Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Magdalenah

Klubowicze
  • Dołączył

Treść opublikowana przez Magdalenah

  1. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Nigdy, bo u nas nikt nie wychodzi i nie zrobili rozpierdzielu za te ceny. Płaci sie i płacze. My narzekamy a to niegroźne. Można więc w wakacje przywalić jeszcze więcej. a najlepsze jest to całe tłumaczenie ceny.... bo dolar jest mocny, bo baryłka jest droga a ostatnio baryłka poleciała w dół... złotówka się umocniła a na stacjach ceny nie drgnęły w dół.... cena paliwa jest z kosmosu ale ch***..... niech już będzie nawet po 6zł za 98 tylko w tej cenie paliwa jest podatek drogowy..., który miał być przeznaczony na autostrady, drogi szybkiego ruchu, obwodnice... na naprawę dróg miejskich a jakie mamy drogi??? No kuwa jakie mamy drogi w tym pierdo.... kraju :wallbash: :ranting1: a propos stanu dróg jest taka ulica w Lodzi gdzie można już posadzić kilka drzewek :] zmieszczą się spoko a przy okazji będą z daleka widoczne i zaoszczędzi sie na wymianie kół i prostowaniu felg
  2. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Nigdy, bo u nas nikt nie wychodzi i nie zrobili rozpierdzielu za te ceny. Płaci sie i płacze. My narzekamy a to niegroźne. Można więc w wakacje przywalić jeszcze więcej.
  3. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Mario o ktorej wyruszacie? może się z Wami zabiore tzn, za wami
  4. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    już to widzę
  5. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ja auto myję jutro, bo od rana mam wycieczkę na Koluszki mamić klienta na granit :] wdziewacie garnitury ?
  6. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    wstążeczki zakupione na jutro ?
  7. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    był i ni ma :\[br]Dopisany: 13 Maj 2011, 14:52_________________________________________________ Moje autko full pakiet to najtaniej wyszło 6 tysi i z zaniżeniem wartości auta :] inne firmy nie dają zniżek za szkody również, dlatego reasumując AC to złodziejstwo, nigdy się nie opłaca, ani przy naprawach, bo walą potem podwyżki z kosmosu ani przy kradzieżach
  8. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    oooo tak :gwizdanie: ach te brunetki
  9. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    opłacało się Tomeczku? a powiedz no mi mój drogi jakie teraz płacisz AC hehehehe to ci powiem czy się opłacało. [br]Dopisany: 12 Maj 2011, 08:20_________________________________________________ powitać, instrukcje co do soboty są więc można szykować woski, szampony i mieć nadzieję, że żaden deszcz efektu nie popsuje
  10. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    a tak w ramach refleksji to człowiek sam powinien być po trosze mechanikiem żeby go ci "mechanicy" nie orżnęli.
  11. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    lać go nie po piersiach a po
  12. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Czyli że model sprawdzony i serwisowany a propos ceremonii to już coś ustalaliście na działce odnośnie klubowej obstawy na sobote? Gdzie się spotykamy itd.czy w coś ustrajamy Audice ?
  13. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    kobity za żone brać też nie ? :>
  14. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    spoko krzysiu w sobotę już część zostanie ci zwrócona
  15. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    siemka chrissu
  16. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
  17. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no ale chyba jest kilka typow tych 2.0 z tego co wiem, więc nie generalizujmy, moj 2,5 tdi też gówno podobno a nie narzekam
  18. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    biez przyklad ze swojego avatarka :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: lody...lody dla ochłody[br]Dopisany: 11 Maj 2011, 17:02_________________________________________________ http://moto.allegro.pl/vw-touran-2-0-tdi-indywidual-zarejestrowany-full-i1609849124.html - ja znalazłam taki wynalazek :] można upchnąć moją trójcę
  19. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    dzień, alesz ciepełko jak tam nasz przyszły małżonek ?
  20. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Dziń Dy [br]Dopisany: 09 Maj 2011, 11:38_________________________________________________ pisz do Stanleya Ni ma, ja prosiłam i bez echa - auto sprzątnięto mi sprzed nosa
  21. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    szykuje się niezła impreza keyborady i tańce w stringach a to wszystko dookoła grilla.........................
  22. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ale kurna dziadostwo w tych serwisach, po vin może sobie sprawdzić auto właściciel suuuperr
  23. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Na pewno ubytek jest standardowo większy niż 100 gramów. Poza tym filtr też podlega wymianie. Reasumując trzeba popytać u innych czy to się w ogóle kalkuluje. Ja w każdym razie muszę takowy zabieg przeprowadzić i tak.
  24. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    O to nawet blisko mojej pracki :] doliczyć trzeba filtr
  25. BFC 2,5 2002 model 2003 BFC z multi- przebieg 174 tys i sprawdzony,że cofnięto mu 90 tys. Po wymianie rozrządu i normalnym serwisie plus wymiana nastawiacza kąta wtrysku. Jeżdżę od 3 lat bez problemów.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.