Treść opublikowana przez Magdalenah
-
Spociki Łódzkie
Szyba przednia.......... ale i przedni zderzak w nie najlepszej kondycji. Generalnie aż się prosi o wnikliwe obejrzenie pod względem mechanicznym i wizualnym. Facet jeździł autem jak rakietą chyba i jakieś dziwadło jak dla mnie...[br]Dopisany: 26 Maj 2011, 09:41_________________________________________________ i tak za darmo załatwia się sex-telefon :polew:
-
Spociki Łódzkie
siemka czwartunioo więc piątunio tuż tuż [br]Dopisany: 26 Maj 2011, 08:39_________________________________________________ oj tam nie lam sie bedzie dobrze a z innej beczki mnie zabil tytul dowcipu ze śliną czy bez ... Kolesia zamknęli na 48h i przyszedł czas aby skorzystał z łaźni czyli wpakował tyłek pod prysznic... ...Ziomeczek bierze prysznic i wypadło mu mydło, po czym rozgląda się, patrzy, że nikogo nie ma to klasycznie schylił się po mydełko, myje się dalej jak gdyby nigdy nic, po czym po chwili zauważa za sobą cień. Odwraca się...patrzy... a tu za nim wielki ziomek stoi i mówi: -Widzę, że mydełko wypadło... oj będzie dymanko... więc wybieraj ze śliną czy bez? Ziomek szybka myśl "ku***, lepiej ze śliną przynajmniej nie będzie tak boleć..." więc odpowiada: -Ze śliną... Na to koleżka: -Ej Ślina chodź tu... kolega chce dymanie na dwa baty! :polew: [br]Dopisany: 26 Maj 2011, 08:43_________________________________________________ To postawić gdzieś furę czy zawieźć na lotnisko ? czy oba warianty? furę zostawiałam na parkingu po drodze na lotnisko i busem nas dowozili. Auto poza tym że po 2 tyg. było z lekka zakurzone bez strat.
-
Spociki Łódzkie
zdjęłam przecież czołówkę i ukryłam w schowku ale navi nie gwizdneli
-
Spociki Łódzkie
tak? to się podziel jak cos znajdziesz fajnego, chociaż po ostatnim wybiciu mi szyby i kradzieży to w sumie nie wiem czy jest sens coś "fajnego" kupować w lepszym standardzie niż z Biedronki[br]Dopisany: 25 Maj 2011, 11:11_________________________________________________ bry żonkosiu
-
Spociki Łódzkie
http://allegro.pl/pioneer-avh-3200bt-divx-sd-usb-mp3-fm-ladny-warto-i1612131414.html fajne nie? szkoda że nie mam 2din
-
Spociki Łódzkie
a co za***ali Tobie dekielki? o to pewnie ma moje nakładki na śrubki nie no żartowałam, te nakładki to jakiś jego odpowiednik działający w pomorskiem hyhy
-
Spociki Łódzkie
siemka a co rudy ma ciekawego ? :>
-
Spociki Łódzkie
Ja się przyjaźnię z moim hyhyhy mogę dać telefon i można spróbować "zagadać" że z polecenia mojego. Mieszka w Łodzi a warsztat ma w Zgierzu w centrum, prosto trafić, kwestia jakie ma obłożenie obecnie.[br]Dopisany: 24 Maj 2011, 22:41_________________________________________________ chętnie bym pyknęła cosik ale mam tylko jakiegos łyskacza a niespecjalnie mam ochotę, ale co tam pykne wirtualnie \_/ i dobranoc
-
Spociki Łódzkie
dzieki za nowy banerek Malinka na grilla była ok muszę ogarnąc trochę furmankę przed urlopem, jutro geometria i klima serwis a VAG może jeszcze coś podpowie
-
Spociki Łódzkie
czy można zmienić ten baner ? już wolę propozycje Kminiego
-
Spocik w Kutnie
:slina: :good:super
-
Spociki Łódzkie
O, to możesz Mariano Italiano zgarnąć :D Ja mogę wziąć VAG-a. Chętnie w końcu podepnę się pod Twój "interfejs" :tongue4: :tongue4: Sorry :> ja nie byłam gotowa do podpięcia Kimi zabalowałam w ZOO gdzie ponad pół godziny straciłam na szukanie wolnego miejsca do parkowania a mój mąż tyle samo na stanie w kolejce po bilety, w konsekwencji był poślizg czasowy a z powrotem oglądaliśmy jakaś chatę do sprzedania w ulewie i burzy. Być może za tydzień się uda (muszę się nastawić psychicznie )
-
Spociki Łódzkie
bandziory , moze do was zajrze dzisiaj na spota, bedzie ktos z VAG
-
Spociki Łódzkie
silnik 1,9 vw to chyba znasz ? Tam jest silnik 1.9 TDI PD ATD /AXR /BEW 101 PS (74 kW; 100 hp) więc na pewno zna znaczy się DJ się wykręca DJ jest po prostu nie śmiały jak ja... oki koledzy to jak jesteście chętni to czy pasi wam sobota rano do 14 lub niedziela ? my z mężem jak kupowaliśmu Audi to powiem tak....mieliśmy dużo szczęścia także możemy wspierać- duchowo auto wstawione obecnie do komisu ale można je wyciągnąć jak mowi właściciel- ul.Łaska Pabianice
-
Spociki Łódzkie
no a co można oglądać ? przecież nie będziemy dyskutowac nad stylistyką, tylko silnik trzeba by było looknąc w jakim stanie ile pociągnie np. i wydaje mi się, że tu ogarniasz temat technicznie? lakier- wiadomo tzn nie wiadomo- nie posiadam miernika, zawieszenie...podobno teraz zrobione
-
Spociki Łódzkie
silnik 1,9 vw to chyba znasz ? Tam jest silnik 1.9 TDI PD ATD /AXR /BEW 101 PS (74 kW; 100 hp) więc na pewno zna znaczy się DJ się wykręca
-
Spociki Łódzkie
silnik 1,9 vw to chyba znasz ?
-
Spociki Łódzkie
Awatar -koszmarrr tunning nieudany i ten róż
-
Spociki Łódzkie
:oklaski: Piąąątunioooo[br]Dopisany: 20 Maj 2011, 08:31_________________________________________________ DJ a masz jakieś pojęcie o New Beetle w wersji hamerykańskiej z automatyczna skrzynią biegów >?
-
Spociki Łódzkie
:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 18 Maj 2011, 12:56_________________________________________________wiesz za 60k jakie można fajne A4 kupić.... :gwizdanie: [br]Dopisany: 18 Maj 2011, 12:57_________________________________________________ ja rowerem dojechałem i się nie chwalę :tongue4: (oczywiście nie na beatyfikację tylko wcześniej byłem) :gwizdanie: wiesz .....A1 zaczyna się tak naprawdę od 70 k :] a ja bardzo chętnie oddam moja A4 mężowi [br]Dopisany: 18 Maj 2011, 13:14_________________________________________________ Stary człowiek i może - już o tym pisali :>
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
Zwróćcie uwage na to -http://auto-sim-lodz.gratka.pl/ogl/12587346.html macie pożyczyć 59 k. ? :> :> :> :>
-
Spociki Łódzkie
to w sobote nie widziales ?
-
Spociki Łódzkie
a ja mam do B5
-
Spociki Łódzkie
co ty powiesz ?