Treść opublikowana przez Magdalenah
-
Spociki Łódzkie
Nigdy, bo u nas nikt nie wychodzi i nie zrobili rozpierdzielu za te ceny. Płaci sie i płacze. My narzekamy a to niegroźne. Można więc w wakacje przywalić jeszcze więcej. a najlepsze jest to całe tłumaczenie ceny.... bo dolar jest mocny, bo baryłka jest droga a ostatnio baryłka poleciała w dół... złotówka się umocniła a na stacjach ceny nie drgnęły w dół.... cena paliwa jest z kosmosu ale ch***..... niech już będzie nawet po 6zł za 98 tylko w tej cenie paliwa jest podatek drogowy..., który miał być przeznaczony na autostrady, drogi szybkiego ruchu, obwodnice... na naprawę dróg miejskich a jakie mamy drogi??? No kuwa jakie mamy drogi w tym pierdo.... kraju :wallbash: :ranting1: a propos stanu dróg jest taka ulica w Lodzi gdzie można już posadzić kilka drzewek :] zmieszczą się spoko a przy okazji będą z daleka widoczne i zaoszczędzi sie na wymianie kół i prostowaniu felg
-
Spociki Łódzkie
Nigdy, bo u nas nikt nie wychodzi i nie zrobili rozpierdzielu za te ceny. Płaci sie i płacze. My narzekamy a to niegroźne. Można więc w wakacje przywalić jeszcze więcej.
-
Spociki Łódzkie
Mario o ktorej wyruszacie? może się z Wami zabiore tzn, za wami
-
Spociki Łódzkie
już to widzę
-
Spociki Łódzkie
Ja auto myję jutro, bo od rana mam wycieczkę na Koluszki mamić klienta na granit :] wdziewacie garnitury ?
-
Spociki Łódzkie
wstążeczki zakupione na jutro ?
-
Spociki Łódzkie
był i ni ma :\[br]Dopisany: 13 Maj 2011, 14:52_________________________________________________ Moje autko full pakiet to najtaniej wyszło 6 tysi i z zaniżeniem wartości auta :] inne firmy nie dają zniżek za szkody również, dlatego reasumując AC to złodziejstwo, nigdy się nie opłaca, ani przy naprawach, bo walą potem podwyżki z kosmosu ani przy kradzieżach
-
Spociki Łódzkie
oooo tak :gwizdanie: ach te brunetki
-
Spociki Łódzkie
opłacało się Tomeczku? a powiedz no mi mój drogi jakie teraz płacisz AC hehehehe to ci powiem czy się opłacało. [br]Dopisany: 12 Maj 2011, 08:20_________________________________________________ powitać, instrukcje co do soboty są więc można szykować woski, szampony i mieć nadzieję, że żaden deszcz efektu nie popsuje
-
Spociki Łódzkie
a tak w ramach refleksji to człowiek sam powinien być po trosze mechanikiem żeby go ci "mechanicy" nie orżnęli.
-
Spociki Łódzkie
lać go nie po piersiach a po
-
Spociki Łódzkie
Czyli że model sprawdzony i serwisowany a propos ceremonii to już coś ustalaliście na działce odnośnie klubowej obstawy na sobote? Gdzie się spotykamy itd.czy w coś ustrajamy Audice ?
-
Spociki Łódzkie
kobity za żone brać też nie ? :>
-
Spociki Łódzkie
spoko krzysiu w sobotę już część zostanie ci zwrócona
-
Spociki Łódzkie
siemka chrissu
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
no ale chyba jest kilka typow tych 2.0 z tego co wiem, więc nie generalizujmy, moj 2,5 tdi też gówno podobno a nie narzekam- Spociki Łódzkie
biez przyklad ze swojego avatarka :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: lody...lody dla ochłody[br]Dopisany: 11 Maj 2011, 17:02_________________________________________________ http://moto.allegro.pl/vw-touran-2-0-tdi-indywidual-zarejestrowany-full-i1609849124.html - ja znalazłam taki wynalazek :] można upchnąć moją trójcę- Spociki Łódzkie
dzień, alesz ciepełko jak tam nasz przyszły małżonek ?- Spociki Łódzkie
Dziń Dy [br]Dopisany: 09 Maj 2011, 11:38_________________________________________________ pisz do Stanleya Ni ma, ja prosiłam i bez echa - auto sprzątnięto mi sprzed nosa- Spociki Łódzkie
szykuje się niezła impreza keyborady i tańce w stringach a to wszystko dookoła grilla.........................- Spociki Łódzkie
ale kurna dziadostwo w tych serwisach, po vin może sobie sprawdzić auto właściciel suuuperr- Spociki Łódzkie
Na pewno ubytek jest standardowo większy niż 100 gramów. Poza tym filtr też podlega wymianie. Reasumując trzeba popytać u innych czy to się w ogóle kalkuluje. Ja w każdym razie muszę takowy zabieg przeprowadzić i tak.- Spociki Łódzkie
O to nawet blisko mojej pracki :] doliczyć trzeba filtr- [ALL] Wasze przebiegi w 2.5 TDI.
BFC 2,5 2002 model 2003 BFC z multi- przebieg 174 tys i sprawdzony,że cofnięto mu 90 tys. Po wymianie rozrządu i normalnym serwisie plus wymiana nastawiacza kąta wtrysku. Jeżdżę od 3 lat bez problemów. - Spociki Łódzkie