Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

akjam

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez akjam

  1. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    No właśnie w robocie... :gwizdanie: ALe zaraz stąd spiżdżam.
  2. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    nie mamy na składzie fajnej B8 Na Jabłoniowej jest fajna w olrołdzie :kox: jest codziennie u nas, ale jest z SO więc ją nie zaliczam :thumbdown:b bb :naughty:
  3. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    nie mamy na składzie fajnej B8 Na Jabłoniowej jest fajna w olrołdzie :kox:
  4. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Będziemy upalać!
  5. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    :gwizdanie:
  6. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    dlaczego nie.... niech blacha się gnie... (byle by ludziom się nic nie stało) PS. w poniedziałek, w robocie moge mieć w chvj roboty.... :gwizdanie: Jeszcze będziesz się wkkurwiał. :naughty:
  7. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  8. akjam odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Ja też może zerknę.
  9. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  10. tu nie chodzi o to, czy ktoś przekracza, czy nie-chodzi o pretensje za to,że został złapany na radar, czy strzeliło mu fotkę
  11. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    No dziś już był postój na DK86 w stronę Czewy bo zamieć była kurewwska i stanęło wszystko - jakaś stłuczka 4 samochodów była. Musiałem objazdy kombinować.
  12. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    :naughty:
  13. Dominik nie mów, że nigdy nie zdarzyło Ci się przekroczyć prędkości... Ja nie mówię tutaj o ostrym zapieerddalaniu oczywiście. Uwierz mi, że nie należę do ludzi którzy jak wsiadają do samochodu to jeżdże jak jakiś młokos i wyciskam tyle ile fabryka dała ale jak ktoś sporo jeździ to niestety ma takie akcje z fotoradarami... Te fotoraday są w takich miejscach czasem, że szkoda słów aby to wogóle komentować. Wszyscy wiedzą, że są miejsca w których fotoradary stoją tylko po to aby robić kasę a nie po to aby były ostrzeżeniem. Jestem za tym aby ograniczeń przestrzegać i staram się tak właśnie jeździć ale jak autor wątku miałem taką/podobną sytuację - samochodem jechała oczywiście moja mama. :gwizdanie:
  14. akjam odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Rooney miał jeszcze ze dwie setki ale nie wykorzystał bo mogłoby być więcej na liczniku.
  15. akjam odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Majorka - spalonego nie było. Błąd sędziego. Real - spalony był. Jak obejrzysz powtórki to zmienisz zdanie. Oba spalone całkowicie inne. Przy akcji Majorki sędzia popełnił wielbłąd! Co do akcji Realu ostatecznie mógł puścić niby z duchem gry ale spalony był widoczny więc uważam, że dobrze odgwizdał. [br]Dopisany: 14 Styczeń 2012, 22:00_________________________________________________ Ja oglądałem drugą połówke. Diabły zdecydowanie lepsze.
  16. akjam odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    No pewnie, że nie było! Prezcież był na swojej połowie. Boczny śedzia się nie popisał!
  17. akjam odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    FC Barcelona - Betis Sevilla Spalony był.
  18. akjam odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Zgadzam się . Za całokształt jego gry. Tak samo jak Del Piero. Xavi jest głównym motorem napędowym gry Barcelony. Messi dedykował ją właśnie Xaviemu... BTW Real Mallorca 1:0 Real Madryt :gwizdanie: 67. minuta
  19. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    a jaaaaaaaak :naughty:
  20. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Miszcz!
  21. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Łosz qrrwa!
  22. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  23. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Dobra ekipa!
  24. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Może dzięki temu wróciłeś cały do domu.
  25. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Qrrwa jak chciał złapać samochód... :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.