Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Magdalenah

Klubowicze
  • Dołączył

Treść opublikowana przez Magdalenah

  1. Ja zadam takie praktyczne pytanie, ile należy zainwestować żeby wpasowac w gołą B6 kierę muliti i rns-e z całym niezbędnym jak to kolega ujął "bajzlem"
  2. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    To ja się może zajmę czymś pożytecznym miłego dzionka wszystkim
  3. Też tak mam jesienno-zimowa porą przy zimnym silniku. Auto więc sie jakiś czas toczy i powolutku dodaje gazu i zaraz potem jedzie normalnie. Nie trę go do 3 tys. Olej świeżo wymieniany latem więc teoria z olejem to lipa. Taka uroda, że zimą nie odpalisz i nie pofruniesz, zresztą ja mam diesla więc tym bardziej zarżnęłabym auto.
  4. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Nadinterpretujesz Widzę, że po prostu jesteś jakoś do mnie uprzedzona od samego początku... No cóż, taki już jestem, że lubię sobie czasem poświntuszyć. Po prostu. Bez żadnych podtekstów. BTW, też jestem żonaty od 7 lat. To się nazywa specyficzne poczucie humoru Nie jestem ponadto uprzedzona, coś Ty wymyślił?
  5. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Nie no spoko , mam jeszcze kotecka i rybki heheh
  6. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    alez Ty jestes przesłitaśny Kimi :gwizdanie: I tak nic nie wskóra :gwizdanie: ja zaobrączkowana dawno i odporna na wszelakie sweetaśne teksty.
  7. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    jak nie przestanie lać po chałupie to masz go pod choinkę
  8. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Siemka
  9. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    A nie możesz w domu, przed spacerkiem? Przy okazji, jakiego masz pieska ? Bo ja bardzo lubię psy, chociaż aktualnie żaden ze mną nie mieszka, bo nie mam warunków Czy mi się zdawało czy masz FB? jak masz to zobacz jakiego mam, widać go a przed spacerem nie mogę, bo nie lubię siuśków sprzątać Mała jest jeszcze, więc trzeba latać z nią często i szybko Iii tam, ten profil na FB to tak mam, bo mam... No ale skoro tak, to zobaczę sobie zaraz... [br]Dopisany: 17 Listopad 2010, 11:14_________________________________________________ Wiesz co, może jestem ślepy, ale ja na tych fotkach Twoich żadnego psa nie widzę... Koty, Audice, pejzaże tak, ale psa - ni ma podeśle ci linka w takim razie
  10. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    A nie możesz w domu, przed spacerkiem? Przy okazji, jakiego masz pieska ? Bo ja bardzo lubię psy, chociaż aktualnie żaden ze mną nie mieszka, bo nie mam warunków Czy mi się zdawało czy masz FB? jak masz to zobacz jakiego mam, widać go a przed spacerem nie mogę, bo nie lubię siuśków sprzątać Mała jest jeszcze, więc trzeba latać z nią często i szybko
  11. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    No to teraz poleciałes.....
  12. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Zaraz po przebudzeniu to lece na spacer z psicą. Potem dosiadam i "już" po godzinie "jazdy" mogę napić się tej kawy nareszcie...
  13. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no ja już po kawce porannej
  14. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Uwodziciel :polew: Ten typ się nazywa -Erotoman gawędziarz :gwizdanie:
  15. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Za dużo filmów oglądasz i za późno.
  16. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    A bo mnie zmyliła... Nie becz, nie mam na kredki co do gościa z naprzeciwka to podrzucę mu te wizytówkę miskow , jak będzie chciał to sam się na spota wybierze. [br]Dopisany: 17 Listopad 2010, 10:36_________________________________________________ Robiłes już dzis test na FB na ile jestes ogarnięty ?
  17. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Zaproś go na spota i zrobimy konkurs w klekotaniu klekotów My się już widzieliśmy :> na spocie. Klekotanie też więc było, cóż Seba ma zaś subiektywne odczucia hehe To ten gość z naprzeciwka to Seba ? Kimi coś z rana cienko jarzący jesteś Napisałam-----na spocie. Wiesz co to spot klubowy ? :gwizdanie:
  18. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Zaproś go na spota i zrobimy konkurs w klekotaniu klekotów My się już widzieliśmy :> na spocie. Klekotanie też więc było, cóż Seba ma zaś subiektywne odczucia hehe
  19. zla firme wybrales Skiguard ma takie boxy: http://www.skiguard.no/index.php?sideID=699&listeID=163 Ma modele ktore wlasnie leza prawie na dachu i wyglada to bardzo fajnie No naprawdę zarąbiaszcze. Nie wiedziałam, że bagażniki mogą być ładne
  20. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    All Bundy Siemka dostałam wczoraj ładną wizytówkę na rekompensatę godziny spędzonej z ciałem pedagogicznym gim. podzielę się chyba nią z gościem z naprzeciwka, bo zakupił jakiś m-c temu B6 i szpanuje ściemą szybek i klekotem silnika ( mój i tak ładniej klekocze od 1,9 )
  21. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no no prosta sprawa z tą wymiana tylko dobrze jak sie ma podnośnik albo kanał no i jakieś zadaszenie zrobimy kiedyś takiego specjalistycznego spota i każdy sobie coś będzie rezał :polew: Ps.żadne to dla mnie pocieszenie ze będzisz miał wydatki ale to jest życie To ja poproszę o rezanie rns-e i radio na 2 din heheheh tylko to tak na wiosnę.
  22. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    mnie zaś wykończą te zebrania w gimnazjach i podstawówkach...... nie można raz na jakiś czas a porządnie ? masakra
  23. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    "Miła" lekturka --http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/lodz/lodz-przejechal-dziecku-ojca-zdenerwowal-sie,1,3787165,region-wiadomosc.html
  24. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Wszystkim Seba jakie masz ciekawe widoki dzisiaj za oknem. Cooltura normalnie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.