Treść opublikowana przez Magdalenah
-
Spocik w Kutnie
będę pamiętał :naughty: [br]Dopisany: 06 Maj 2011, 10:42_________________________________________________no to nie uwierzycie ile mi powiedzieli za OC/AC/NW na rok za B7 :gwizdanie: całość 6,5tys. może znacie jakiś tańszy wariant? Płać i płacz Audi jest w cenie, zliczając co ma na wyposażeniu wyjdzie tego Najlepsze warunki miała do niedawna Compensa z pakietem PKP, niestety już go nie ma w ofercie. Zajrzyj na wątek o ubezpieczeniach.
-
Spociki Łódzkie
A teraz koledzy kulturalnie napiszą kto jedzie "podlewać" działkę Tomaszowi w sobote
-
Spociki Łódzkie
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: albo skrót od VIP - Very Impatient Penis :naughty: :polew: :> ooo widzisz :polew:
-
Spociki Łódzkie
Tomkowi to zamiast "władca postów" to np "władca zakrętów" albo skrót od VIP - Very Intensive Pressure (pedału gazu oczywiście) :>
-
Spociki Łódzkie
ja zauważyłam :] czytałam dziś w zakupie kontrolowanym :] Oooo faktycznie klubowicza dostał. Też nie zauważyłem :polew: :polew: P.S Witam z rana sam dopiero teraz zauważyłem :naughty: miałem większe parcie na klubowicza, więc musiałem kupić B7 które w zasadzie jest mi niepotrzebne :polew: a tak w ogóle to powitać :hi: Niesamowite.....jak to ludzie sie poświęcają żeby tylko mieć tego "klubowicza" . Dobrze że nie trzeba mieć w "stajni" po jednym z każdego modelu Audi :>
-
Pies zabity przed domem,na oczach dziecka..Sprawca znany, odjechał.
Ponieważ sama mam psa (i kota też ) to rozumiem całe nieszczęście dziecka. Na wsiach sorry jeśli ktoś to odbierze jakoś osobiście, bardzo często spotykam się z poglądem, że zwierze to taki kolejny element podwórka. Raz jest , raz go nie ma, zdechnie to się zakopie, rozjedzie się kombajnem to trudno, będzie nowe. Nikt jednym słowem nie roztrząsa się nad latającymi psami i kotami jak my mieszczuchy. Brak szacunku dla zwierzęcia jest w zasadzie normalny. NA zachowanie tego "buraka" jest jedna rada- zbierać na niego haczyki do kupy i spokojnie, bez nerwów. Nie liczyłabym na egzekwowanie praw zwierząt, bo nie ma u nas wciąż służ które bym się tym zajęły i przepisy sa jakie są i ciężko coś udowodnić. Pies nie żyje, to już fakt i nic tego nie zmieni. Pozostaje cierpliwie filmować i łapać delikwenta na wszelkich przeginkach. Wiadomo sympatii to sąsiada Wam nie przysporzy i w zasadzie będzie to historia bez końca a chcecie mieć kolejnego zwierzaka. Pies zanim nauczy się określonych zachowań to niestety jest najpierw nieświadomym niczego psiakiem i trzeba mieć to na uwadze. Polecam kupno pieska który zrobi wrażenie :] jak dorośnie - nie no żartowałam Reasumując zacznij naprawdę od ogrodzenia. Pozdro
-
Spociki Łódzkie
Doooo piątunio , powitać
-
Spociki Łódzkie
ja zauważyłam :] czytałam dziś w zakupie kontrolowanym :]
-
Spociki Łódzkie
cudze chwalicie -swego nie znacie :>
-
Spociki Łódzkie
:polew: :polew:
-
Spociki Łódzkie
nie chwal się po malutku jezdzimey spokojnie rozumiem..lans zimny łokieć (teraz bardzo zimny nawet) :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
nie chwal się
-
Spociki Łódzkie
na http://www.autobaza.pl/ można sprawidzic takie podstawowe info... a za drobna opłatą trochę wiecej LINK przetestowałam, wynik- totalna bzdura, reasumując- nie polecam się nim kierować przy zakupie auta. Są koledzy na forum którzy mają dostęp do prawdziwych zasobów.[br]Dopisany: 05 Maj 2011, 13:41_________________________________________________
-
Spociki Łódzkie
po majówce jak tam się miewacie ?
