-
[B5 AJM] Przy zapłonie nie gaśnie światło wewnątrz auta
dzieki będe próbował
-
[B5 AJM] Przy zapłonie nie gaśnie światło wewnątrz auta
Aha i jeszcze dwa razy mi sie zdarzyło że sie same wszystkie drzwi zablokowały jak siedziałem w środku
-
[B5 AJM] Przy zapłonie nie gaśnie światło wewnątrz auta
Witam Mam trochę denerwujący problem. Gdy uruchamiam silnik nie gaśnie mi od razu światło wewnątrz auta, tylko po dłuższej chwili (tak jak przy wyłączonym silniku po zamknięciu drzwi). tak samo nie zaświeca się jak wyciągnę kluczyk ze stacyjki. W czym może być problem?
-
[ALL B5] Zapala się (!) na FIS podczas mocniejszego hamowania
Witam, Mnie również ostatnio przy mocniejszym hamowaniu zapala się (!), dwa razy dolewałem płynu i dalej to samo, oraz sprzęgło czasami nie wraca do końca. Czyli to oznacza, że mam ten sam problem co kolega?
-
[B6 AVF] Ciężko wchodzą biegi
Witam, Również mam problem z wrzuceniem pierwszego i drugiego biegu, ciężko wchodzą, wcześniej wchodziły leciutko. Reszta biegów działa ok. czy wymiana oleju pomoże? Czy to bardziej wina sprzęgła, bo 2 razy mi nie chciało wrócić tylko zostało wciśnięte, ale to pewnie problem z siłownikiem, bo już działa normalnie. proszę o jakieś sugestie...
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam serdecznie W dość niecodziennych okolicznościach się tu znajduję. Miałem - tak w czasie przeszłym moją cudną, zadbaną audiczkę i dziś mi gościu walnął czołówkę zjechał na mój pas i centralnie przywalił...... cały przód skasowany...pewnie pójdzie do kasacji . Dobrze, że nikt nie był poważnie ranny, tylko pasażer tamtego auta w szybę głową przywalił... a jechałem z rodzicami ;( bo jakby coś się im stało to bym dziadka za****ł. I teraz jestem na lodzie i czekam na rozwój wydarzeń.... Chcę moją niunię z powrotem Musiałem się komuś wyżalić a tu mnie chyba najbardziej mnie zrozumiecie
RustyCain
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta