Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

KoSiaK8891

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez KoSiaK8891

  1. hahaha ja muszę moją pannę udobruchać bo inaczej się nie pojawię
  2. Panowie ze Szczecina może ktoś kojarzy to auto Audi A4 2001 Szczecin ? Tablica.pl ponieważ szwagier chce je kupić a nie wiem czemu mam wątpliwości co do tego auta
  3. dzisiaj o 20 na wałach chrobrego na chwilę obecną ja może też zawitam dzisiaj
  4. ja już też w domu jutro wrzucę zdjęcia
  5. ja aparat też mam już spakowany
  6. jutro powinienem zawitać
  7. mała aktualizacja odnośnie auta (zdjęcia w pierwszym poście)
  8. ja w poniedziałek odstawiam auto na warsztat więc odpadam
  9. Zadra powiem Ci szczerze że nawet nie pamiętam za ile kupowałem więc cenę muszę zobaczyć za ile oni tutaj sprzedają
  10. ja mam dwie ramki klubowe
  11. ja już zakupiłem kółka na lato więc troszkę się spóźniłeś
  12. to ewidentnie czujnik stopu do wymiany ale zawsze można podpiąć vaga
  13. również możesz mieć padnięty sterownik abs a obrotomierz spada do zera ?
  14. ja niestety odpadam ciągle są jakieś wydatki i nie ma za co jechać
  15. tarcze hamulcowe to mogę Ci oddać od swojej audiczki
  16. mniemam iż jutro powinienem się zjawić wraz z moją kobietą
  17. jak się uda to ja również mogę się pisać na jakiś spocik
  18. ja jestem osiągalny od 14 grudnia
  19. przyznam się szczerze że ta akurat trafiła się z przypadku śmieszne pieniądze mnie kosztowała i okazała się naprawdę w dość dobrym stanie wiadomo silnik nie jest jakiś tam nadzwyczaj dobry do modów ale na chwilę obecną mi wystarcza to za rok przesiadka na silniczek 4.2 w takiej budzie więc będzie inaczej to już jeździło chociaż muszę przyznać że na nasze polskie "wspaniałe "autostrady" ta moc w zupełności wystarcza ---------- Post dopisany 20-11-2012 at 14:06 ---------- Poprzedni post napisany 19-08-2012 at 06:59 ---------- mała aktualizacja postu
  20. niestety tutaj spoty wymarły dawno temu a jak już się odbywają raz na wieki to jest zawsze stała ekipa i nikt więcej
  21. muszę powiedzieć że wyszło baaaardzo ładnie
  22. powiedz Ty mi lepiej ile dajesz za malowanie całego autka
  23. Marcinie rezaj rezaj co by później powalać na kolana gdzie byś się nie pojawił a8 d2 to auto które od zawsze potrafi przykuć moje spojrzenie bez względu co bym robił tylko że ja na chwilę obecną nie mogę sobie pozwolić na taki komfort
  24. ja muszę pomalować auto bo jak będę wymieniał zderzaki i progi to w sumie zostanie mi nie wiele elementów do nie pomalowania więc zdecydowałem się pomalować całe auto a Ty ile płacisz za całe auto ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.