Treść opublikowana przez Magdalenah
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
czyli 3 koła
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
Ja zadam takie praktyczne pytanie, ile należy zainwestować żeby wpasowac w gołą B6 kierę muliti i rns-e z całym niezbędnym jak to kolega ujął "bajzlem"
-
Spociki Łódzkie
To ja się może zajmę czymś pożytecznym miłego dzionka wszystkim
-
[B5 AFN] Mam problem z automatem
Też tak mam jesienno-zimowa porą przy zimnym silniku. Auto więc sie jakiś czas toczy i powolutku dodaje gazu i zaraz potem jedzie normalnie. Nie trę go do 3 tys. Olej świeżo wymieniany latem więc teoria z olejem to lipa. Taka uroda, że zimą nie odpalisz i nie pofruniesz, zresztą ja mam diesla więc tym bardziej zarżnęłabym auto.
-
Spociki Łódzkie
Nadinterpretujesz Widzę, że po prostu jesteś jakoś do mnie uprzedzona od samego początku... No cóż, taki już jestem, że lubię sobie czasem poświntuszyć. Po prostu. Bez żadnych podtekstów. BTW, też jestem żonaty od 7 lat. To się nazywa specyficzne poczucie humoru Nie jestem ponadto uprzedzona, coś Ty wymyślił?
-
Spociki Łódzkie
Nie no spoko , mam jeszcze kotecka i rybki heheh
-
Spociki Łódzkie
alez Ty jestes przesłitaśny Kimi :gwizdanie: I tak nic nie wskóra :gwizdanie: ja zaobrączkowana dawno i odporna na wszelakie sweetaśne teksty.
-
Spociki Łódzkie
jak nie przestanie lać po chałupie to masz go pod choinkę
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
A nie możesz w domu, przed spacerkiem? Przy okazji, jakiego masz pieska ? Bo ja bardzo lubię psy, chociaż aktualnie żaden ze mną nie mieszka, bo nie mam warunków Czy mi się zdawało czy masz FB? jak masz to zobacz jakiego mam, widać go a przed spacerem nie mogę, bo nie lubię siuśków sprzątać Mała jest jeszcze, więc trzeba latać z nią często i szybko Iii tam, ten profil na FB to tak mam, bo mam... No ale skoro tak, to zobaczę sobie zaraz... [br]Dopisany: 17 Listopad 2010, 11:14_________________________________________________ Wiesz co, może jestem ślepy, ale ja na tych fotkach Twoich żadnego psa nie widzę... Koty, Audice, pejzaże tak, ale psa - ni ma podeśle ci linka w takim razie
-
Spociki Łódzkie
A nie możesz w domu, przed spacerkiem? Przy okazji, jakiego masz pieska ? Bo ja bardzo lubię psy, chociaż aktualnie żaden ze mną nie mieszka, bo nie mam warunków Czy mi się zdawało czy masz FB? jak masz to zobacz jakiego mam, widać go a przed spacerem nie mogę, bo nie lubię siuśków sprzątać Mała jest jeszcze, więc trzeba latać z nią często i szybko
-
Spociki Łódzkie
No to teraz poleciałes.....
-
Spociki Łódzkie
Zaraz po przebudzeniu to lece na spacer z psicą. Potem dosiadam i "już" po godzinie "jazdy" mogę napić się tej kawy nareszcie...
-
Spociki Łódzkie
no ja już po kawce porannej
-
Spociki Łódzkie
Uwodziciel :polew: Ten typ się nazywa -Erotoman gawędziarz :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
Za dużo filmów oglądasz i za późno.
-
Spociki Łódzkie
A bo mnie zmyliła... Nie becz, nie mam na kredki co do gościa z naprzeciwka to podrzucę mu te wizytówkę miskow , jak będzie chciał to sam się na spota wybierze. [br]Dopisany: 17 Listopad 2010, 10:36_________________________________________________ Robiłes już dzis test na FB na ile jestes ogarnięty ?
-
Spociki Łódzkie
Zaproś go na spota i zrobimy konkurs w klekotaniu klekotów My się już widzieliśmy :> na spocie. Klekotanie też więc było, cóż Seba ma zaś subiektywne odczucia hehe To ten gość z naprzeciwka to Seba ? Kimi coś z rana cienko jarzący jesteś Napisałam-----na spocie. Wiesz co to spot klubowy ? :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
Zaproś go na spota i zrobimy konkurs w klekotaniu klekotów My się już widzieliśmy :> na spocie. Klekotanie też więc było, cóż Seba ma zaś subiektywne odczucia hehe
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
zla firme wybrales Skiguard ma takie boxy: http://www.skiguard.no/index.php?sideID=699&listeID=163 Ma modele ktore wlasnie leza prawie na dachu i wyglada to bardzo fajnie No naprawdę zarąbiaszcze. Nie wiedziałam, że bagażniki mogą być ładne
-
Spociki Łódzkie
All Bundy Siemka dostałam wczoraj ładną wizytówkę na rekompensatę godziny spędzonej z ciałem pedagogicznym gim. podzielę się chyba nią z gościem z naprzeciwka, bo zakupił jakiś m-c temu B6 i szpanuje ściemą szybek i klekotem silnika ( mój i tak ładniej klekocze od 1,9 )
-
Spociki Łódzkie
no no prosta sprawa z tą wymiana tylko dobrze jak sie ma podnośnik albo kanał no i jakieś zadaszenie zrobimy kiedyś takiego specjalistycznego spota i każdy sobie coś będzie rezał :polew: Ps.żadne to dla mnie pocieszenie ze będzisz miał wydatki ale to jest życie To ja poproszę o rezanie rns-e i radio na 2 din heheheh tylko to tak na wiosnę.
-
Spociki Łódzkie
mnie zaś wykończą te zebrania w gimnazjach i podstawówkach...... nie można raz na jakiś czas a porządnie ? masakra
-
Spociki Łódzkie
"Miła" lekturka --http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/lodz/lodz-przejechal-dziecku-ojca-zdenerwowal-sie,1,3787165,region-wiadomosc.html
-
Spociki Łódzkie
Wszystkim Seba jakie masz ciekawe widoki dzisiaj za oknem. Cooltura normalnie.