Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Magdalenah

Klubowicze
  • Dołączył

Treść opublikowana przez Magdalenah

  1. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Szyba przednia.......... ale i przedni zderzak w nie najlepszej kondycji. Generalnie aż się prosi o wnikliwe obejrzenie pod względem mechanicznym i wizualnym. Facet jeździł autem jak rakietą chyba i jakieś dziwadło jak dla mnie...[br]Dopisany: 26 Maj 2011, 09:41_________________________________________________ i tak za darmo załatwia się sex-telefon :polew:
  2. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    siemka czwartunioo więc piątunio tuż tuż [br]Dopisany: 26 Maj 2011, 08:39_________________________________________________ oj tam nie lam sie bedzie dobrze a z innej beczki mnie zabil tytul dowcipu ze śliną czy bez ... Kolesia zamknęli na 48h i przyszedł czas aby skorzystał z łaźni czyli wpakował tyłek pod prysznic... ...Ziomeczek bierze prysznic i wypadło mu mydło, po czym rozgląda się, patrzy, że nikogo nie ma to klasycznie schylił się po mydełko, myje się dalej jak gdyby nigdy nic, po czym po chwili zauważa za sobą cień. Odwraca się...patrzy... a tu za nim wielki ziomek stoi i mówi: -Widzę, że mydełko wypadło... oj będzie dymanko... więc wybieraj ze śliną czy bez? Ziomek szybka myśl "ku***, lepiej ze śliną przynajmniej nie będzie tak boleć..." więc odpowiada: -Ze śliną... Na to koleżka: -Ej Ślina chodź tu... kolega chce dymanie na dwa baty! :polew: [br]Dopisany: 26 Maj 2011, 08:43_________________________________________________ To postawić gdzieś furę czy zawieźć na lotnisko ? czy oba warianty? furę zostawiałam na parkingu po drodze na lotnisko i busem nas dowozili. Auto poza tym że po 2 tyg. było z lekka zakurzone bez strat.
  3. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    zdjęłam przecież czołówkę i ukryłam w schowku ale navi nie gwizdneli
  4. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    tak? to się podziel jak cos znajdziesz fajnego, chociaż po ostatnim wybiciu mi szyby i kradzieży to w sumie nie wiem czy jest sens coś "fajnego" kupować w lepszym standardzie niż z Biedronki[br]Dopisany: 25 Maj 2011, 11:11_________________________________________________ bry żonkosiu
  5. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    http://allegro.pl/pioneer-avh-3200bt-divx-sd-usb-mp3-fm-ladny-warto-i1612131414.html fajne nie? szkoda że nie mam 2din
  6. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    a co za***ali Tobie dekielki? o to pewnie ma moje nakładki na śrubki nie no żartowałam, te nakładki to jakiś jego odpowiednik działający w pomorskiem hyhy
  7. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    siemka a co rudy ma ciekawego ? :>
  8. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ja się przyjaźnię z moim hyhyhy mogę dać telefon i można spróbować "zagadać" że z polecenia mojego. Mieszka w Łodzi a warsztat ma w Zgierzu w centrum, prosto trafić, kwestia jakie ma obłożenie obecnie.[br]Dopisany: 24 Maj 2011, 22:41_________________________________________________ chętnie bym pyknęła cosik ale mam tylko jakiegos łyskacza a niespecjalnie mam ochotę, ale co tam pykne wirtualnie \_/ i dobranoc
  9. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    dzieki za nowy banerek Malinka na grilla była ok muszę ogarnąc trochę furmankę przed urlopem, jutro geometria i klima serwis a VAG może jeszcze coś podpowie
  10. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    czy można zmienić ten baner ? już wolę propozycje Kminiego
  11. Magdalenah odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    :slina: :good:super
  12. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    O, to możesz Mariano Italiano zgarnąć :D Ja mogę wziąć VAG-a. Chętnie w końcu podepnę się pod Twój "interfejs" :tongue4: :tongue4: Sorry :> ja nie byłam gotowa do podpięcia Kimi zabalowałam w ZOO gdzie ponad pół godziny straciłam na szukanie wolnego miejsca do parkowania a mój mąż tyle samo na stanie w kolejce po bilety, w konsekwencji był poślizg czasowy a z powrotem oglądaliśmy jakaś chatę do sprzedania w ulewie i burzy. Być może za tydzień się uda (muszę się nastawić psychicznie )
  13. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    bandziory , moze do was zajrze dzisiaj na spota, bedzie ktos z VAG
  14. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    silnik 1,9 vw to chyba znasz ? Tam jest silnik 1.9 TDI PD ATD /AXR /BEW 101 PS (74 kW; 100 hp) więc na pewno zna znaczy się DJ się wykręca DJ jest po prostu nie śmiały jak ja... oki koledzy to jak jesteście chętni to czy pasi wam sobota rano do 14 lub niedziela ? my z mężem jak kupowaliśmu Audi to powiem tak....mieliśmy dużo szczęścia także możemy wspierać- duchowo auto wstawione obecnie do komisu ale można je wyciągnąć jak mowi właściciel- ul.Łaska Pabianice
  15. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no a co można oglądać ? przecież nie będziemy dyskutowac nad stylistyką, tylko silnik trzeba by było looknąc w jakim stanie ile pociągnie np. i wydaje mi się, że tu ogarniasz temat technicznie? lakier- wiadomo tzn nie wiadomo- nie posiadam miernika, zawieszenie...podobno teraz zrobione
  16. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    silnik 1,9 vw to chyba znasz ? Tam jest silnik 1.9 TDI PD ATD /AXR /BEW 101 PS (74 kW; 100 hp) więc na pewno zna znaczy się DJ się wykręca
  17. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    silnik 1,9 vw to chyba znasz ?
  18. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Awatar -koszmarrr tunning nieudany i ten róż
  19. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :oklaski: Piąąątunioooo[br]Dopisany: 20 Maj 2011, 08:31_________________________________________________ DJ a masz jakieś pojęcie o New Beetle w wersji hamerykańskiej z automatyczna skrzynią biegów >?
  20. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 18 Maj 2011, 12:56_________________________________________________wiesz za 60k jakie można fajne A4 kupić.... :gwizdanie: [br]Dopisany: 18 Maj 2011, 12:57_________________________________________________ ja rowerem dojechałem i się nie chwalę :tongue4: (oczywiście nie na beatyfikację tylko wcześniej byłem) :gwizdanie: wiesz .....A1 zaczyna się tak naprawdę od 70 k :] a ja bardzo chętnie oddam moja A4 mężowi [br]Dopisany: 18 Maj 2011, 13:14_________________________________________________ Stary człowiek i może - już o tym pisali :>
  21. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :good:
  22. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Zwróćcie uwage na to -http://auto-sim-lodz.gratka.pl/ogl/12587346.html macie pożyczyć 59 k. ? :> :> :> :>
  23. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    to w sobote nie widziales ?
  24. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    a ja mam do B5
  25. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    co ty powiesz ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.