Treść opublikowana przez KoSiaK8891
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
hahaha ja muszę moją pannę udobruchać bo inaczej się nie pojawię
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
Panowie ze Szczecina może ktoś kojarzy to auto Audi A4 2001 Szczecin ? Tablica.pl ponieważ szwagier chce je kupić a nie wiem czemu mam wątpliwości co do tego auta
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
dzisiaj o 20 na wałach chrobrego na chwilę obecną ja może też zawitam dzisiaj
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
ja już też w domu jutro wrzucę zdjęcia
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
ja aparat też mam już spakowany
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
jutro powinienem zawitać
-
Audi A6 C5 AVANT 2.8 99r
mała aktualizacja odnośnie auta (zdjęcia w pierwszym poście)
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
ja w poniedziałek odstawiam auto na warsztat więc odpadam
-
Kto, Gdzie, Kiedy , Kogo widział
to auto Aruza
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
Zadra powiem Ci szczerze że nawet nie pamiętam za ile kupowałem więc cenę muszę zobaczyć za ile oni tutaj sprzedają
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
ja mam dwie ramki klubowe
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
ja już zakupiłem kółka na lato więc troszkę się spóźniłeś
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
to ewidentnie czujnik stopu do wymiany ale zawsze można podpiąć vaga
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
również możesz mieć padnięty sterownik abs a obrotomierz spada do zera ?
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
ja niestety odpadam ciągle są jakieś wydatki i nie ma za co jechać
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
tarcze hamulcowe to mogę Ci oddać od swojej audiczki
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
mniemam iż jutro powinienem się zjawić wraz z moją kobietą
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
jak się uda to ja również mogę się pisać na jakiś spocik
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
ja jestem osiągalny od 14 grudnia
-
Audi A6 C5 AVANT 2.8 99r
przyznam się szczerze że ta akurat trafiła się z przypadku śmieszne pieniądze mnie kosztowała i okazała się naprawdę w dość dobrym stanie wiadomo silnik nie jest jakiś tam nadzwyczaj dobry do modów ale na chwilę obecną mi wystarcza to za rok przesiadka na silniczek 4.2 w takiej budzie więc będzie inaczej to już jeździło chociaż muszę przyznać że na nasze polskie "wspaniałe "autostrady" ta moc w zupełności wystarcza ---------- Post dopisany 20-11-2012 at 14:06 ---------- Poprzedni post napisany 19-08-2012 at 06:59 ---------- mała aktualizacja postu
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
niestety tutaj spoty wymarły dawno temu a jak już się odbywają raz na wieki to jest zawsze stała ekipa i nikt więcej
-
AUDI A6 C4 2.8 174KM quattro Smok 1 by MartineZ
muszę powiedzieć że wyszło baaaardzo ładnie
-
AUDI A6 C4 2.8 174KM quattro Smok 1 by MartineZ
powiedz Ty mi lepiej ile dajesz za malowanie całego autka
-
AUDI A8 D2 4.2 299KM quattro Smok 2 by MartineZ
Marcinie rezaj rezaj co by później powalać na kolana gdzie byś się nie pojawił a8 d2 to auto które od zawsze potrafi przykuć moje spojrzenie bez względu co bym robił tylko że ja na chwilę obecną nie mogę sobie pozwolić na taki komfort
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
ja muszę pomalować auto bo jak będę wymieniał zderzaki i progi to w sumie zostanie mi nie wiele elementów do nie pomalowania więc zdecydowałem się pomalować całe auto a Ty ile płacisz za całe auto ?