-
Spociki Łódzkie
:good: :good: trening czyni mistrza :>
-
Spociki Łódzkie
a w przerwie klepań kodów nic innego nie klepiesz? to smutny ten weekend majowy [br]Dopisany: 28 Kwiecień 2011, 12:43_________________________________________________ już będziesz moczył jajka? :naughty: hhehe nie jeszcze nie ale lodeczki beda bedzie :drunk: i bedzie fishing czyli moczenie kija obyś coś wyhaczył a nie tylko maczał. Ja w góry, będę trenować nad zakwasami i po wypoczynku zdychać :>
-
Spociki Łódzkie
ależ tu się zrobiło pępkowo :> Basieńka zajrzała nawet. Będą dwa dzidziole klubowe wkrótce znaczy sie Nie panikować proszę, cesarskie cięcie to nawet niektóre by sobie życzyły. Wszystko będzie dobrze kanu Ja dziś po drzemce 3 godz. i po super koncercie One Republic. Jak tam plany na weekend majowy?
-
Spociki Łódzkie
Wyjeżdżam na weekend'a majowego, w związku z czym pytam czy na okoliczność ślubu niejakiego Krzysia jakieś ustalenia są? czy nie ma będzie pranie tapicerek ? A i jeszcze jedno- gdzie serwisujecie i nabijacie klimatyzację ? czas zabrać się za ten temat.
-
Spociki Łódzkie
witka, fotoski fajowe
-
Spociki Łódzkie
wreszcie coś pięknego a nie te wampy Kimiego :> A ha Witka i co z omawianym 14 maja? jakieś szczegóły techniczne ? wstążeczki w klameczkach czy cos ? Magda auta mają być przyozdobione zgodnie ze wzorem na podstronie [2252] już mi się chce przewalać te strony
-
Spociki Łódzkie
wreszcie coś pięknego a nie te wampy Kimiego :> A ha Witka i co z omawianym 14 maja? jakieś szczegóły techniczne ? wstążeczki w klameczkach czy cos ?
-
[ALL] Urlop nad Morzem
tak jak masz w opisie - wchodzisz w szczegóły pt. ceny/dostepność tam wybierasz sobie okres jaki cie interesuje od-do i obok masz wyswietlona później cene za obiekt- czyli domek na wybrany okres. Doczytaj o innych opłatach- zwykle kaucja którą pozniej zwracaja w dniu wyjazdu http://www.holiday-home.org/pl/portaldata/1/frame.aspx?tabid=132&LANG=4&Suchen=Suchen&mod=lbfh&NFS=checked&ANR=&LAN=HR&RG=72&ORT=1615&smid=2&STR=300[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2011, 09:59_________________________________________________tu strona innej sprawdzonej agencji we Włoszech ---http://www.agenziamc.com/index.aspx
-
[ALL] Urlop nad Morzem
Bylismy na kołach w Bibione, region Venezia. Trasa super i można pognać Morze rewelacja, wynajmowaliśmy domek z basenem z agencji na stronie ---http://www.holiday-home.org/pl/ .Domek miał wspólny basen ponieważ w pobliżu stało kilka domków. Pomimo to nie było tłoku w basenie Miejscowość wypoczynkowa, można spokojnie się wyżywić na miejscu albo samemu zabrać ze sobą cosik i sobie gotować. Blisko do Venezii. Jest mnóstwo opcji zakwaterowania i cen. Polecam brać klimatyzacje w opcji Znajomi mieszkali w blokowcu i spali na zewnątrz bo w środku się nie dało wytrzymać.
-
Spociki Łódzkie
mnie już po 2 dniach tyłek boli do samej kości umykam popracować i życzę wszystkim wesołego i mokrego jajka w gronie rodzinnym i proszę w niedziele pod Tesco nie przyjeżdżać ( to tak jakby ktoś w amoku miał pomysła) :buziak:
-
Spociki Łódzkie
a co on tam w takim razie chciał sprzedawać ?