1 śniadanie
-
Spociki Łódzkie
bry , no cisza była bo nam prąd wycięli od rana a potem trzeba było nadrabiać normę w papierach, teraz czas coś wrzucić do żołądka
-
Spociki Łódzkie
Tomcio to gdzie trzeba donieść o tym procederze?
-
Spociki Łódzkie
albo synów co przyprowadzają chłopaków zamiast dziewczyn
-
Spociki Łódzkie
dziewicę to nawet już trudno w gimnazjum znaleźć.... :> nie trudno, ujmijmy to tak.......można znaleźć nie dziewice , u mojej córki jest nawet mamusia 2 dzieci.....
-
Spociki Łódzkie
a nóżki ciągle razem? i drobi jak gejsza jak chodzi? Kanu Tobie sie gejsza marzy chyba nie dziewica gdzieś jeszcze żyją takowe stworzenia w dobie XXI w 38 letnia dziewica to już byłby zastanawiający przypadek......w klasztorze chyba :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
dziewica to chyba czym innym się charakteryzuje ja niskociśnieniowiec ale jak już mi podskoczy ciśnienie.....
-
Spociki Łódzkie
bry [br]Dopisany: 09 Sierpień 2011, 12:38_________________________________________________ ja mam jeszcze zimne nóżki hahah ale krążenie w normie
-
Spociki Łódzkie
także panienki nie mają co się schylać przy twoim aucie, bo wsio wyjdzie w odbiciu ale tak pomyśl Seba ciemny lakier zrobiłby furrorę a na naszych to owszem widać ale cóż....efekt nie ten sam
-
Spociki Łódzkie
:polew: to się ubawiłam[br]Dopisany: 08 Sierpień 2011, 11:23_________________________________________________ :kwasny: moge cie wesprzeć ino duchowo przy tym wydatku
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
ale może jakaś woda przyjdzie do nich :>
-
Spociki Łódzkie
tak?? to będą spać dziś na balkonie
-
Spociki Łódzkie
nie no deszcz był super ....cieplutki....aż się dałam zmoczyć po tym upale, byliśmy na Malince ale zdążyliśmy się ewakuować, bobasy zadki pomoczyły, a tu przed 18 burza
-
Spociki Łódzkie
no moj nadal w szufladzie :> mial jechać do BartS\a ale teraz to nie będę łba zawracać, zrobi się ...kiedyś
-
Spociki Łódzkie
bry ...to sie sp...popsuła aura
- Spociki Łódzkie
-
[ALL B6/B7] 22" w B6/B7 ? Da radę :-)
nie no ...żenua jeszcze trochę w gostek na monster trucka przerobi
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
:oklaski: :oklaski: :oklaski: jestem pod wrażeniem tych kosmetyków .....zapachowe powiadacie ? i te gąbeczki, gąbusie, ściereczki.............o ranyy jestem zazdrosna :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
Spoko jeden kieliszek można bez lusterka ja myślę
-
Spociki Łódzkie
daj spokoj, przeciez przyklejone w łazience do ściany :gwizdanie: a nie bede lazła siedziec z lapsem nad zlewem
-
Spociki Łódzkie
trudno w samotnosci dopiłam likierek- pamiatka z wakacji skonsumowana
-
Spociki Łódzkie
rany julek...
-
Spociki Łódzkie
taaa, a ty masz ramki czy nie? bo chyba nie miałeś[br]Dopisany: 06 Sierpień 2011, 00:04_________________________________________________ cos dzis abstynenci?
-
Spociki Łódzkie
[br]Dopisany: 05 Sierpień 2011, 23:52_________________________________________________ ooo popatrz a ty gdzieś leciał? bo ja oglądam wszystkie A4 jakie mijam....