Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

akjam

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez akjam

  1. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Ale qrrwa skwar! :heat:
  2. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Mało kiedy jest tu coś dobrego.
  3. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  4. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    jade na POM Galerie wszystkie zamknięte...
  5. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    To się pośpiesz bo zostało Ci 15 minut. Daleko masz do lodówki?
  6. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Nic cipko...
  7. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Siedze w robo...
  8. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  9. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    jak tam lazania na obiad? dobra była mam nadzieje ze te twoje makarony ograja hiszpanów ja na pocieszenie zjem na kolacje bawarskie kiełbaski ---------- Post dopisany at 19:23 ---------- Poprzedni post napisany at 19:20 ---------- pisze sie ? grill i bawarskie kiełbaski, a i jakas fajna helga mogla by piwo podawać jak na octoberfest Jadłem makaron i był niezły. A co do finału to sam nie wiem kto wygra choć Italia ma szanse. Oby był dobry mecz. ja jutro zamoczę ryja ja jutro rana nad balaton do Trzebini zero alko ale za to niedziela pełny ogień Forza Italia
  10. akjam odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
  11. akjam odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Podpisuję się pod tym co powiedziałeś obiema RĘCAMI! Co do Pirlo - Man Of The match... Statuetka zasłużenie trafiła do niego. I kto wie czy nie zostanie najlepszym grajkiem na EURO 2012... Postawiłem na Włochów i się nie myliłem. Liczę na dobry mecz finałowy a nie nude jak niektórzy to zapowiadają... Niech wygra lepszy!
  12. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  13. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    "0" alko... Niemcy słabi dzisiaj feeessttt!!!! ---------- Post dopisany at 00:22 ---------- Poprzedni post napisany at 00:16 ---------- No spiżdżam spać. A jutro zjem na obiad lazanie.
  14. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Niemcy zagrali najsłabszy mecz na ME...
  15. akjam odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    :brawo: A nie mówiłem, że dadzą radę! :banan: :banan:
  16. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Tego to bym nie był taki pewny. Zobaczymy co dziś pokażą Włosi? niemiecki walec przejedzie po makaronach, zostanie po nich lazania gdzieś to wyczytał ? choć to prawda Gdzie ta LAZANIA? :banan: a niemowilem ze wlosi wygraja dobrze rozjebali szkopów Nie marudźcie już. I gdzie ta lazania... :brawo: ---------- Post dopisany at 00:03 ---------- Poprzedni post napisany at 00:01 ---------- addassko lecisz flaszkę Jaśka...
  17. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Makaroniarze dadzą radę. Spiżdżam na meczyk.
  18. akjam odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Ja im życzę tego choćby dlatego, że nikt jeszcze tego nie dokonał...
  19. akjam odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    nie mówię nie, ale hiszpanie przynudzają od początku turnieju niemcy grają widowiskowo i szaleją bez względu na skład i to mi się podoba (sam nie wierzę w to co piszę .....) Masz rację. Gra Hiszpanów nudna ale z drugiej strony taktycznie są poukładani grając do znudzenia to samo... Nimecy w tym turnieju idą bez żadnego zająknięcia ale wiecie jak jest w piłce... Wszystko może się zdarzyć.
  20. akjam odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Myślę, że jednak mają kokurencje w Europie... Choćby Hiszpania... Mają grajków na b. wysokim poziomie i raczej wszyscy rodowici Hiszpanie...
  21. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Oby był ogólnie lepszy mecz niż wczoraj.
  22. akjam odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
  23. akjam odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Prawie jak Pirlo... Ale jeśli chodzi o samego Ramosa to się poprawił bo wiadomo jak ostatnio wykonał karnego...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.