-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wrazenia po Zlocie
Twoją ? :biggrin: Dzięki
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wrazenia po Zlocie
moja spadła przy 200 jak smarowaliśmy z Lookierem :biggrin: ale był huuuk
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wrazenia po Zlocie
Dla mnie rewelka - szkoda że dopadło nie choróbsko i nie mogłem rozwinąć skrzydeł :biggrin: a plany miałem ambitne, w piątek myślałem że zdezynfekuje się i jakoś będzie.... a propo powrotu to jechałem sobie turystycznie a po tym wypadku laguna&corsa w okolicach cz-wy ... wręcz ślamazarnie - do dziś mam ten widok przed sobą .... :confused:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ledwo dojechałem... w domu mierzyłem temperaturę i miałem 39,4 dogorywam... Dziś diagnoza ANGINA ! Kurde miałęm się zabawić i tak było, ale z dziećmi w pokoju :frown: Pomimo choroby uważam że było super
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Podpisywał mi urlop na jutro i.... mało nie upadłem..... Może myślałał że wolny dzień potrzebuję na poszukiwanie pracy...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie uwierzycie !!!! Mój prezes wyskoczył dziś z propozycją podwyżki dla mnie !!! Hurrraaaa! Czuje sie doceniony :biggrin:
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
Fajnie mają ... Ja startuje dopiero jutro około 12-13 :frown: Jak ktoś jedzie z wawy lub przez nią w tych godzinach to możemy się ustawić. Na Katowicką wpadam w okolicach Mszczonowa. Kurde zapierdzielałem cały tydzień ostro w robocie aby pojechać do wisły, szef mnie nie oszczędzał ale jeszcze tylko dziś a jutro z rana wymiana oleju i filtrów.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Hurraa, ratunek przyszedł z Radomia :biggrin: Dogadamy szczegóły na miejscu, moja córka jest taka, że rano mogę być [ Dodano: 26-02-2007, 19:46 ] Mam absoluta 1l oraz fajną rekalamową flaszkę czystej ze scania polska 0,7 na początek wystarczy :biggrin:
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
tak wcześnie w czwartek się nie wyrwę, więc pojadę z grupa piątkową
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ciekawe jak moja córa wytrzyma muszę jakoś trzymać fason przynajmniej trochę, tak proforma aby mamie za dużo nie powiedziała
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
Norbi, macie już ustaloną godzinę startu z wawy? może pojechałbym z Wami w czwartek?...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Hurra, dałem radę wszystko ustawić psy - sąsiadka praca - wolny dzionek fundusze - wypłata córka - jedzie z tatą pilnować taty przed paniami lub odwrotnie :biggrin: poniedziałek - wymiana oleju i filtrów JADę DO WISŁY, Hugo został poinformowany ps.ale nie dam rady pojechać na wtorkowy spocik Dzięki Panowie za odpowiednie zmotywowanie [ Dodano: 24-02-2007, 20:28 ] sprawdzę po niedzieli ile mam dokładnie, może być więcej niż 10 a co potrzebujesz?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja mam :biggrin: coś koło 10% na firmę w której pracuje.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a i balona z reklamą można przestawiać - Luki przestawiał swoje cudo bo lądowanie balonu na jego masce było bardzo prawdopodobne
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
40 na myjce = rabat to pewne :biggrin: Ale jak 40 wpadnie na ten sam fotoradar koło Wisły to czy też będzie jakiś rabat?
skubidubi
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta