Treść opublikowana przez skubidubi
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wrazenia po Zlocie
Twoją ? :biggrin: Dzięki
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wrazenia po Zlocie
moja spadła przy 200 jak smarowaliśmy z Lookierem :biggrin: ale był huuuk
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wrazenia po Zlocie
Dla mnie rewelka - szkoda że dopadło nie choróbsko i nie mogłem rozwinąć skrzydeł :biggrin: a plany miałem ambitne, w piątek myślałem że zdezynfekuje się i jakoś będzie.... a propo powrotu to jechałem sobie turystycznie a po tym wypadku laguna&corsa w okolicach cz-wy ... wręcz ślamazarnie - do dziś mam ten widok przed sobą .... :confused:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ledwo dojechałem... w domu mierzyłem temperaturę i miałem 39,4 dogorywam... Dziś diagnoza ANGINA ! Kurde miałęm się zabawić i tak było, ale z dziećmi w pokoju :frown: Pomimo choroby uważam że było super
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Podpisywał mi urlop na jutro i.... mało nie upadłem..... Może myślałał że wolny dzień potrzebuję na poszukiwanie pracy...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie uwierzycie !!!! Mój prezes wyskoczył dziś z propozycją podwyżki dla mnie !!! Hurrraaaa! Czuje sie doceniony :biggrin:
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
Fajnie mają ... Ja startuje dopiero jutro około 12-13 :frown: Jak ktoś jedzie z wawy lub przez nią w tych godzinach to możemy się ustawić. Na Katowicką wpadam w okolicach Mszczonowa. Kurde zapierdzielałem cały tydzień ostro w robocie aby pojechać do wisły, szef mnie nie oszczędzał ale jeszcze tylko dziś a jutro z rana wymiana oleju i filtrów.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Hurraa, ratunek przyszedł z Radomia :biggrin: Dogadamy szczegóły na miejscu, moja córka jest taka, że rano mogę być [ Dodano: 26-02-2007, 19:46 ] Mam absoluta 1l oraz fajną rekalamową flaszkę czystej ze scania polska 0,7 na początek wystarczy :biggrin:
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
tak wcześnie w czwartek się nie wyrwę, więc pojadę z grupa piątkową
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ciekawe jak moja córa wytrzyma muszę jakoś trzymać fason przynajmniej trochę, tak proforma aby mamie za dużo nie powiedziała
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
Norbi, macie już ustaloną godzinę startu z wawy? może pojechałbym z Wami w czwartek?...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Hurra, dałem radę wszystko ustawić psy - sąsiadka praca - wolny dzionek fundusze - wypłata córka - jedzie z tatą pilnować taty przed paniami lub odwrotnie :biggrin: poniedziałek - wymiana oleju i filtrów JADę DO WISŁY, Hugo został poinformowany ps.ale nie dam rady pojechać na wtorkowy spocik Dzięki Panowie za odpowiednie zmotywowanie [ Dodano: 24-02-2007, 20:28 ] sprawdzę po niedzieli ile mam dokładnie, może być więcej niż 10 a co potrzebujesz?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja mam :biggrin: coś koło 10% na firmę w której pracuje.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a i balona z reklamą można przestawiać - Luki przestawiał swoje cudo bo lądowanie balonu na jego masce było bardzo prawdopodobne
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
40 na myjce = rabat to pewne :biggrin: Ale jak 40 wpadnie na ten sam fotoradar koło Wisły to czy też będzie jakiś rabat?
-
[B5 AEB] program dla 1.8T po hamowni
zobaczymy jak wyjdzie do Wisły ? zresetuje komp przed wyjazdem, zaleję od początku 98 oktanów i zobaczymy.
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
góry? takie tam stożki :biggrin: (asterix ) macie rację, nie ma co ryzykować nawet z Q.....
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
Na jakich oponach lecicie? jeżelibym pojechał to zaaplikowałbym lato na feli 17, słyszałem że ma być ciepło - ale jak będzie śnieg .... sam nie wiem, ale mam ładne fele... 225/45/17
-
[B5 AEB] program dla 1.8T po hamowni
ZMALAŁO - we wtorek byłem na spocie, z domu do reala miałem 60 km - pojechałem turystycznie do 110 Na spocie małe pomiary bez patrzenia na średnią spalania Do domu ponownie turystyka Na odcinku 140 km średnia 10,20, przed zmianą wyszłoby około 12. Na razie patrząc na komputer wychodzi że oszczędności wachają się od 0,5 - 1 litra na 100.
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
Hugo Na ostatnim spocie chłopaki bardzo zachęcili mnie na wyjazd do Wisły, moje wątpliwości polegały na tym że jestem sam z dzieckiem no i te obowiązki codzienne... Ale, jeżeli poukładałbym sobie sprawy osobiste to przyjechałbym w piątek wieczorkiem oczywiście z córką. Mam tylko pytanie, czy jak bym się zdecydował to czy mogę zapłacić jak dojadę? A i fajnie by było pojechać w grupie, może jedzie ktoś od strony wawy około 16-17 po południu?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
mnie i tak satysfakcjonuje ten wynik, przesiadłem się z fiat brava 1,4 12v i w firmie jeżdżę 124 300D więc moje i każde inne jest wiele lepsze :biggrin:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ono, pomóż mi rozszyfrować ten wykres :confused: i czy jest możliwie miarodajny ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
mam chipa od soboty - od gościa z ustrzyk
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dopiero teraz mogłem dokładnie zapoznać sie z logami od ono i ... ale i tak jestem zadowolony, moim zdaniem nie jest źle, uznaję wynik 7,191 za satysfakcjonujący a wykres daje dużo do myślenia, mam nadzieję że odpowiednia zmiana biegów poprawi wynik. Powiedzcie mi jaki jest czas dla serii 1,8 T AEB? Dziękuję również za wczorajsze pomiary. A pozatym moja córka już pyta o kolejny wyjazd na spota, pyta czy będzie Daria :biggrin: i chłopaki w swoich
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a co rozumiesz przez rozumieć ? napisz